Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: инaт]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано22.11.03 21:12



Щастлив съм! :):):)
Новината за днешния репортаж ме накара да се вълнувам като 10 годишно момче :) Самият репортаж бе изненада за мен,както и за лектора от "Проксима"-Димитров :) На въпроса "какво продавате",все едно го попитаха "какво ядете на закуска",той отговори :
-Една идея! - учудването му бе последвано от вътрешен въпрос : Сгазих ли лука?
Прочетох го в очите му :)
Моят отговор е:
- Не господин Димитров,вие сгазихте цяла нива насята с лук,кромид,чесън и люти чушки... :) Сега остава добрите да хванат лошите.Аз вярвам,че това ще се случи,а вие?
В "Проксима" се надявах да работя в екип,както ми обещаха-излъгаха ме!...Всички тук,в този форум сме един екип говорещ на общ език / не всички де :) /,но всяко стадо си има черните овчици...но все пак и те са от стадото!



Тема Още една история!нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано22.11.03 22:13



И аз много се зарадвах на разледването на Миролюба Бенатова:))
Поради следната история - преди няколко месеца ми звънна едно приятелче,което познавам от 3 г. Попита дали търся допълнителна работа и на въпросите ми "къде...какво..." той отговаряше "сега не мога да ти кажа,ще разбереш". Въбще някаква страхотна тайнственост,и аз доста мислих цяла вечер каква ще да е тая работа. На следващия ден му звъннах и казах че знам за какво става въпрос . Просто преди време бях чела за Галакси и тем подобните и започнах да му обяснявам, че това е поредната пирамида. При което той първо доста разпалено започна да ме убеждава,че не е така,че тея хора са страхотни и т.н, даже успях да го накарам да ми каже каква сума трябва да внеса. След което зададох въпрос - "ок,според теб каква е ползата на тези хора да направят точно мен богата?!" Отговорът беше - "ами те се опитват да изградят средна класа в бг" при което аз избухнах в бурен смях и ги нарекох секта и казах че са му промили мозъка..Което го доведе до агресия - започна да ме обижда,да ме нагрубява - а с него винаги съм имала перфектни отношения,той беше едно много добро и кротко момче,но с доста слаба психика.Това предполагам доста е допринесло за каузата на Проксима,защото той беше точно ЗОМБИРАН! Това въобще не беше човека,когото познавах.Няколко дни след това бях в шок,защото той наистина е добър човек и не можех да повярвам, че се е случило с него.От тогава не сме се чували,не сме се виждали,нямам представа колко е "забогатял", но се надявам да успее да се измъкне от блатото!
Утре ще гледам репортажа,дано много хора да го гледат,а на теб лично много ти благодаря за този постинг!!!

Когато представлението ти харесва,не питай за цената на билета<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от ce ми e тaя на 22.11.03 22:31.</EM></FONT></P>

Редактирано от ce ми e тaя на 22.11.03 22:32.



Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.11.03 22:30



Радвам се като бебе на плюшена играчка.Тоя го видях одеве-седи си в колата и се прави на спокоен.
Ако аз имам идеи,които биха помогнали на всички, ще ги споделя за без пари.Сега се сещам за Джани Родари-бях толкова малка,когато четях за надеждите,но много ме впечатли.
Утре ще видим-очаквам много.
И...много,многоооо съм доволна.



Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: инaт]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано22.11.03 22:35



аз от кеф даже и двата пъти изгледах новините!
дано да има полза от всичко това:))))

Когато представлението ти харесва,не питай за цената на билета


Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: ce ми e тaя]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.11.03 22:41



Ще има-сигурна съм.



Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: инaт]  
Автор KAKTУC (непознат)
Публикувано23.11.03 08:53



Браво! Евала !
Но какво очаквае да стане??? Ще се вдигне малко шум, в най-добрия случай 1-2 души ще изиграят ролята на бушони и КАКВО?? Нищо повече. Организаторите вече са събрали достатъчно солидни суми, за да се захванат със сериозен бизнес. Освен това БАЛЪЦИТЕ НИКОГА НЯМА ДА СВЪРШАТ !!!
Всички помним пловдивските игри с талони от началото на 90-те, помним Лайф чойс, Ийст-Уест Интернешънъл и т.н. И все пак винаги се намират хора, които очакват че парите ще им паднат от небето :))
Между другото първите случаи на такива игри, за които аз знам, са от края на 19 век в Царска Русия и явно за повече от 100 години хората не са поумняли ...
Та като заключение да кажа: КЕЛ ФАЙДА от вашите усилия ...



Тема Re: Репортажът е в неделя!!!нови [re: KAKTУC]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано23.11.03 10:38



точно това ме притеснява и мен - защото за предните пирамиди доста се изписа и говори, и въпреки това има хора,които пак се хващат на обещанията за бързо и лесно забогатяване:(
а Проксима, както се оказа е създадена от бивши полицаи...съмнявам се че ще ги арестуват и осъдят!

Когато представлението ти харесва,не питай за цената на билета


Тема Re: Репортажът е в неделя!!! [re: KAKTУC]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано23.11.03 16:21



Че всичко се повтаря през определен период,времето го доказва,но вече опарените ще си знаят-надявам се поне раздухването да предпази за момента от още жертви.



Тема Re: Репортажът е в неделя!!! [re: инaт]  
АвторИ.C. (Нерегистриран)
Публикувано23.11.03 17:14



Радвам се и аз, защото не се надявах че ще има някакъв резултат от всичко това. Дано не е само пушек, дано наистина този път бъдат наказани. Но Димитров не веднъж е заявявал, че няколко пъти са ги забранявали и спирали, но ето че пак продължават дейността си. Дано този път да е завинаги.
Приятели, моля ви който гледа репортажа, нека утре да ми го опише тук. Аз съм на работа и няма да мога да го гледам. А надали ще има повторение.



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано23.11.03 19:31



Ей сега гледах на bTV за ''вашето'' бизнес общество и те споменаха и теб.Казаха че твоя постинг ги е насочил да направят журналистическо разследване и споменаха твоя ник.

Редактирано от Taйнa на 23.11.03 20:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.