Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 04.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Въпросът, Orange,нови [re: инaт]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано12.11.03 22:30



Смехотворно,ае,радвам се
Била си там,признавам...а аз не съм.И какво от това?Пак не ми отговори,нито ти ,нито някой друг-ЗАЩО не си тръгнахте бе хора?Виж колко е просто-ставаш и си излизаш-или на вратата спират с палки?И недей ми разправя пак за психологическия натиск,краката ти нали не са подложени на "психотронно въздействие'?
За мен не се тревожи-няма да се набутам, но не защото винаги контролирам ситуацията,а защото като чуя само тия конспиративни проекти,дето не ти казват подробности,и с лесни печалби на това отгоре и бягам надалече
Писнало ти да обясняваш-добре,разбирам те,но хайде обясни ми на мен като на идиот,за последно и повече няма да питам,моля



Тема Re: за злорадството и тарикатитенови [re: инaт]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано12.11.03 22:40



Да,но са по-нарядконе знам защо...



Тема Re: за злорадството и тарикатитенови [re: инaт]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 11:12



заеби, инатче - нема смисъл....



Тема Re: Въпросът, Orange,нови [re: sylvi]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 11:33



Краката са си крака, но нали мозъкът ги командва... И като непрекъснато ти сервират занятие след занятие (или както там ги наричат), не можеш да намериш пролука от време, през която да си тръгнеш.
Аз съм бил 2 пъти на срещи за набиране на балъци - единия път някаква таймшеър фирма и втория път на хербалайф (обявите бяха така завоалирани, че помислих, че предлагат сериозна работа). И на двете места, след всяко изказване, някой казваше: "който си мисли, че не е подходящ, е свободен да си тръгне". Имам резерви към хербалайф и други подобни, но признавам, че не са мародери и действително ако си достатъчно упорит можеш да си изкарваш хляба с тях.
А тук нещата явно са по-различни, защото просто целта е да ти вземат парите и не подбират средства да го направят.



Тема Re: Въпросът, Orange,нови [re: sylvi]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано13.11.03 21:02



Ще ти обясня само за мен защо не си тръгнах преждевременно.Незнам дали вече си прочела,че на това място обикновено те замъкват "приятели" или близък роднина.Нас,както вече съм споменала,ни заведе роднина,с който до момента не бях изпадала в конфликт и много му вярвах за всичко-човек улегнал и умен,възпитан,при него винаги всичко е вървяло по план и нищо не се е проваляло-с две думи абсолютния авторитет.Колкото и фалшиво да ми звучеше всичко,реших поне от уважение към него да изслушам всичко.Макар да не се хванах на хорото,сега много не ме се иска да го виждам,защото се опасявам да не се подговори нещо по темата,която ми е крайно неприятна.



Тема Re: Въпросът, Orange,нови [re: инaт]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано14.11.03 16:51



Ето виждаш ли?Значи не е невъзможнода си там и да не ти промият мозъка.
Радвам се че не си се вързала на тия мошеници



Тема до sylviнови [re: sylvi]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано14.11.03 20:53



Пак ще обясня някои малки подробности.Нали това искаш?
В "зала" ще те заведат няколко вида хора
1.Роднина-човек,с който сте една кръв,една рода,а може би сте израстнали заедно.Доверие-абсолютно!
2.Приятел-самата дума е много силна за това няма нужда от обяснение.Доверие-абсолютно!
3.Колега-човек,с който работиш или сте работили.Няма да те заинтересува освен , ако не ти е симпатичен.В смисъл имаш си приказка с него или се погаждате.Доверие-зависи от вас!
4.Познат-човек,който всеки ден виждаш,но не би споделила болката,радостта и всекидневния си живот,както с приятела.Доверие-зависи от вас!
Ами те май други хора не останаха...
Освен по доверие може да отидеш и от любопитство.Освен от любопитсво можеш да отидеш от немотия,безисходица.Освен от безисходица можеш да отидеш от желание за по-добър и сносен живот.Освен от по-сносен живот можеш да отидеш от факта,че искаш пари-още и още....
Разбираш ли ме?Повечето хора си имат причини да влязат в зала.
А , когато си в зала все още не ти е промит мозъка.Това става при положение,че си започнала да работиш.7 дни в седмицата трябва да си с тях.Започне ли да ти харесва всичко,значи ти е промит мозъка...ставаш като тях!
Колкото до това,че можеш да си тръгнеш от "зала"-ДА можеш,но никога не съм виждал някой да го прави!ПОВЯРВАЙ МИ!Всеки си мисли,че ще се измъкне едва,когато приключи всичко това...
Сега изясниха ли се някои неща?Надявам се да ти е помогнало разяснението и ако се наложи среща с някой костюмар да му се смееш в лицето,както го правиш тук



Тема до jam [re: jam]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано14.11.03 21:07



Прочети какво съм писал за sylvi и помисли върху това би ли се доверила или не.Ако наистина не би отишла в "зала"при горепосочените фактори значи нямаш доверие на никого.Колкото до информираността,в "Поксима" има много,много млади хора,които са си играли на детската площадка,когато се е заговорило за пирамиди.



