Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови  
Авторvbesen (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 19:53



На д-р Божидар Славчев от "Майчин дом" трябва да му се отнемат лекарските права!!! Ако по някакъв повод Ви се наложи да се лекувате при него - внимавайте много!!!
Преди 2 години приятелката ми беше диагностицирана с ерозио коли утери - или т.нар. "раничка на шийката на матката". Понеже това състояние след време може да доведе до поява на рак на маточната шийка е много важно да бъде открито и лекувано навреме. За всеки е ясно, че подобна диягноза е неприятна и притеснителна и всеки нормален човек би се впрегнал!!!
Диагнозата бе поставена от д-р Кънчева, асистентка на въпросния д-р Славчев, (с когото явно са в комбина). Тя ни обясни, че диагнозата налага оперативно лечение, което се нарича "конизацио" и има 2 варианта. При единият - класически оперативен, със скалпел и т.н., се лежи в болница 1 седмица, плаща се за престой, възстановяването протича по-тежко, кървенето е по-обилно, и т.н., това било по-стария метод. И тук идва сублимният момент. Имало обаче едно по-модерно лечение, което провежда само и единствено д-р Славчев, защото само той имал такава апаратура - т. нар. "електро конизацио", при което има по-малко усложнения, по-малко кървене, не се лежи в болница, пациентката се възстановява за 20-ина минути и се прибира вкъщи по живо по здраво. Тя лично ни препоръчва втория метод, защото възстановяването е по-леко и няма опасност от рецидив на заболяването (защото е важно да се отстранят всички болестно променени клетки).
Сами се досещате, че се навихме на втория вариант - не бих оставил приятелката си да лежи в мизерните им условия в Майчин дом. Отидохме на определения от д-р Славчев ден, дадохме му кеш 130 лв - без касова бележка, без фактура, ей така на ръка (още ме е яд като се сетя какъв глупак съм бил - сега нямам писмени доказателства, за да го съдя), но бяхме толкова стресирани от диагнозата и сериозното лечение, което се налага, че въобще не ни беше до фактури и касови бележки!!!
Сега, близо 2 години след "операцията" отиваме на преглед при една много добра гинеколожка, обясняваме й какво лечение е било провеждано и при прегледа какво установява тя - че изобщо не е правено електроконизацио, а друга процедура, която струва около 20 лв., в най-лошия случай - 50 лв (в много скъпа частна клиника).
Не ми е за 130 лв, които дадохме на д-р Славчев от Майчин дом!!! Яд ме е, че ни наплаши с диагноза, която сериозно травмира приятелката ми!!! За такива неща хората на запад съдят за милиони долари обезщетение. А в България досега я има 4 осъдени лекари на кръст, я не!!! Не е решение да си смениш лекаря, а активно да си търсиш правата. За да получаваме качествено здравно обслужване. В Канада пред всяка болница има кабинет на адвокат, който се занимава само със съдебни дела срещу лекари. Така те си знаят, че ако сгазят лука, ще си сърбат попарата и ще плащат цял живот за грешките си. Защото тук не говорим да не ти ремонтират както трябва пералнята, а става дума за здраве и човешки живот.

В тази връзка към модератора - може би трябва да си има отделен форум "Черен списък на лекарите", където хората да постват лошите си преживявания, така по естествен път боклуците ще отпаднат



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано18.03.05 23:07



Аз от година и три месеца повтарям на всички да стоят далеч от тая болница, ама пуста слава, че там били специалистите



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автормнoro ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 13:09



Там наскоро умориха едно младо хубаво момиче!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: мнoro ядocaн]  
АвторCъщo ядocaн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 15:48



Напълно съгласна с Nikol78. Например стойте далече от "д-р" Силвена Петкова. (Миналата година се подвизаваше в частен център "Медстом"). Дълго е да обяснявам защо, но например за да не ви обърка хормоните, щото се прави на знаеща за неща, за които се оказа, че хабер си няма. Уви, не е само тази звезда там.



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 18:57



Вярно



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор Persian Cat ()
Публикувано20.03.05 00:52



Здравейте, след като прочетох всичко писано по тази тема, направих предложениеза нов клуб "Черен списък на лекарите". Моля да ме подкрепите, смятам, че е много необходим.
Благодаря ви!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано20.03.05 10:30



Жена ми онзи ден роди едно момиченце там ... на кревата , сама , понеже всички лекари са се били юрнали да израждат някаква във ВИП-а , иначе болницата не била лоша , през цялото време около нея щъкали медицински лица , само дето като е дошъл момента...нямало никой ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Persian Cat]  
Авторvbesen (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 13:03



ориентирай ме къде е поствано предложението ти, за да мога да го подкрепя



Тема ????????????нови [re: wiper]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано20.03.05 15:21



Що не ги застреля? Това са два човешки живота? Не ми го побира главата!!!! И какво казаха за оправдание???

Редактирано от nikol78 на 20.03.05 15:21.



Тема Re: ????????????нови [re: nikol78]  
Авторbimba (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 15:24



i v 6einovo tragediata e sastata, za da se podkrepq-davam primer: na moq priqtelka i bqha zabravili marlq vav vlagalisteto!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.