Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 19.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Авторcgfcfcf (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 12:46



cgfhlyt



Тема ПРОКСИМА е сборище на олигофрени...нови [re: cgfcfcf]  
АвторVlCTOR (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 21:06



От присъствието ми на семинари и срещи, четенето на книгата за МЛМ-пирамидите... и вестниците, гледането на БТВ-репортерите и новините успях да си изградя определено лошо мнение за партньорите. След четенето на настоящия форум и този в www.powernet.hit.bg вече мога съвсем точно да определя горните като пълни олигофрени - в медицинския смисъл. Това са хора забравили да мислят. За всички против престъпната организация ще кажа НАПРЕД...

С ПОДОБНА ПАТОЛОГИЧНА ТЪПОТИЯ И ВСИЧКИТЕ ПАРИ НА СВЕТА ДА ИМАТЕ СИ ОСТАВАТЕ УМСТВЕНИ ИНВАЛИДИЗА ЦЯЛ ЖИВОТ. БЕЗ ПРИЯТЕЛИ, САМИ, ЗАЩОТО НА ВСИЧКИ ОКОЛО ВАС ВИЕ ГЛЕДАТЕ КАТО НА СРЕДСТВО ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ.



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 11:08



Аз съм една от пострадалите и толкова ме е срам, затова нито мога да опиша моя случай, нито искам. Пазате се и вие!!!!!



Тема върви ли върви...нови [re: Mapия]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано07.02.04 19:33



Mалко обиди , много истини , малко cfgdfc...внасят свежест във форума :)Но същинската част нещо се загуби.Oт доста време не е писано за самата пирамида , за нейното развитие и за "преуспяващите бизнесмени". Последно по въпроса питах BatMitko , но за моя изненада взе да ми говори глупости :)

Мария,
Ако те попитам нещо свързано с пирамидата ще започнеш ли да ме плюеш? :)
И все пак ще рискувам :) До някъде те разбирам , че не искаш да напишеш историята си , но ще те помоля поне да разкажеш какво ново има там.На мен , а мисля , че и останалите ще им е интересно да знаят какво се случва.
Ако някой друг има информация нека я сподели.

powernet.hit.bg


Тема Re: Евала Бат Митконови [re: BatMitko]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 22:12



i koi e toa deto niama ime ta izpolzva moeto - BatMitko da se ebava sas Svetlosinia!!! Ako e maj da si pishe imeto.ama ne e!! gotin na 17.01 biaha oste Proksima - da im e..... maikata. sega ne gi znam kak sa ama ste se chue. Ne e bil istinskia batMitko onia deto e otgovoril na 20.01 ami ne si e napisal i imeto daje - mani go ne e chovek tova.



Тема Re: Евала Бат Митконови [re: CBETЛoCиH]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 22:18



Niakoi kopeldac ot onia sigurno mi e polzval imeto mamka im. Az sam pisal samo na 17 ama nali ne mi e registrirano imeto i niakoi gomnio si e pozvolil da pishe ot chujdo ime. E tva sa mamka im deeba!!!! niamat ime i lice pred horata. A za tova che ti e pisnalo si prav majki osobeno kato gledam tuka kvo stava.



Тема Re: върви ли върви...нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторBatMitko (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 22:32



Ne znam nisto poveche ot tova koeto pisah na 17.01 zastoto niamam kontakti s tiah.



Тема Re: върви ли върви...нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 16:04



Az ne znam kvo stava tam sega, no moga da kaja 4e vse o6te si hodqt na typite sybraniq i se sybirat. Zna4i sy6testvuvat. Nabludaval sym gi kak se tovarqt i zaminavat. No dali imat novi hora, ne znam, nali vsi4ko e taina. Ako prihvana novi danni 6te vi kaja.
A vse pak o6te ima hora deto pi6at tuka v podkrepa na strukturite im, zna4i "rabotqt", ili pone az sam na takova mnenie.



Тема Re: върви ли върви...нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано12.02.04 21:08



Още ли ги има?
Моите роднини нито ги виждам,нито ги чувам.Май не цъфтят финансово.
А Мария ако иска нека разкаже за проблема си с Проксима,ще е полезно.



Тема Re: върви ли върви...нови [re: инaт]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано15.02.04 19:32



Моят съвет за прякорите е да си ги регистрирате,за да няма изненади от псевдописатели.Регистрацията не е сложна.
Историята продължава...

powernet.hit.bg



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.