Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 26.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Persian Cat]  
Автори oщe kak (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:40



ПОДКРЕПЯМ!



Тема Re: ????????????нови [re: nikol78]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.03.05 00:56



Мислиш ли , че някой ще дойде да ми се оправдава за нещо , нали знаеш , че те винаги са прави...грешката е винаги някъде в друга вселена ... дано при теб всичко да е нормално, пожелавам ти го , не искам да ти вменявам лоши помисли за раждането...горе главата, дано да е било инцидент 1:10000000000 , все пак накрая е претърчала някаква докторица , която се развикала по коридорите , и някакси са оправили нещата...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: ????????????нови [re: wiper]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано21.03.05 01:42



Аз съм родила Лентичката показва на колко месеца е бебка
Родих в друга болница, но в МД лежах за задържане и се ужасих от това, че нищо не разбират, а си поверяваме живота, че и този на децата ни



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
АвторDrivenbyanger (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 14:22







Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Drivenbyanger]  
Авторбr (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 20:09



Добро предложение е това за бесенето, но аз мисля, че преди това трябва да почнем с политиците и мутрите, не мислите ли?! Кой докара това състояние на нещата в БГ е най-важният въпрос?! И кой допуска да продължава?! И всички българи, които гласуват за идиотите в парламента години наред, имат вина за това!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор mali (готина)
Публикувано25.03.05 14:04



То да е само той. Майчи дом по принцип е най-мизерната и гадна болница!!!!!



Тема ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: vbesen]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:02



Знаеш ли какво ще ти кажа момченце нахакано, нямаш право да изразяваш такова мнение в публичното пространство при положение че не познаваш този лекар (д-р Славчев)! Коя е тази много добра гинеколожка? Какво ти дава право да твърдиш че нейното мнение е меродавно? Както виждам приятелката ти е добре след манипулацията. А относно касовата бележка, такава се извада, а ценоразписът на д-р Славчев е утвърден от управата на Майчин дом.
Имаш ли някаква бегла представа колко души д-р Славчев е спасил? Едно ще ти кажа: имали сте късмет че сте попаднали на него, защото не знаете какво е да попаднеш на некадърен лекар който да ти съсипе здравето и да няма връщане назад.
А, ако ще говориш за съдене аз като юрист те уверявам че това е чиста клевета за която дело може да бъде заведено само и единствено срещу теб!!!
Поинтересувай се и ще разбереш, че д-р Славчев е измежду най-добрите гинеколози в България, а твоето мнение ни най-малко не би повлияло на пациент, който си отива и единствения му шанс е да бъде опериран от виртуоз като д-р Славчев!
А относно сумата: адекватното и дорбо лечение в България както и навсякъде по света струва пари, а когато е праведено от най-добрия, уверявам те че парите си заслужават!
Внимавай за напред с такива изказвания защото ще си навлечеш само неприятности!



Тема ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: vbesen]  
АвторTeди (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 11:08



Само за уточнение, за да няма сърдити- обръщението ми е към т.нар. vbesen



Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Teди]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано29.03.05 16:00



Тю, тю, споко бе, ще получиш хемороиди от напъване! Я живей по -спокойно, това не е градски транспорт!

А ти каква си му на д-р Славчев, освен, че си му юрист-доволна пациентка?Или някаква по-близка рода? Или лампа в кабинета му, която вижда всичко, което става там?

Цитат:
"Имаш ли някаква бегла представа колко души д-р Славчев е спасил?"
ХАХАХАХА, е то оставаше да се броят не спасените, а умрелите пациенти на даден доктор, да ти имам логиката!

Цитат:
"А относно сумата: адекватното и дорбо лечение в България както и навсякъде по света струва пари, а когато е праведено от най-добрия, уверявам те че парите си заслужават!"
Това, разбира се е вярно и аз го подкрепям. Естествено и тук има едно "Но" и това е Но-то на здравните осигуровки. Точно тези осигуровки, които ни дават лъжливото усещане, че като си ги плащаме редовно, ще получаваме АДЕКВАТНО И ДОБРО ЛЕЧЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ!!!! (Между другото, ако лечението е неадекватно, лекарят може да остане без лекарски права) Тогава защо плащаме веднъж здравни осигуровки, втори път на доктора на ръка "по ценоразписа" ( ама моля ви се, как няма да е по ценоразписа, ред има в тая държава, ред!!!!) и по някаква случайност ако не минем по ценоразписа, лечението може да не се окаже адекватно, че и добро???!
Нека печелят лекарите, нали затова са си оставили очите над учебниците, но нека и държавата ни промени отношението си към гражданите си и да ги защити! И лекарите да бъдат ЛЕКАРИ, не търговци и мениджъри, защото не се търгува със здраве.

Цитат:
"Внимавай за напред с такива изказвания защото ще си навлечеш само неприятности!"

Айй, какви? Знаеш ли, момиченце нахакано, ако не си се огледало и не си се усетило, тук е форум-виртуално публично пространство. Тук всички са анонимни, дори да си напишат трите имена и ЕГН-пак са анонимни. Отговорност за написаното може да носи само съвестта на пишещия.

Как беше името на оня гинеколог, дето го даваха в новините на Нова Тв? Не се ли закани той да съди Нова Тв заради репортажите? И то след като го показаха как си иска парите от бременните? Като просяк.......Не, по-лошо, като рекетьор....

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Teди]  
Автор ¤ Cтeфaн ¤ (мълчалив)
Публикувано29.03.05 16:01



Малко крайно мнение.....

Съмнявам се и ти да си чак толкова навътре в случая, че да можеш да заемеш така твърдо другата страна.

Мисля, че почти всеки се е сблъсквал поне веднъж с отчайващата корупция в българското здравеопазване, така че ...

Може и този доктор да не е чак толкова лош, не мога да знам.

А за това за плащането, само да попитам "А моите осигуровки къде отиват тогава???"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.