Тема Re: до sylvi [re: CBETЛoCиH]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано14.11.03 21:58



Мерси за подробното обяснение
само по въпроса за причините-според мен водещият мотив е желанието за повече пари и немотията в България,а не любопитството.Изненадва ме това че не си видял никой да си тръгва...
А,и едно уточнение-не се смея,напротив казах вече че съчувствам на всеки излъган;за жалост въпросите ми бяха възприети като критика.



Тема Наближава краят...! [re: инaт]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано16.11.03 19:05



Виждам,че максимума хора са влизали в моята тема.Предполагам,че има поне 500 човека,които са научили от тук,че ненормални неща се вършат около нас.Доволен съм от това,но ще съм напълно спокоен,когато тези,които са по върха на пирамидата бъдат наказани!Освен от този коментар /долу/ и от други източници имам информация,че нещата в пирамидата се пообъркват "малко".


Финансовата пирамида 'Пауърнет'
powernet.hit.bg

Общо: 69 1 2 3 4 5 6 7 >> >>| Страница 1 от 7

No. 69
Име: Партньор
От: София
EMAIL:
WEB:
Дата: 16.11.2003 11:44:49
КОМЕНТАР: Намирам за естествено и нормално желанието да се озовеш сред приятелски, партньорски кръг на доверие, сътрудничество, взаимопомощ. Много от хората са се озовали в 'Проксима' водени именно от подобни мечти, а не толкова от стремеж към бързо забогатяване. И именно те са най-измамените, а не онези които са мечтаели бързо да забогатеят. По-инициативните поне успяват да си избият 'инвестицията', че дори и нещичко да заработят отгоре. А най-безскрупулните и алчни измежду тях дори успяват да станат пауърлидери, отговорни директори (ОД), регионални директори (РД), отстранявайки безмилостно от пътя си конкурентите. Защото задграничните организатори на бизнеса, наречен 'Атлантида', 'Спейс', 'Галакси','Пауър Нет', а сега 'Проксима' пет пари не дават за нищо друго, освен за редовното получаване на собствените си свръхпечалби. На тях не им трябват изпълнители-хуманисти, а коварни, злобни и агресивни човечета като Кремена Панчева. Е, за успиване на вниманието на 'партньорите' се държат и лектори като Иво Димитров, които успяват да придадат по-благовидна форма на бездушната машина за пари, наречена 'Проксима'. Но като се вземе предвид, че дори и той често не получава спечелените чрез тази машина пари, не се знае докога ще продължим да го виждаме сред нас. Колегата му Миладинов, след като ни обучава многократно как да станем успешни и богати като него, накрая не издържа и ограбен и беден като църковна мишка напусна 'обществото на преуспяващите'. Накрая бих искал да ви дам един съвет: ако някой от вас е станал вече 'партньор', поне да не сглупи да стане и консултант (СС)! Ще бъде подложен на убийствен и системен терор, уж за много пари, но накрая ще излети изцеден като лимон и без пукната пара! Освен това вероятно и по някоя индивидуална или колективна жалба ще го викат в полицията, където той като верен 'бушон' на системата, ще се кълне че никога пари от кандидат-партньор не е помирисвал, че не познава нито г-ца Панчева,нито колегите и, освен евентуално като редови партньори... А уважаемата госпожица, старша възраст, все още никой не я вика. Нея полицията я пази за десерт! Само след по-малко от три часа вероятно отново в замъка 'Хранков' ще започне поредното шоу на 'Проксима'. А психодрамата, наречена 'организация' ще започне към 18 часа. Накрая, късно вечерта, в ресторанта ще се види кой какво е събрал със сетни сили. Новите партньори ще се омайват да подпишат запис на заповеди за отпуснати, уж от частни лица краткосрочни заеми. Изобщо Паякът ще се води битка на живот и смърт с всяка една от оплелите се в паяжината на 'партньорството' мухи. Тези, които са по-заможни са ОК! Плащат си като пичове и са на почит! Но да му мислят тези бъдещи 'партньори', които не само че нямат и един лев в джоба, но обикновено са потънали в дългове! Безмилостната г-ца Панчева държи всички, попаднали в капана и жертви да бъдат изстискани до последно. 'Съжалението поражда бедност' -поучава тя своето паство. Затова никакво съжаление към никой! Ще даваш, дори и да нямаш! Това е пътят към новия, охолен живот. Първо ти искат поне 1 350 евро, накрая ти казват: дай като капаро поне 350, а останалите ще ти дадем назаем. Дори и банков кредит ще ти уредим! Не се бой! Ние сме с теб, партньоре! Особено докато ти приберем парите... 'Абе, този бизнес е голям купон!' - обичаше да казва доскоро г-н Миладинов. Но само за малцина... Дори и той не се оказа сред тях! Подозирам, че след като добри хора подшушнат на г-ца Панчева, че полицията вече копнее да си поговори насаме с нея, тя ще гушне всички събрани в събота и неделя суми и ще зачезне с тях в неизвестна посока, поради което в понеделник няма да има нито поредния подготвителен семинар, нито разплащанията на заработените от 'партньорите' суми в пликове. Кога ще стане това? Според мен съвсем скоро. Особено, ако и ние подпомогнем малко процеса на разпад, обхванал 'Проксима'.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.