Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Джет Кредитнови  
Авторpitasht (Нерегистриран)
Публикувано13.08.04 20:07



Някой има ли впечатления? На мен ми ги препоръчват, но се опасявам да не излезе пак някоя мизерия като "кредитната карта" Евролайн.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторzvezda osem osem (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 22:13



Аз ги ползвам,няма проблеми! Чети внимателно договора си,обаче! За ден закъснение на вноската-5лева глоба! Всичко си е коректно,обаче.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано20.08.04 22:59



Коректно, ама им е много висока лихвата! Изобщо не съм доволна, плащам им такова ценище, което и при най-зверско смятане не съм и предполагала, че ще плащам. А като закъснях с вноската, ми се обадиха и ме навряха на кучето в задните части, като че ли, леле майко, заради моята вноска не могат да си платят заплатите и децата им гладуват!
Затова, чети внимателно договора, внимателно преценявай какво ти дават и какво искат в замяна.

"Продавам ротвайлер, голям, чернокафяв, яде всичко, много обича малки деца."


Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор Diana^ (::Spring::)
Публикувано21.08.04 16:59



Според мен най-доброто е Транскарт на Евробанк

Стреми се към най-високата достъпна цел, но не прави безсмислени усилия


Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.08.04 19:12



Доскоро изплащах такъв-всичко е наред,но без да закъсняваш.Даже накрая ти пращат благодарствено писмо че си редовен платец и следващия път ще те "оправят" за 30 минути,че как иначе при тази лихва-за година при сума 750 лв ти слагат 150 отгоре.Парите превеждаш на БНБ"Париба"ад,което според мен означаваше,че би трябвало като работиш с БНБ да няма преводна такса от клоновете в страната-да,ама не-отиваш в БНБ и там навъсена лелка те отрязва"Не може"-не само не може без такса,ами въобще "Не може",ама защо и как не обяснява.Тичаш в друга банка наблизо,срещу 3 и нещо ти прехвърлят 73 /толкова в моя случай/ по изплащането и спиш спокойно до следващата вноска.Значи към 150 като сложим още 12 по 3 и кусур кво става?200кинта-няма да завторя.Ако ми се наложи ,ще гледам да е фирма от моя град.Не,че 50ина лева ми оправят живота,ама такива дребни товари на сумата ме дразнят.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: !чepeшka]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано21.08.04 19:15



Аха,и аз така-добре че поне нямам закъснения,та не са ме навирали тамДжеткредит ли?-цъ,никога вече



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Авторelvin (Нерегистриран)
Публикувано23.08.04 17:10



uvazhaemi dami i gospoda,

kazvam se Elvin Guri, i sum izpalnitelen direktor na JetFinance International. JetCredit e nash produkt.

Dulgo se nadiavah che nashata kompania niama da popadne v tezi stranitsi, no javno che ima za kakvo. Chast na komentarite za JetCredit imat goliama doza istina v tiah. Lichi si, обаче, che ne sme svurshili dobra rabota da iziasniavame niakolko drugi podrobnosti okolo JetCredit.

Nie sme prozrachni v otnoshenieta si s nashite Klienti. Na primer, JetCredit niama taksi i/ili komisionni za obrabotvane na molbata, za predsrochno pogasiavane na kredita ili puk za izvlechenia ili za pisma kum Klientite ni.

Za suzhalenie, naistina na nashite Klienti im se nalaga da plashtat taksi za prevod kogato plashtat mesechnite si vnoski kum nas. Rabotime aktivno da gi namalim tezi taksi до един по-приемлив минимум: za momenta imame sporazumenia s Invest Bank i s DZI Bank za po niski taksi i komisionni za nashi Klienti. Shte se opitvame da skluchvame takiva sporazumenia i s drugi banki. Shte molia za razbirane ot vsichkite nashi Klienti po tozi vupros: Mtel i na Globul tribvashe da naberiat nad polovin milion klienti za da se suglasiat bankite da ne vzemat takiva taksi na tehnite klienti. За сравнение, ДжетКредит има по малко от сто хилйади.

Предоставяме на нашите Клиенти най доброто обслужване на пазара: 80% на молбите за ДжетКредит получават становище в рамките на 90 минути. Не ни е срам да се извиним когато се издъним: ще Ви излъжа ако кажа че не се е случвал. Опитваме се да се учим от грешките си, обаче. Стига нашите критици да ни дадат възможност.

За съжаление не мога да участвам по активно в този форум. На разположение съм, обаче, da odgovariam na Vashi vuprosi, komentari ili oplakvania ako mi pishete v elvin.guri@jetfinanceintl.com .

благодаря за вниманието,

Елвин Гури



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано23.08.04 21:15



И ние благодарим за включването от ваша страна,все пак не се случва често фирмите да се интересуват от мнението на анонимни потребители из форумите в мрежата,прави ви чест.
Добре е,че работите по въпроса с таксите и въобще за това да бъдете предпочитани пред конкуренцията.Имам още една лека забележка-след като ни одобриха за кредита трябваше до месец да ни пратят вносните бележки за останалите 11 вноски-това така и не стана цяла година-първата с номера на сметката ни я попълниха на ръка в магазина,но доста трудно за разчитане,после все се чудехме дали парите отиват там където трябва,да не стане после имал-дал.Попитах за всеки случай в магазина и ми отговориха така-"Щом никой не се обажда,значи всичко е точно,закъсней с един ден и ще видиш".Обаче понякога се случва човек да се улиса в ежеедневни проблеми и да пропусне срока,особено ако крайната дата на вноската е преди почивен ден и...хоп...календара спомага за глоба и неприятности.Вярно,че имате много клиенти,но вече май няма никой без мобилен телефон-Е ли възможно вместо някоя ваша служителка да върти тел.разговори до "прегрешилите",което отнема повече време и пари,два дни преди изтичане на срока за поредната вноска компютъра автоматично да изпраща подсещащи есемеси ??Просто идея



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Авторelvin (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 14:09



Blagodaria Vi za saobshtenieto. Imam dostatuchno material da Vi odgovoria, no tai kato v momenta mi predstoi edna komandirovka, iskam da Vi pomolia da me izchakate do Vtornik sledvashtata sedmitsa. Togava shte polagam usilia da bade maksimalno izcherpatelen v odgovora mi.

pozdravi



Тема Re: Джет Кредитнови [re: elvin]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 01:15



opitah se da kandidatstvam za kredit pri vas....
oba4e prodava4kata v magazina, kojto me interesuva mi obqsni,
4e trqbva da imam nepemeno belejka za platen tok/parno i telefon [zadyljitelno]
na moe ime.
1. az ne sym sobstvenik na jilishte i nqmam ot izbroenite iziskvaniq
na moe ime - nqmam li pravo na kredit?
2. misleh da si napravq adresna registraciq, kydeto mi e kvartirata,
no nqmam stacionaren telefon, a bilo zadyljitelno?!
ina4e kazano...
... az sym 4ovek, kojto dokarva 1000-1500lv dohod mese4no, ne moga da go udostoverq zakonno [kakto e s golqma 4ast ot bylgarite]

kakvo trqbva da napravq za da vzema kredit do 1000lv ?!

adski mnogo hora sa s moq statut... izobshto ne mojem li da vi polzvame?
primerno dogovora mi za naem i belejka za platen tok vyrshat li rabota?

shte se radvam ako mi otgovorite, a i dosta hora shte sa zainteresovani :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.