Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: CBETЛoCиH]  
Авторsales (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 13:42



Винаги са съществували хора, дето искат да спечелят лесни пари. И после държавата им е виновна, или някой друг дето ги е излъгал. И започват писъци "Спасявайте ме" "Аз, горкият добър човечец....." " Тези лоши хора....". Истината е, че докато има лековерни дето си мислят, че без да създават нещо ще получават приходи тези пирамиди ще съществуват и процъфтяват. Да, има хора дето печелят от това, но на гърба на желаещите лек живот. Така че това е сдружение на балами, които лъжат други балами в геометрична прогресия докато баламите се свършат. И вместо да се оплаквате се замислете кой е създал тази пирамида. Създали сме я всички ние и я поддържаме вече две години. А собствениците само са я организирали, за да наказват глупавите и мързеливи хора в България. Така че: Браво на вас, господа! Вие се явявате като университет за българската нация. Колкото по-добре вие се развивате, толкова повече се отдалечава времето, когато ще ги настигнем американците.



Тема Re: бизнес общество "ПроксимА"нови [re: sales]  
АвторИ.C. (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 15:53



Защо си мислиш че американците са по-добри от нас. Та точно според организаторите на Проксима от там е тръгнала "играта" и то преди доста години. Нима според теб в Америка няма наивни и глупави хора. Напротив, смея да твърдя, че по-глупавите са точно там, а тук за съжаление, са повече тези, като теб sales. Знаеш приказката за ада и казана, нали. И не ние сме хленчещите и желаещите да изкарват лесни пари. Защото ако го искахме, сега щяхме да сме в Проксима, а не тук. И благодарение на такива като нас, може да секне притока от "балъци" към Проксима.



Тема Re: Репортажътнови [re: CBETЛoCиH]  
Авторпopeдeн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 18:02



здравей Светлосин, от оная нощ до сега изчетох всичко, свързано с "Проксима". По стечение на обстоятелствата, едва миналата неделя имах "щастието" да бъда одобрен за ПАРТНЬОР на "Проксима", но пък аз не ги одобрих и си хванах чуковете:)) Може би и аз щях да бъда поредния шаран, но запазих разума си, бях много внимателен в думите и държането на "приятелите" ми, и понеже все още изчаквах, да видя до къде ще стигнат всички, а знаеш, че процедурата е дълга, между втората тема и персоналния разговор успях да помоля децата си на SMS да запишат " БТВ репортерите", не предприех никаква "организация" за събиране на парите, и в ресторанта, след предложение за "помощ" си им казах това, което мислех през целия ден. Сега съм на същия хал, както преди това, но съм спокоен. Както казват хората: "Беден, но сит и щастлив" Е това е от мен:)) Поздрави



Тема до Bиливapнови [re: Bиливap]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано26.11.03 20:00



Може би си права,а може би той не е преценил каква кола да кара като човек с неговата длъжност.



Тема до Пapтньop и всички виенови [re: И.C.]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано26.11.03 20:40



Страшен си партнер:)
Прекрасно разбирам какво имаш предвид.Но за тази цел се иска опарените партньори да съдействат на полицията.Аз ще съдействам!Хора,АКО искате направете го и вие!



Тема до пореден и Тайнанови [re: И.C.]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано26.11.03 20:55



пореден!
Радвам се,че си постъпил правилно.За съжаление излъганите сме много.

Тайна!
Благодаря!Аз също се надявам да съм помогнал на много,много хора!



Тема salesнови [re: sales]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано26.11.03 21:12



Поддържам мнението на И.С. Социалния маркетинг,ако не се лъжа е създаден в САЩ.В "Проксима" го използват,но по малко изкривен начин.Да не мислиш,че живота представен в американските филми е 100% истина?Кое по-точно ти харесва в американския начин на живот?Всички идеи за финансови пирамиди идват от Запад,много на Запад!



Тема Re: до Пapтньop и всички виенови [re: CBETЛoCиH]  
АвторПapтньop (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 09:19



Привет Партньори!
Бивши и настоящи!
Време е да си помогнем един на друг!
Пазите ли си документите-нареждания за подарените от вас пари на 'Проксима'? Знаете ли си вашият личен 6-цифрен регистрационен номер за членство? Готови ли сте просто да заявите писмено, че сте смятали, че влизате в една законна и редовно регистрира организация, но след като сте убедили, че става въпрос за организирано присвояване на пари с натиск и измама, сте се оттеглили?
Ако сте готови да го направите и с това да съдействате за окончателното прекратяване на тази коварна злоупотреба с доверието и надеждите ни, просто пишете на miroluba_benatova@btv.bg
Сега е момента, парньори!
Не се страхувайте! Много сме! Още малко остана!



