Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 18.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор Гpaция (Грациозна пиkлa)
Публикувано19.07.09 16:54



Аз съм доволна от Доктор Славчев!!!! Може да взима малко повече пари, но ги давам за собственото си спокойствие! Той е професионалист и за разлика от много други, които само ще ти вземат парите, той поне и ще ти помогне...така, че не съм съгласна с горното мнение...

Очите виждат, сърцето иска....


Тема Благодаря на Бог, че го има!!нови [re: 1234]  
Автор riba_mrqna (непознат )
Публикувано26.11.09 13:51



Д-р Божидар Славчев ми спаси живота! Поклон пред този "голям" човек и медик! Дано да е жив и здрав още дълги години и да помага на хората в нужда. Да, лечението при него е скъпо за стандарта на средния българин, но това е къртовски, високоотговорен труд и си заслужава всеки лев! Благодаря ви, д-р Славчев!!

Редактирано от riba_mrqna на 26.11.09 13:52.



Тема Re: Благодаря на Бог, че го има!!нови [re: riba_mrqna]  
Автор Svet Evans (непознат )
Публикувано02.04.11 21:29



Не мога да повярвам на това че някои може да нарече д-р Славчев некадърен, той може да е всичко друго, но не и това. Той е най големия професионалист които съм срещала. За тези които не могат да направят разлика, професионалиста не е самарянин, той/тя не са там да ви държат ръката и да ви говорят че всичко ще бъде наред....Този човек си обича работата, кой от всички вас си обича работата или работата е ваше хоби? Той ми спаси живота, моя случай явно е бил предизвикателство за него, не го е домързяло да ме отвори, да ме отпише като прекалено сложен случаи и да ме зашие отново. Отменил е операциите след мен и е продължил да се мъчи с мен около 6 часа. Но това което ме накара да мисля за него като изключителен професионалист е че той по същия начин се е борил за всеки от случаите си, няма значение дали жените са продавачки в магазини, чистачки или самата президенша-той оперира по един и същи начин. А това аз наричам професионализъм и имам желание тези "разбиращи" тук във форума да си вършат тяхната работа така добре. Ако като пациенти го критикувате за медицински грешки бих разбрала, но 99% критиката е свързана с пари, ако е критикуван от негови колеги имам един съвет: не си губете времето да злобеете заради успехите на Славчев, намалете разговорите на тема "кой колко получава" и бъдете амбициозни, учете, квалифицирайте се, не спирайте на едно място. Злобата не е градивна, прави ви нещастни и това ви личи.



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Гинekoлor - любитeл]  
Автор janesh (непознат)
Публикувано26.07.11 11:37



да бе, само че даже и да си платиш дори повече отколкото поиска - пак не получаваш внимание и загрижесност. този лекар ми направи перфектна операция от рак на маточната шийка и след това каза, е няма нужда нито от химио нито от лъчетерапиа. 6 месеца по-късно получих метастаза в костите и започнаха невероятни болки. ходех постоянно в частния му кабинет - караше ме да чакам с часове, за да ми каже че нищо ми няма и всеки има някаква болежка. не ме изпрати на никакви изследвания - сама отидох на скенер в св екатерина, после и на PET/CT който ясно показа метастазата. лекарят пак твърдеше, че това не може да е вярно. след 8 месеца ходене по мъките най-накрая ме оперира като ми извади всички органи (за щастие се оказаха чисти), а метастазата каза че е много голяма и на недостъпно място и не е махната. сега се лекувам в чужбина, семейството ми е разсипано от мъка, майка ми влезе в болница за операция спешно. събирам от където мога нужните ми 80 000 лв за лечение, като не броя тези над 20 000 които похарчих за една година в БГ, защото никой няма направления, "но ако не стане ми се обади - аз там имам познати и ще уредим въпроса". Да е жив и здрав д-р Христамян от пловдив който ми каза спе6но да отивам на PET?CT защото положението ми е видимо сериозно. Така че д-р Славчев може да е голяма работа, но професионализмът не опира до това да направиш на някого една операция срещу едни пари и послед да не ти пука за пациента. В крайна сметка е важен резултата - а моя за сажаление хич не е обнадеждаващ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.