Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 05.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Orange-благодаря!Вие-другите?нови [re: Любимeц 13]  
Авторcтcт (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 21:16



Всички които са дали пари в Проксима са кавали. Само някой малоумник може да се излъже да даде пари за такова нещо.



Тема Re: Orange-благодаря!Вие-другите?нови [re: cтcт]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано09.11.03 21:34



Може би,но идеята е да не се множат кавалите.Вече знаем,че ти няма да си от тях и това е достатъчно.



Тема Re: документацията ИМнови [re: Smile]  
Автор Hilmar Kabas (Татаро-Монгол)
Публикувано09.11.03 23:32



РаЗбира се, че не е нужен печат. Но договор се докаЗва/оборва в сЪда. Проксима едва ли Ще трЪгне на сЪд среЩу когото и да било. Ще е нужно да си раЗкриват биЗнес практиката, а това май хич не им отЪрва...



Тема Re: Въпросът, Orange,нови [re: Orange]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано10.11.03 23:29



И все пак,след като прочетох цялата тема не разбрах-как се стига до прословутата зала?Не обвинявам никого,просто не ми е ясно като как карат хората да стигнат до там.Ако още в началото говорят за 300-400 евро на седмица,това е смехотворноАко пък не,защо ще се оставят хората да ги завлекат някъде(в залата с костюмарите например)?И не е ли възможно да си тръгнеш от там по всяко време...?

Редактирано от sylvi на 10.11.03 23:39.



Тема Re: Orange-благодаря!Вие-другите?нови [re: инaт]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 13:05



Не, не знаем, че той няма да е от тях. Както чета тук (без да съм пострадал лично), тези хора действат на психиката. Колкото и да си трезвомислещ, не се знае колко ще издържиш на една психоатака.



Тема Re: документацията ИМнови [re: Hilmar Kabas]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано11.11.03 20:13



Който се задържа в бизнес общество "Проксима" единствено заради това,че е подписвал документи без печат,нека се откъсне от тях на време!Няма да си позволят лукса да влязат в съда,за да доказват,че им "дължите" определена сума!



Тема до стстнови [re: cтcт]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано11.11.03 22:32



Няма да те обиждам,няма смисъл.Ти не си бил в "зала".Ти не знаеш как стоят нещата в действителност.Ти приемаш всичко елементарно,НО само,защото ти е разказано,а не защото си присъствал на този психически натиск.
Взех да се замислям,че за да им откажеш още,докато си в "зала" трябва да си темерут или непукист.Чул съм за един-двама,които са отказали в "зала",но ВИЖДАМ,че опарилите се са МНОГО,СТРАШНО МНОГО!!!Как ти се струва?Май кавалите сме повече от тарикатите,а?
Надявам се поне,че като се опитат да те зарибят ще им откажеш,но няма да постъпиш като нас,кавалите.



Тема !!!ДО ВСИЧКИ!!! [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано11.11.03 23:13



Когато човек си постави някаква цел той я постига или поне опитва!
Вчера се уверих,че ИМАМЕ огромен шанс,хората в НАШАТА страна да разберат до какво води,желанието за лесни пари или до къде може да те докара "бизнес общество Проксима".Видях,че това,което съм започнал и това,с което ВИЕ помагате ще има резултат,но иска търпение...
Все по-силно желая българинът да се стресне и събуди от факта,че е станал прекалено пасивен,че се оставя да го мачкат,че не го интересуват проблемите на ближния.Едва ли не е НЕнормално да помагаш на изпадналия в беда.Днес мои колеги ми се изсмяха за това,че съм набрал шепа къпини и съм оставил всеки да си взима!Не е само това.Виждам неуважението в очите на минувачите,безразличието на сития към гладния...БЪЛГАРСКА солидарност-къде изчезна?500 години българите са останали като народ,защото са имали вяра и си помагали един на друг...
Малко се отплеснах от темата,но всички размили ме водят до един извод-СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА/повтарям се/Или пак изтърсих някаква глупост...?



Тема Re: Orange-благодаря!Вие-другите? [re: CBETЛoCиH]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано11.11.03 23:21



Как да отида на някое събиране
Много ми е интересно
Ще си прекарам добре
Питам сериозно

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: !!!ДО ВСИЧКИ!!! [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 23:29



В България е така, защото са се събрали много тарикати на едно място.
За съжаление много от положителните черти на българина са или мит, или художествена измислица.
Истината за съжаление е, че българинът е предимно сеирджия. Той ще стои на терасата и ще гледа как обират съседа му, за да види за колко време ще дойде сот-а или как ще страда ограбения, но няма да предприеме нищо и няма да се обади в полицията.
Може би трудните времена го направиха такъв. Надявам се да е така. Не ми се ще да вярвам, че българинът се обезличава и изпростява по принцип и завинаги. Злорадството, което между другото лъха и от някои изказвания тук, не говори хубаво за притежателят му.
Ей, хора, тази тем е тук за ваше добро и за доброто на скъпите за вас хора. Дано повече хора получат добро, изпитат добро и направят добро. Както в онзи филм - предай нататък. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.