Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 29.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема има свободни места за критицинови [re: AбeПиcнaMиБe]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано30.10.03 22:22



Не,мой 4овек!Жалкият си ти!Защото ти явно не можеш да разбереш моята тема.Тя не е с цел да си върна парите,а да разкажа на хората от какво да се предпазят.Но за това нещо се иска самите хора да се заитересува,защото никой не е защитен,повярвай ми.Ще ти кажа още защо си жалък.Защото такива като теб търсят на кой да опонират,вместо да направят нещо съществено.Също така не се съмнявам,4е няма да престанеш да ми опонираш.По този на4ин само ще докажеш предположението ми.Също така не се съмнявай във връзките ми,защото само поискай и ще те свържа с 4овека.Аз не съм изкарал парите,защото самото действие на работа е против принципите ми.Предпо4етох да съобщя на хората какво се слу4ва,отколкото да загубя приятелите,роднините и познатите си...Пак ли ще ми кажеш,4е съм жалък?



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор789 (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 11:27



Можеш ли разкажеш по -подробно какво точно правят в събота и неделя
От няколко дни ме омайват да отида на някаква сбирка и многократно ме предупреждават да не си ангажирам съботата. Снощи ме запознаха с една млада дама,която трябваше да ми обясни в какво се състои дейността. Тя разбира се нищо не пожела да каже, започна да ме омайва с приказки за доходи от 300-400 евро на седмица, стига да се включа в някакви пректи в зависимост от моите интереси. Категорично отказваше да обясни в какво се състоят пректите, кой ги финансира и каква е крайната цел. Многократно ми обясни,че трябва да присъствам на сбирката в събота за да разбера за какво става въпрос и тя не може накратко да ми разкаже колко сериозен е проетка, защото видите ли тя няма толкова време в предвид своята заетост. През цялото време се опитваше да ми задава въпроси от личен характер-къде и какво точно работя,в какво се изразява дейността на фирмата в която работя, какво ми е обкръжението и т.н. След като прецени, че съм ненадежден и не се поддавам се врътна и каза, че си губим времето взаимно. Очевидно разбра, че не може да ме омотае и загуби интерес. За пари които аз трябва да вложа изобщо не стана въпрос. От разговора останах с впечатление,че сбирките се провеждат в различни хотели. Естествено,че ме поканиха на разговор в доста елегантно заведение, но и това не помогна.
Надявам се повече хора да прочетат това и да не се поддават на сладки приказки за реки от пари с минимални усилия.



Тема Re: Пропуснахнови [re: AбeПиcнaMиБe]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 13:57



ej lainqrka nestastna,
da mlykwash 4e bokluci kato tebe mqstoto im e w kenefa
drisljo wmirisan



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:01



Светлосин, не се ядосвай че не отговарям веднага. С мъжът ми работим на по 2 места, за да можем да съществуваме, затова нямам време за ежедневно включване във форума.
Семейството ми е още цяло, макар и с с пукнатини, които никога нищо няма да запълни, и то само защото се разбрахме че темата за галакси е табу в къщи. Както вече казах, аз по принцип бях против участието ни в тази пирамида (между другото, според мен не е правилно да се казва че това е само една пирамида - това са хиляди пирамиди и всеки участник е фараонче - в една по-голяма) и до днес не мога да си простя че не се наложих - това е моята вина, с която едва ли ще свикна. Имаше моменти в които ми беше безразлично дали съм жива или не. До ден днешен се срамувам от хората около мен, които знаят за какво става въпрос.
Опитвам се да забравя всичко - ако изобщо е възможно. Със страшни усилия се измъкнах от депресията, в която бях изпаднала. Честно казано - като че ли съвсем наскоро животът се върна в мен и отново ми е интересен.
Не ми се сърди, може би е от егоизъм, но по-скоро от някакъв инстинкт за самосъхранение - не желая да вдигам повече шум около себе си по тази тема. Разказах част от историята си - на една от многото на пострадали едни като мен от глупост и доверието в приятелите, други от алчност или ....



Тема за 789нови [re: Orange]  
АвторOpиндж (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:03



Тази работа доста намирисва точно на това - стой настрана.
Успех!



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА" [re: CBETЛoCиH]  
АвторHямaм дyми! (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 19:16



Шарани, баламурници! Връзват се на приказки за 300-400 евро на седмица! Олигофрени! Абе ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ? ВИЕ ИМАТЕ ЛИ ГЛАВИ НА РАМЕНЕТЕ СИ ЧЕ СИ ПОЗВОЛЯВАТЕ ДА РИСКУВАТЕ СЕМЕЙСТВАТА СИ ЗА НЯКАКВИ АБСОЛЮТНИ ДУХАЛКИ!

