Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема до partnerнови [re: мyджaxидин]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано30.12.03 19:51



Цървулът СВЕТЛоСиН пише,но цървулът partner 4ете!Аз обичам да се шегувам със себе си,но ти partner се самообиждаш като се наричаш цървул:):):)Следиш ли ми мисълта или мислиш от къде аджеба да намериш "гост",за да имаш някой лев за идната година?Признай пред себе си,че фалираш.

п.с.Даже си станал в ранното утро,в 09:08 да прочетеш на СВЕТЛоСиН глупостите :):):)

www.powernet.hit.bg

Редактирано от CBETЛoCиH на 30.12.03 19:56.



Тема до мyджaxидиннови [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано30.12.03 20:01



Абе човек,какво си го захапал този Светлин?Ти като знаеш,че от "Проксима" знаят кой е защо сам не знаеш кой е?:)А на мен ще ми каже ли някой кой е Светлин,по точно името му?

www.powernet.hit.bg


Тема Re: до мyджaxидиннови [re: CBETЛoCиH]  
Автормyджaxидин (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 14:36



Напрово си се скапал. Като те чета все едно слушам някой консултант. Много думи, много думи - малко информация и нула отговори. В Марица материалите приличаха на сополивите холивудски продукции. Верни факти, добра конструкция, правилна теза, но размесени със светлиновата драма. Гледам че и в www.powernet.hit.bg има критики срещу теб. Ти не им отговаряш. Пък защо ли е и нужно това, нали именно на това ви учат в Проксима - да бъдете хора без достойнство.



Тема Re: до мyджaxидиннови [re: мyджaxидин]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано04.01.04 01:57



Ти ли ще ми говориш за достойнство?!Имаш ли си представа какво е достойнство?Къде е твоето?Интригант!

www.powernet.hit.bg


Тема за Светлосиннови [re: CBETЛoCиH]  
Автормyджaxидин (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 19:27



Ето пак повтаряш и затвърждаваш с отговора си казаното от мен. Отговаряш на въпроса ми с въпрос. Само дето не ми каза - А Вие как мислите? Ядосваш се че ти показвам грешките, вместо да си ги признаеш и да се стремиш да не ги допускаш. На такива като теб Проксима разчита да започнат да я защитават, защото ги е страх и не искат да си признаят че са били излъгани. Защо не отидеш в "Искрено и лично да плачеш" на Мегленчето на рамото, това май е в твоя стил. Още в началото на твоето появяване ти каза че си Никой и след изявите си досега го потвърждаваш напълно. Единственото положително в теб е че си против Проксима, обаче защо е така ти не можеш достойно да обясниш. По-добре се ограничавай и не прави слаба и наивна критика, за да не стане шмешна цялата обща съпротива срещу Проксима.



Тема Остави Светлосин на миранови [re: мyджaxидин]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 19:55



Не е красиво да се заяждаш с него. Той е първият (ако не и единственият) който вдигна истински шум по въпроса. Хубав или лош, той направи сайт, той предложи най-четената тема в този форум, той предизвика предаването в бтв репортерите; със или без кусури ... - кой ли пък няма.
Благодарение на него минимум няколко хиляди души са прочели, видяли и надявам се разбрали за какво става въпрос. Със или без псевдоним, със или без лице, той събра кураж и даде личен пример.
А лично аз вярвам в чисто хуманните му подбуди.
Ти, Муджахидин, и другите критикуващи него /и нас, наивните балъци/ - ако сте против пирамидата и ако имате енергия за "хабене" - насочете я в правилната посока. В крайна сметка нали той, ти, аз и другите - пострадали или не- "противници" на подобни гадни формирования сме от един и същи отбор.



Тема За Светлосиннови [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 18:09



Не обръщай внимание на нападките срещу теб, особено когато са безсмислени и безпочвени.
Ти направи повече от много :)
Посети moshenik.orbitel.bg, мисля че и там има място темата за проксима.



Тема Re: Остави Светлосин на миранови [re: Orange]  
Автормyджaxидин (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 19:51



Хайде Orange, избърши и ти сополите на Светлосиния. Ясни неща съм написал, а ти - едно си баба знае, едно си баба бае. Просто му давам съвети, къде греши, за да не се оаква, а ти фамилярничиш. Ония лайна от Проксима, трябва бъдат уличени качествено, защото в противен случай ще ни подиграват пред партньорите си и то с право. Никой няма да ни приеме на сериозно и вместо положително делото ни ще се превърне в заздравяващо пропагандата на фараоните.



Тема специално за муджахидиннови [re: мyджaxидин]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано08.01.04 21:43



На работата си имам един клиент,който постоянно критикува другите хора.Тоя бил такъв,ония не направил това,еди кое си момиче било грозно....та той дори говори за сина си,че бил мързелив и тъп.А за себе си никога не е казал някакъв кусур.А всъщност бат` Стефчо е едно плямпало,на което му прави удоволствие да плюе,плюе....
Ти много наподобяваш на него!Погледни първо себе си и тогава другите!
Причините за действията ми против Проксима съм ги писал по-горе,но надали точно това те интересува.И все пак: Обърнах се срещу Проксима,защото всичко,което предлагат е лъжа.Една розова лъжа,на която се хваща всеки един човек нуждаещ се от осъществяването на мечтите си.Поне при мен бе така.Но методите им противоречат на моите принципи-МРАЗЯ ЛЪЖАТА!!!
На мнение съм,че ти си в самата пирамида.Не го казвам 100%,но от мен имаш 50%-другите 50% сам ги докажи...:)Така ми каза моя "консултант-одобрител",така ти казвам и аз!От пирамидата се подиграват и разправят,че съм им правил услуга и реклама...НО!Това го разправят само на "партньорите",за да им замажат очите,че всичко е наред.Смятам,че репортажа на Миролюба Бенатова,няколко статии,разгласяване на познати и секване на потока от "гости" в "Проксима" е сериозна работа...
Вместо да критикуваш,допринеси за разгласяването,че "Проксима" е ПИРАМИДА!!!Аз не съм супермен и не мога сам да срина "бизнес обществото".С каквото мога,помагам.От тук на татък няма да ти отговарям,освен,ако не вземеш да пишеш нещо полезно!

www.powernet.hit.bg


Тема до ОранЖеВанови [re: Orange]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано08.01.04 22:07



Благодаря!
Ще те послушам:)

Само да допълня-сайтът powernet.hit.bg не е мой.Създал го е някой "незнаен воин",но от там ми хрумна идеята за този форум.От там на татък нещата се наредиха добре и съм доволен.

www.powernet.hit.bg

Редактирано от CBETЛoCиH на 08.01.04 22:09.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.