Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема бизнес общество "ПроксимА"нови  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано22.10.03 22:18



Правя опит да запозная хората в нет-а какво се слу4ва в момента в нашата държава.Преди години в България се бяха появили финансови пирамиди,от които се ужилиха много хора.В момента една такава е в разгара си.Тя се казва "Проксима",наследница на пирамидите "Пауър Нет" и "Галакси".Лошото в слу4ая,е 4е действат потайно и няма гласност в медиите с някои малки изклю4ения.Финансовият октопод обхваща България бавно,но сигурно!Всяка Събота и Неделя има хора,които навлизат до шия с проблеми,най-ве4е финансови.От Проксима наблягат на това,4е българина се е обезверил и това,което предлагат,а то е бързо забогатяване е добре дошло за всеки...
Това не е поредния сюжет за някой филм,а САМАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.Никога не съм предполагал,4е мога и аз да се излъжа на такова нещо,но ми се слу4и.А сега целта ми е да предпазя много други хора,които се множат с всеки уикенд.

За "Проксима" и потърпевшите http://www. powernet.hit.bg.



Не ми е до шега,когато знам,какво се слу4ва всяка Събота и Неделя...



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор Network (webmaster)
Публикувано23.10.03 09:07



Какво ще кажеш за убития на околовръстното в София преди 10 дни Николай Тодоров?По вестниците писаха, че "Проксима" била негова?!



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: Network]  
АвторH (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 13:42



И на мен ми се случи да попадна, но не се опарих. След това казах на всичките си познати, но ми се иска да кажа на още много хора. Дайта да измислим нещо. А за този, ако е негово мисля, че на някой опарен не са му издържали нервите.



Тема до Network,H и другитенови [re: Network]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано24.10.03 20:55



Радвам се,4е при толкова много про4ели темата,поне някой попита за какво става въпрос.
Зна4и,аз също знам от статията,4е този Николай Тодоров е свързан с "Проксима".Но за съжаление статията ми попадна едва,когато бях нагазил.Колкото можах търсих информация из българския интернет с клю4ова дума "проксима".Излезнаха две неща-едното инфо за банка Славяни,а другото бе то4но това,което ми трябваше.Когато про4етох,4е много хора от България са на моето положение,4е има и самоубийства,реших вместо да съм поредения 4итател,да се опитам да дам гласност на вси4ко.След вси4ко про4етено в нет-а се опитвам да изляза от играта,макар и да съм вътре с пари.Предпо4итам да съм срещу тях,отколкото да се превърна в зомбирана безскрупулна ли4ност.Казвам зомбирана,защото главното,на което наблягат в "Проксима" е психи4еския натиск.Цялата обстановка свързана с тях е много добре предвидена.Имат отговор на всеки един въпрос.Но,ако въпроса ти е от типа "От колко време филиала е в Пловдив?",казват "Оооо това не го знам,но утре ще ти кажа".Ако се досещате,до "утре" ве4е е забравен въпроса.
Знам,4е не всеки ще се заинтересува от това,което пиша,но при4ината ще е единствено от това,4е не го е сполетяла тази беда.Препоръ4вам на вси4ки,ако 4уете името Проксима-БЯГАЙТЕ,защото проблемите едва ще ви запо4нат!!!
Ето отново сайта срещу "Проксима", но погледнете в книгата за гости,която е най-отдолу : http://powernet.hit.bg

Който иска нека ми пише,за да съберем възможно най-много информация и да направим НЕЩО ПО ВЪПРОСА svetlosin@abv.bg или да пише в темата.