Българинът бил интелигентен!!! ПФУ!!!!! Тъп малоумен лайнар е българина, мразещо да мисли говедо!

След това ревете... ами ще ревете! 2-годишно дете няма да се върже на тия измишльотини, но вие сте се вързали! Повярвали сте на абсурдното, на лъжливото, на НЕВЪЗМОЖНОТО! Ами ще го духате тогава! И не обвинявайте другите - сами сте си виновни, балъци с балъци!



Тема до господин r и вас-другите! [re: 789]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано31.10.03 21:56



В събота и неделя,в зависимост от кой град си,се пътува до един от центърите/така ще ги нареча/,където се провежда "семинарен блок".Той трае около 4 часа и разделен на 2 части.В първата разказват за и показват системата,с която работят всички от 'Проксима".втората част е по-фрапираща.Там казват сумата,която трява да "инвестираш",че да можеш да работиш с тях-2500 ЕВРО!Когато чух за сумата,бях твърдо убеден,че за нищо на света не бих я дал за подобни работи,още повече,че не разполагах с нея.Но още от древни времена съществува психологията и тя е дълбоко внедрена в методите на въздействие от страна на "Проксима".Едно момиче ит сайта www.powernet.hit.bg , с име Лаура смята че В "Проксима" използват Невро Лингвистично Програмиране, известно в психологията на влиянието върху масите. Ако някой се интересува, потърсете в Google 'NLP' или на кирилица 'НЛП' (ще получите материали на руски)...
Малко се отплеснах...та след втората част на "семинарния блок",започва "организация" и до 24:00 часа в дадения ден,трябва да се събере максимална сума пари.Другите дни също се ходи по организация,като плътно с теб има човек,който ти дава съвети как да си просиш парите от роднини,приятели и познати.Като краен вариант,при положение,че не сте събрали парите,до няколко дни се урежда възможност за изтегляне на кредит от банка.А теглиш ли парите,горко ти...



Тема Orange-извинявай! [re: Hямaм дyми!]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано31.10.03 22:19



Извинявай Orange за това,че мислиш,че ти се ядосвам.И през ум не ми е минавало!!!Твоята история ме блъсна,като че са ме пуснали от 100 км. върху камък.Твоето нещастие,както и на други ме кара още повече да настоявам хората да четат какво пиша,защото ще се повторя още веднъж НИКОЙ НЕ Е ЗАЩИТЕН!Единствената защита,е ако знаеш предварително какво те очаква,ако се захванеш с тях.СЪжалявам още веднъж за сполетялото ви нещастие,но не сте виновни,както се опитва да каже този с името "Hямaм дyми!".Времето,в което живеем ни кара да се хванем за всяка сламка,която ни се предложи.Този господин "Hямaм дyми!" говори наизуст,защото не е бил в "зала" и не знае как стоят нещата отвътре.

Orange,само искам да те помоля да следиш форума и събитията,които ще последват.Ако искаш ми пиши сега или в бъдеще на svetlosin@abv.bg
Ще се опитам да се съберем максимална бройка хора с каузата разруха на "Проксима".Не мислете,че е невъзможно-всяко нещо се гради,НО и разрушава!

ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!!!



Тема Re: Orange-извинявай! [re: CBETЛoCиH]  
АвторПичko (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 00:54



Божеее.... ти си се сдухал бе...



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА" [re: CBETЛoCиH]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано01.11.03 13:47



Похвално е това, което си решил да направиш.
Но знай, че хората по принцип на думи не вярват.
Сития на гладния не вярва, както са казали по-умните в миналото.
Никой не обича да му дават съвети и да му казват какво да прави или да не прави.
Докато не се опарят самите те, няма да започнат да дават акъл на другите.
Това е положението.
Няма как да се научиш, ако не изстрадаш.
Ти говори, предупреждавай, но не се надявай много да ти повярват.
Лично аз съм любопитна какво представляват тия сбирки.
Уча психология и интереса ми е чисто професионален.
Щом използват и мозъчна промивка, значи работата е ясна.
Такива съмнителни неща би трябвало да раздрънкат камбанката в главата на всеки, но очевидно малцина умеят да се вслушат в гласа й.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.