Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: МДнови [re: S]  
Автор;d (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 19:31



Мястото ти е в лудницата



Тема Re: МДнови [re: S]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 21:18



Така е, понеже сме с робска психика. Всеки, който има малко власт и от когото си зависим си прави каквото иска и народа роптае, протестира, но само по между си. Не сме се вдигнали единни срещу нищо и никого. Я си помисли, ако всички пациети, които си плащат се оплачат и се дават само белязани пари?



Тема Re: МДнови [re: ;d]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 21:20



Ти психиатър ли си или вече психясъл, че така лесно поставяш диагнози?



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Авторill (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 15:59



Наистина всеки има право на мнение,но само пациентите на д-р Славчев и неговите колеги (които са достатъчно качествени ) могат реално да го оценят като професионалист.
Аз съм от страната на пациентите и въпреки ,че не използвам Интернет за участие подобни "форуми" не мога да се въздаржа да не взема отношение по тази тема,защото Д-Р СЛАВЧЕВ ПРОСТО МИ СПАСИ ЖИВОТА.
Според мен това е човек с изключителни качества като лекар и с точно , дозирано отношение към пациентите.
Темата за това,че е измамник и корумпиран изобщо няма да засягам.Всеки с малко мозък в главата,който е посещавал д-р Славчев или е работил с него сам знае,че това са катгории,които изобщо не се отнсят за него.За съжаление обаче злоба и болни мозъци има много.



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Автор esprit (zelenooka....)
Публикувано10.06.05 17:35



elektro konizacio pravit vyv vsiaka AG bolnica.V kabinet.Na men predi niakolko godini mi struvashe 22 leva v Sv Sofia bivsha Tina Kirkova.



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: esprit]  
АвторMaйka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 18:13



Iskam da kaja na vbesenia, che ako ne beshe doktor Slavchev predi 11 godini, sega niamashe da se radvam na prekrasnata si dushteria. Sled kato edna "mnogo dobra ginekolojka" me izprati v kushti s edin kup lekarstva da lekuvam vuzpalenie, kato vsushtnost beshe izvunmatochna bremennost i blagodarenie na d-r Slavchev sled opreaciata zabremeniah i rodih. Shte sum mu blagodarna za cial jivot. A shto se otnasia za "Maichin dom" - tam rodih prez 1994 g. BEZPLATNO i nikoi ne mi poiska nito lev, a imah tejko rajdane s mnogo uslojnenia. I sega v tazi oburkana situacia sus zdravnite osigurovki moga da kaja, che kogato otidesh s napravlenie ot lichnia si lekar, nikoi ne ti iska pari.



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Maйka]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 21:00



Препоръчвам д-р Славчев. При него се оперира майка ми преди 5г. Тумор като голям грейпфрут. Беше най-възрастната му пацентка тогава - 89г.
Да чукна на дърво - никакви проблеми от тогава. Направи 94г вече.
Жена ми по същото време се оперира при него с електрокоагулация - половин час и - в къщи. Също е ОК.
Разбирам, че не може да няма несполуки в професията. Аз съм инженер с дълъг стаж и разбирам всички професионалисти. Въпросът е в процента.
Та, един глас за този специалист.



Тема Re: Истината е, че...нови [re: Teди]  
Авторaii (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 17:17



Мои познати ми препорачват точно този лекар за моята операция на доста голям миомен възел и това,което прочетох малко ме притесни:((



Тема Re: А ма, Теди...нови [re: Teди]  
АвторД-p Cлaвчeв (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 22:49



Що не си признаеш че те наебах няколко пъти на гинекологичния стол в кабинета ми, защото нямаше 130 лева да си платиш кюртажа за да приключим темата,а?



Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Teди]  
АвторCerulean (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 19:46



Почитаема Теди,
А с какво д-р Славчев е заслужил Вашата пламенна апологетика? Възможно ли зад ника "Теди" да се крие самият сладур д-р Славчев?
Във всеки един случай съм много по-склонна да повярвам на приказките на Вбесен, отколкото на Вашата защитна пледоария, тъй като печално много са примерите за това, че в последно време българските лекари забравят, че от много хубаво никой не отива при тях. Случаи такова - точно колкото си искате, и още толкова, така че не се хвърляйте така юнашки да го защитавате този достоен приживе за канонизиране светивеликомъченк!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.