Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хепи мама...нови [re: surfline]  
Автор nickkaka (новак)
Публикувано29.01.08 11:25



не знам какво да напиша . съдбата е жестока понякога. жалко е за жената всички други околонея ще се оправят но нея няма да я върнат. амин . незная как да си направя зелено. помогнете ми.



Тема Re: Препратки към мнения на happy_mamaнови [re: 21grams]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 11:26



Бях го забравила ........ А сега........Как да отговориш на този детски въпрос?


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Хепи мама...нови [re: nickkaka]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано29.01.08 11:29



Само да вметна,че се опитвам да си променя цвета на ника,обаче става или само в черно ,или в стария му цвят.В такъв случай Ще се спра на черното,ако не става със zеленото.



Тема Re: мненията на Хепи маманови [re: surfline]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано29.01.08 11:30



Момичета,
днес си говорих с Точица и тя даде идеята да се съберат мненията на Хепи мама и да ги направим в нещо като албум за дечицата и.
Приятели ме свързаха с един от админите на дира, човека принципно е казал че ще помогне, помоли ме да поизчакам и малко по-късно да уточним нещата.
Така че евентуално ще имаме помощ от ДИР-а.
моля ви ако някой има координати на майката на Хепи мама да ги прати на ЛС.
Също така, ако някой има идея дали имат нужда от нещо в момента децата или баща им?
Какво става с него знае ли се?



Тема Re: мненията на Хепи маманови [re: Lenny]  
Автор cchery (G'n'R)
Публикувано29.01.08 11:33



Моята инфо е много кратка и не особено съдържателна, довечера ще знам повече. Тодор е вече в съзнание и е казал, че е добре, каквото и да означава. Не знам дали е опериран и какви са прогнозите. Погребението ще е в четвъртък в 2 часа.

Кажете аз от кои теми да вадя постове? Тук много хора вадят и да не се повтаряме.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Предложение...нови [re: jana]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 11:38



Мисля,че това би било много разумно...
Аз..като се сетя за Хепи и първото което ми излиза е един цитат от книжката "Рожден ден в гората"
"че колкото повече хора минават по пътеката, толков апо-широк и хубав става пътя...така и с любовта на мама...само става по-голяма, щом обича двама.." нещо в този дух беше...
И..мисля,че това беше философия за Хепи мама... тя колкото повече любов им даваше..толкова повече ставаше любовта й...
Иска ми се да изровя това мнение, но не ми го отваря дир-а...






Тема Промяната на цвета...нови [re: pre.sto]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано29.01.08 11:40



става като влезнеш в Профил/ Основен профил и там пад името ви има цветна палитра, от нея избирате по-тъмното зелено и най-отдолу потвърждавате с Изпращане





Тема Момичета...нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (лошотия)
Публикувано29.01.08 11:42



Отварям нова тема, в която да се съберат постовете и да не са така разпиляни, за да ни е по-лесно след това. Пишете моля там





Тема Re: Освен и аз да дам 2 предложениянови [re: Kapakoлю]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано29.01.08 11:43



В този дух...ми мина през ума..да направим фанелки..с зелен надпис Хеппи мама...(или зелени?) и да ги раздадем на ....... не знам на кого..Може би някой ще даде идеи...
Идеята ти за добавяне на името е много добра..




Тема Re: Промяната на цвета...нови [re: jana]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано29.01.08 11:48



Яна ,аz това и направих,но не ми дава zелен цвят,след като го иzбера.Сега Ще направя една проба,но мисля,че Ще ме оцвети в черно вместо в zеленото.
Проба.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.