Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор6 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 12:09



опитах се да вляза в посочения от теб саите, но всеки път ми дава, че файлът не може да бъде намерен



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: 6]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано12.01.04 20:09



Пробвай без www. Само powernet.hit.bg

powernet.hit.bg


Тема Измамниците отново действуват!нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторlNFORMATOR (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 21:18



Вчера ме зарибяваха за накакъв си супер бизнес. Допълнителни доходи. Искаха ми 200 евро за присъствие на сесия. Да водя и жена си. Бизнес общество АСТРАЛА. Май това са вашите хора или някакъв клон. Чудя се дали да ходя в неделя там. Не ми се гори с 200 евро пък и ако ми поискат после още. Кажете нещо по случая.



Тема Re: Измамниците отново действуват!нови [re: lNFORMATOR]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 22:11



Ne hodi.
Posle ste ti se gadi. :(
Dosta nesta obsti namiram - nedeliata, parite (sumata e dosta nad poznata no moje da e noviat im trik), tova da zavedesh i jena si (vinagi mnogo sa nastoiavali da prisystva cialoto semeistvo), a i imeto e dostoino prodyljenie na space, galaxy, proxima...
Naistina ima mnogo po-priatni nachini da poharchish 200 euro .



Тема Re: Измамниците отново действуват!нови [re: Orange]  
АвторlNFORMATOR (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 21:56



Благодаря ти. Мисля пак да се срещна с колегата ми и да го поразпитам още за това и онова, но въпреки от отговорите му няма да ходя на това заседание или каквото и да било. Добре сам си така, живея спокойно и не особено богато, но прилично. Изчетох внимателно историите тук и в другия сайт и не искам да пострадам евентуално.



Тема Re: Измамниците отново действуват!нови [re: lNFORMATOR]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 14:19



Оранж е права. Наистина не ходи. На мен ми се гадеше цяла седмица след посещението, докато позабравих. Но редовно влизам тук за информация.



Тема Re: Измамниците отново действуват!нови [re: nqkoi]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 22:18



DA be .... mam... im. Oste deistvat. Dnes edin mi razpravia slednoto: "I kvo vika sa pet bona /5000 lv ili 2500evro/ kupuvash si edna kola i kato ia blasnesh - niamash kola. A v Proxima imash nadejdata da izkarash mnogo pari" Abe az li sam lud ili tia be? Da sravniavam kola s nadejda???? I to kato imash predvid che veche 31 godini si karam jigulkata bez problemi , a kolko nadejdi si otidoha eeeee. NIAMA LI GLAVEN PROKUROR ZA TIA BE MAM.... IM!!!
Men ne me izlagaha, no vnimavaite shemata e: pechelivsh biznes, golemi dohodi, triabva da si s kodtum i jena ti da e s teb,na miasto ste nauchish za kakvo stava duma - abe tova ako e realno tochno pri vas li ste doidat be? Koi e toia lud deto ste mi dade pari na mene???? Che az ako moga da nameria 3 balami i te oste po trima t.e. 9+3+ men =13 x 2500 evro=32000 evro, che sto da gi dam na tiah ne moga li i az da si napravia piramidka, a? A te za cialata rabota steli da mi dsadat 400+400+750+1150=2750 ili ste izkaram 250 kato im osiguria 32000 i to ako nameria oste 12 balami. I kolko ste idat za razhodi?
ama NE E LUD ONIA DETO IADE BANICATA - LUD E ONIA DETO MU IA DAVA!!!!



Тема Евала Бат Митконови [re: BatMitko]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:53



Много си прав Бат Митко. Цялата им работа смърди. Трябва да си много тъп да им вярваш на тия. Всеки се усеща, но някои продължават за да избият нещо. Лошото е че те предават близки на които вярваш. ЗАПОМНЕТЕ ВСИЧКИ - БЪДЕТЕ КУЧЕТА И НИКОГА НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ДА МИСЛИТЕ ХАЗАРТНО, особено като става дума за пари!



Тема Re: Евала Бат Митконови [re: hektor]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано20.01.04 20:03



...значи новото им име е АСТРАЛА?!
Ако някой,освен INFORMATOR знае със сигурност за новото им име,ще го помоля да пише във форума!Нали целта е пълноценната информация?
BatMitko,ти поне си бил скоро.Случайно да си разбрал с какво наименование,сега се наричат от пирамидата?

powernet.hit.bg


Тема Re: Евала Бат Митконови [re: CBETЛoCиH]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 22:46



Абе педераст, еби си майката...




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.