Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: elie]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано04.04.06 13:36



Уважаема Госпожо,

Всеки ден, включително събота и неделя съм на работа.
Всеки ден след 9 часа примам без предварително записване.
Секретарките наистина са инструктирани да ме свързват само със спешни пациенти до 20-ти този месец. Вината е моя.
Давам ви служебния си GSM 0886065511
Кременски



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор elie (мама на двама)
Публикувано04.04.06 14:54



Благодаря ви за отговора, доц. Кременски! Аз наистина се притесних да не би да не съм разбрала правилно. Повечето лекари, с които съм контактувала нямат свободен прием. Предвид натоварения ви график, ще ви потърся към края на месеца.
Приятен ден!
Елена Акманова



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор elinka81 (непознат )
Публикувано12.04.06 16:37



Здравейте д-р Кременски,
Страдам от osteogenesis imperfecta.Как мога да избягна предаването му на бъдещите ми деца-знам че вероятността е 50%.



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯнови [re: elinka81]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано14.04.06 20:00



Уважаема (не Сте си посочили името)

Предлагам Ви да се срещнем и обсъдим проблема.
При мен консултациите са безплатни.
Ако, това Ви затруднява, моля, използвайте "бележки" или посочете телефон за връзка.

Кременски
9172 268



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор Suahili_titi (новак)
Публикувано08.05.06 14:13



Zdraveite Doc. Kremenski,
Iskam da Vi pomolia za Vasheto mnenie otnosno priema na antibiotika Ciprofloksacin varhu bebeto v rannite periodi na bremennosta. Antibiotika mi go izpisa lichniat lekar po ginikologichni prichini, no vse oshte ne znaeh, che sam bremenna.
Blagodaria Vi predvaritelno za otgovora.



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор demi76 (непознат)
Публикувано13.05.06 18:12



Здравейте! Миналата година по това време родих момченце с тежка сърдечна аномалия - аномално вливане на белодробни вени. Сега съм бременна отново - в 7г.с. Бих искала да знам какви изследвания са необходими да се направят, в коя седмица на бременността и къде е най-добре да се направят.
Благодаря ви предварително!



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: demi76]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано15.05.06 11:40



Уважаема Госпожо,

Силно се препоръчва:
Ултразвуково изследване "Фетална морфология":
1) В 10-13 седимца
2) В 15-19 седимца + кръвно изследване за оценка на риска за Даун
3) В 19-22 седмица + ултразвуково изследване на сърцето на бебето.
Всичко това може да се извърши при нас или в медицински център "Фемина" тел. 983 30 20
или
088 903 05 95 д-р Марков

Силно се надявам, че всичко при Вас ще бъде успешно.

Кременски



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор spidi_11 (непознат)
Публикувано25.05.06 12:34



Здравейте отново д-р Кременски,
преди няколко дни ми отговорихте на поставеният ми вапрос като ме поканихте да доида при вас. Аз се опитах да си запиша час по телефона /тези които сте оставоли във форума и тези на личната ви страница / , но с нито един от тях не мойах да се сваржа, ако може да ми дадете актуален телефон на който мога да се свържа с вас ще съм ви глагодарен !

Предварително ви благодаря !!!



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: spidi_11]  
Автор дoц. д-p И. Kpeмeнckи (доктор)
Публикувано25.05.06 18:17



Уважаема Госпожо,

До три часа ще бъда на:
9172 268
Непрекъснато на
0886065511

Кременски



Тема Re: МОЛЕКУЛНА МЕДИЦИНА И ГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ [re: дoц. д-p И. Kpeмeнck]  
Автор snezhana_georgieva (непознат )
Публикувано27.05.06 15:16



Здравейте и предварително Ви благодаря за вниманието, което бихте отделили на моето питане.
На 30 г. съм, а съпруга ми на 50. Заради неговата възраст при предишната ми бременност направихме амниоцентеза, която отхвърли рисковете от генетични заболявания. И двамата имаме здрави деца от предишни партньори. Детенцето, което ни се роди обаче имаше сериозна сърдечна малформация. След операция не можа да се адаптира към самостоятелно дишане, получи инфекция и почина в края на втория месец след раждането. По принцип нямаме сърдечни заболявания наши или на роднините ни.
Въпросите ми са:
1. Как (с какви прегледи и изследвания) да избегна риска от подобна бременност в бъдеще?
2. Възможно ли е направената амниоцентеза да е причинила сърдечната малформация?
3. Наистина ли възрастта на съпруга ми може да е причина за повишен риск от генетични заболявания?




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.