Тема Текстове от документите, давани от Галаксинови [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 11:24



Покрай съобщението на Партньор проверих пазя ли някакви документи. Оказа се, че имам папка, в която има няколко документа - Концепция за развитието на Galaxy Personality Development Academy of social inovation, Станожище за съответствие на организацията с действащото законодателство на Република България, Поздравително писмо, Договор за лична инициатива и Нареждане за парите.
Смятам да публикувам тук целите документи или части от тези текстове за се да види как баха представени нещата и защо както казва Партньор хората останаха излъгани че влизат в бизнес общество.



Тема Koncepciata [re: Orange]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 18:28



И така, започвам с концепцията.

Общи положения
Galaxy Personality Development – Academy of social innovation, наричан по-долу „Клубът”, се явява доброволно обществено обединение на граждани и е създаден за постигането на социално-икономически и обществено-полезни цели и задачи, разглеждани в настоящата концепция.
Клубът осъществява своята дейност в съответствие с международно признатите: право на информация, на комуникация, свобода на: договарянето, на избора на жизнени стратегии, на стопански инициативи и вземане на решения.
Galaxy е създаден и съществува по решение на партньорите, членове на Клуба, без учредяване на юридическо лице и има характер на неперсоницирана съвкупност от връзки и отношения между субекти с аналогични или сходни интереси.
Клубът не отговаря за задълженията на членовете, както и членовете на клуба не отговарят за изявления, действия и поети задължения от името и сметка на клуба.
Средствата, получени от партньорите на клуба в резултат взаимоотношенията им с други партньори, се явяват тяхна лична собственост. Взаимоотношенията между партньороте във връзка с получаването и разпределянето на средствата, както и отношенията на всеки един от партньорите с фикса се осъществява лично и съгласно действащото законодателство на Република България.
Клубът, който се явява обществено обединение, не формира печалба и не притежава правата на юридически лице. При необходимост клубът се обръща към търговска структура за организация и провеждане на конкретни мероприятия. Клубът не се явява заинтересована страна при разпределянето на доходите от тези мероприятия.

Цели и средства
Цел на клуба:
Galaxy има за цел концептуално да обединява и координира цялостната дейност в защита на законните права и интересите на своите членове, както и да судейства за формиране на съвременни очаквания, нагласи и цели при оценяването на принципни и конкретни икономически ситуации, модели и структури, действащи на регионално, национално и наднационално равнище.

Средства за постигане целите на клуба:
Подпомагане на своите членове при изработване на позитивно действащи стереотипи във възпроизводими ситуации.
Оказване помощ по изготвяне на икономически активна позоция, адекватна на обективно съществуващите моментни условия, коригирана с разумно допустими прогнозни отклонения.
Изграждане и осъществяване на своя социална, учебно-методична, консултативна, иновационна, финансова, организационна и др. дейност в интерес на своите членове и партньори.
Разширяване на връзките за взаимопомощ и солидарност с други сродни организации вътре и извън страната.
Емитиране на нравствени и общо професионални корективи в поведението и концепциите на своите членове и на обществото като цяло по прилагането и спазването на законите на икономиката, финансите и фиска и при формиране на актуални представи и убеждения за ролата на малкия и средния бизнес в този процес.

Основни задачи на клуба:
Да подпомага дейността на членове и съмишленици като:
- Организира набирането и разпространяването на идеи, опи, познание и друга информация в търсенето на пазарни ниши и комуникации между лица с потенциално свързани интереси;
- Работи за повишаване на квалификацията на специалистите от този сектор, предоставя техническа помощ и консултации по въпроси от правен, финансов и управленски характер;
- Организира, финансира, координира и предоставя методическа помощ за осъществяване на съвместни дейности, в това число международни, национални и регионални семинари, конференции, симпозиуми и други подходящи инициативи по въпросите на малкия и среден бизнес.
- Посредничи за включването на свои членове и/или съмишленици в аналогични структури у нас и зад граница;
- Алтернативно осъществява посредничество, влиза в диалог и осигурява компетентност и справедливи условия за партньорство и съвместни дейности, а при необходимост става инициатор да се отнасят въпросите и до компетентните органи за решаване, като това съответства с целите на сдружението;
Популяризира дейността на клуба, неговата идеология и отделни инициативи.
Осъществява и поддържа връзки със средствата за масово осведомяванеи провежда целенасочени действия за запознаване на гражданството, стопанските среди, политическите институции и държавните органи възможностите, проблемите и перспективите за развитие на малкия и средния бизнес в Република България и по света.

(следва)
Спирам засега, че ми се погади.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.