Тема Galaxy razbi jivota mi :(нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 18:38



Точно преди три години мъжът ми беше запален от "приятели" по Галакси. Въпреки моето несъгласие и лоши предчувствия даде 1900$, които взе назаем от лихвар - 4000 лв.
Сумата която трябваше да върнем след страшни мъки стана около 10 000 лв, част от които покрихме като едва успях да изтегля кредит 5000 лв който ще връщам още 3-4 години, с което сумата ще достигне около 17 500 лв. - колкото струва апартамент, а ние живеем все още под наем.
Децата ми гладуваха, за да съберем пари за връщане на заема и за водене на т.нар. гости по тези сектантски сбирки. Едва отделях 1 лв на ден с който им купувах един хляб и един литър боза. Дано да не си го спомнят като пострастнат. Семейството ми беше пред разпадане, не можех да спя от нерви, а сърцето ми е разбито и до днес. Да не говорим за срама пред приятелите.
Радвам се че след толкова време мога да споделя това пред хора, които ще ме разберат, благодаря ви за темата и затова че ми олекна малко.



Тема До Orange и вас-другите!нови [re: Orange]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано28.10.03 22:04



Оrange!
Не ме е яд за това,4е загубих моите пари!Не,4е ми е леко без тях.Не съм поставил тази тема,за да крещя на вси4ки,4е ми окрадоха парите...Болно ми е като 4ета и помисля колко хора като теб и твоето семейство са преживяли някакъв ужас,заради нереалните неща,които предлагат ИЗРОДИТЕ от "Галакси","Пауър Нет","Проксима" или както и да се нари4ат.Това,което вършат не е 4овешко!!!Съжалявам за това,което се е слу4ило с вас.Надявам се да сте закрепили положението,но още пове4е се надявам да ми пишеш и да ми дадеш някаква информация,за да опитаме други да не се оплетат.Няма зн4ение,4е това се е слу4ило преди време!Всяка информация ще е полезна!
svetlosin@abv.bg



Тема AБЕ ХОРА...!!! [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано29.10.03 23:13



Защо ме карате да си мисля все пове4е,4е българина не се интересува от проблемите на другите,докато самият той не пострада?Едни повдигат рамене и викат "какво можеш да направиш?",други само казват "попаднал си не,където трябва",но малко са тези,които се интересуват истински и се опитват да помогнат.Нима не ви стряска това,4е в Неделя или Събота ве4ер ваш приятел,брат,сестра,роднина или просто познат ще дойде при вас и ще ви каже "трябват ми пари,услужи ми и ше ти ги върна след 1 месец"?Вие му давате...След 2 седмици вие сте заедно със своя приятел,брат,познат и т.нт.,но ролята е сменена.Този път вие "просите" пари от хората и след време осъзнавате,4е нямате пари за храна и вода,а сте затънали до шия в дългове..........трябва ли това да се слу4и?
!!!ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ,КОЙТО РАЗПОЛАГА С ИНФОРМАЦИЯ ЗА "ПРОКСИМА"/"СПЕЙС","ГАЛАКСИ","ПАУЪР НЕТ"/ДА МИ ПИШЕ НА МЕЙЛА ИЛИ ДА ОСТАВИ МНЕНИЕ ВЪВ ФОРУМА!!!
svetlosin@abv.bg



Тема Re: AБЕ ХОРА...!!! [re: CBETЛoCиH]  
АвторAбeПиcнaMиБe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:17



Слушай,тъпако,стига си мрънкал.Опитал си-не си успял.Ние какво да направим?И какво са ти виновни хората?Да не си се включвал бе.Кой те е карал на сила?Или те биха?Омръзнали са ми такива мрънкала като теб.



Тема Пропуснах [re: AбeПиcнaMиБe]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано29.10.03 23:34



Пропуснах да кажа нещо.На навитаците и такива смотаняци като AбeПиcнaMиБe ви предлагам да изкарате по 3000 ЕВРО на месец!Ще ви свъра с пирамидата,все още имам връзки там...



Тема Re: Пропуснах [re: CBETЛoCиH]  
АвторAбeПиcнaMиБe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:40



Съмнявам се,че имаш каквито и да е връзки.Който тъче на 2 стана никъде не го уважават и за нищо не става.Ти кво?Не можа да изкараш 3000 евро и сега ще си изхръчиш жлъчката от яд ли?Горкият...А ако беше изкарал,каква ли песен щеше сега да пееш.Жалък си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.