Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 14.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 04:15



Тъжен ли си? На мен си ми смешен. Дохода ти варирал от 1000 до 1500 лева, а искаш да вземеш заем хилядарка. Голяма тиква си. Няма хора като теб или поне няма толкова глупави. Аз лично не бих ти дал и 5 лева на заем.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: инaт]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 04:28



Каква им е далаверата на тях да те подсещат? Колкото повече се забавиш толкова по-добре за тях. Съдират ти задника и това е. След малко ще поискаш и лихва да не ти слагат. Никой от тях - "ЛОШИТЕ" не те насилствал да подпишеш договор. Ти сам си отишъл и си се съгласил с ТЕХНИТЕ условия. Нали? Кой каквото си е надробил това ще сърба.
А това че във форума се е появил някой който продължава да те къпе и не го разбираш, си е твой проблем. Той гледа да зариби повече и повече. А в същото време ти му се кефиш колко е любезен и внимателен:) Айде и УМНАТА.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: pitasht]  
Авторcвoбoдeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 11:14



Най-добре е да не взимаш кредити и да не пълниш гушите на разни обирджии



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автортъжeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 13:08



BACON ne znam koj e smeshen.
ot dohoda si imam da plashtam naem [kojto ne e nikak malyk]
razhodi po jilishteto, za hrana, za pyt i kakvo li oshte ne... za kapak imam i malko dete!

p.s.
BACON predi da sydish i obijdash horata, pomisli dali imash pravo!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Автор BACON (ACTPA)
Публикувано04.09.04 20:33



Всеки има разходи. Аз също ги имам тези режийни разходи. Смешен си, че със заплата 1000 лева не можеш да правиш въпрос за 1000, които не ти стигат.
То това си е само една твоя заплатка. Ми вземи я напред от работодателя, бе пич. Май не става а? Защо ли? Аз се сещам, а ти си го знаеш. Другите също се сещат. Не мислиш ли? Няма кво да ревеш тук и да се молиш за някакви въшливи 1000лева в заем. Стягай се, при положение че си направил и дете.

btw знаеш ли какво е Credit History? Е така ми хрумна, не че има много общо.



Тема Re: Джет Кредитнови [re: тъжeн]  
Авторjetcredit (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 11:47



Това, което ти се е случило е много притеснително за нас, защото всеки ден се опитваме да направим най-удобният и лесен потребителски кредит, а трябва да се борим на няколко фронта. Попаднали сте на лош търговец. Нека да опровергая 2те илиюзии:
1. Трябва да кандидатстваш с бележката за платен консуматив, но на нея трябва да фигурира само адреса, на който живееш независимо на чие име е - на родител, съпруг/съпруга, хазяин или предишен собсвеник... та това е най-нормалното.
2. Не е задължително да имаш домашен стационарен телефон за да отпуснем кредит. Та тенденцията е домакинствата да спират БТК телефоните си!
Разберете, че сме готови да премахнем всички бариери пред вас и се стремим към висок професионализъм. Ние нямаме полза да губим Вас като клиенти с подобни илюзии. Та нали с Вас печелим и ние!



Тема Re: Джет Кредитнови [re: BACON]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано05.09.04 19:20



Ако не си прочел,вече казах,че при тези условия няма да ползвам услугите на фирмата.Дали се усещам или не как ме зарибяват не можеш да си сигурен.
Не виждам нищо лошо в това,че човека пише тук и още повече да сме любезни,не ми се налага да си чупя езика за едно обичайно Благодаря.
Казвам го и на теб за това,че все пак си писал нещо и и си отделил от времето си




Тема Re: Джет Кредитнови [re: jetcredit]  
Авторxaзяин oт пeттяx kюшeтa (Нерегистриран)
Публикувано05.09.04 19:26



виждам че сте отделили от почивния си ден да осведомявате та ако може в тази връзка да обясните защо въобще Ви е необходима бележка за консуматив с някакво име на нея. От изброените пет възможности е видно че за Вас не е от значение дали кредитоискателя има нещо общо с този /посочения/ адрес на документа. А това вече води до съмнения относно разумността на необходимостта от такава бележка.
И наличието на такава бележка във Вашите документи за отпускане на кредит до какви последствия биха довели при непогасяване на кредита за лицето упоменато на бележката?



Тема [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: xaзяин oт пeттяx kюш]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано06.09.04 01:49



И на мен ми е много интересно (е, не чак много, но ми е интересно) за какво биха послужили на банката или организацията предлагаща някакъв кредитен продукт тези бележки за платено парно, вода, ток, телефон?

Какво биха удостоверили те? Че лицето живее на някакъв адрес? Че жилището от адреса е обитаемо? Че си плаща редовно комуналните разходи?

Живея от повече от 15 години по квартири, и като гледам по комплексите няма нищо по лесно от това да се сдобиеш с такива бележки от пощенските кутии по входовете- разбити, незаключени или заключени със закривено пиронче.... Като дойде времето да доставят бележките за ток например, изчакваш да мине разносвача, влизаш и си избираш. И пак, и пак и ето ти готови бележки за 3-4 месеца.

Настоящия адрес го няма по личните карти (в старите зелени паспорти биеха по един печат и попълваха в паспорта всяка промяна в адресната регистрация), а регистрирането в съответната община е фасулска работа- отиваш, попълваш една бланка и срещу 50 стотинки удостоверяваш, че живееш на адреса от "колекционираните" бележки. Никой не проверява дали е така или не при попълването на формуляра (то май няма и как да стане де).

Та за това ми е чудно какво показват тези бележки на кредитоиздателя, и какъв е смисъла от тях.
Разбирам, че описанания от мен вариант е доста краен, но не е невроятен. А българина си е тарикатче копеле и лесно измисля "гениални" планове как да заблуди когото трябва.

Аре със здраве


Тема Re: [OFFTOPIC] Какъв е смисъла от бележките...нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.09.04 14:06



леко си в грешка... бележките, които са в пощите на хората не са квитанция за платени сметки, а просто информация колко трябва да платят съответните хора - ако не си запознат, квитанциите в повечето случаи преставляват нещо като касова бележка, от която става ясно на коя дата колко пари си платил за предоставена услуга...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.