Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 11.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: БРАВО СВЕЛоСиН!!!нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано23.11.03 19:50



Чудесно е,че има хора като теб!!!

Когато представлението ти харесва,не питай за цената на билета


Тема Разобличиха ме :)нови [re: Taйнa]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано23.11.03 23:44



След репортажа,моята "поканваща" ми писа съобщение:

Ne be6e nujno da se krie6 vsi4ki te poznahme..

Става интересно...:)



Тема Re: Разобличиха ме :)нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано24.11.03 09:32



Не можах да гледам репортажа, някой ще ми разкаже ли в общи линии какво съдържаше?
Благодаря.

Светлосин, препоръчвам ти да се скриеш за известно време някъде.
Щом са те разпознали, очаквай някакви странни и необясними инциденти покрай теб.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Разобличиха ме :)нови [re: Bиливap]  
Авторпopeдния (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 10:17



самата действителност



Тема Re: БРАВО СВЕЛоСиН!!!нови [re: ce ми e тaя]  
АвторH (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 10:38



Браво, поздравявам те за смелостта, за признанието, за това, че успя да спасиш много хора. БРАВО!!!!



Тема Re: Разобличиха ме :)нови [re: CBETЛoCиH]  
АвторИ.C. (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 17:07



Поздравления Слетлосин и няма защо да се притесняваш, че са те разобличили. Те са изплашени много повече от теб, защото освен парите са изгубили и приятелите си и свободното си време по ходене на сбирки. А ти поне си запазил приятелите си, които няма начин ако потрябва да не застанат зад теб.
В сайта на Пауърнет прочетох мнението на Партньор че има вероятност да си върнем парите ако си пазим документите чрез М. Бенатова. Ако разбереш нещо по въпроса пиши. Следя редовно всичко, снощи дори успях в 1 ч. да гледам повторението на репортажа. Поздравления и за г-жа Бенатова. Дано да си е струвало.



Тема Репортажътнови [re: И.C.]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано24.11.03 23:42



Всеки един от вас,в тази тема допринася за разгласяването на социалния проблем "Проксима"!!!

Репортажът беше страхотен.Съвсем искрено заявявам,че без Бенатова нямаше да има резултат от моите и ваши усилия.Тя показа на България "избраното бизнес общество Проксима".Най-ми хареса момента с Иво Димитров.Той се опитваше да покаже увереност,но нейсе не успя.Нервното дръпване от цигарата,неясните отговори...факт!Защо всички партньори побегнаха от камерата?Ооо,да не би Бенатова да е държала пистолет срещу тях или банан...?:)А те като "избрано общество" се посрамиха да кажат пред камерата,че живота им цъфти....като налъмите на баба.
Историите бяха тъжни,но действителни.Една много добра цифрова камера снима как се подписва госта,който няма достатъчно пари за предрегистрация.Камерата на БТВ показа и какво представлява "зала" с партньори и лектор....после пилците се разбягаха:)
На две на три това беше.Надявам се да има още репортажи по темата.Но в тях да става въпрос за "лошите" в килиите.
p.s. Беемвето на Димитров,беше доста старичко,модел от 80-те.ЗАЩО?



Тема Re: Репортажътнови [re: CBETЛoCиH]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано25.11.03 09:51



Защото ако парадира с нови коли, ще събуди подозрения върху себе си по-рано, отколкото му се иска.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Репортажътнови [re: CBETЛoCиH]  
АвторПapтньop (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 10:36



Привет Партньори... по чат

Поздравявам те Светлосин за решението ти да обявиш лична война на един престъпен бизнес! Но бъди малко по-милостив към измамените измамници като Таня Доколкото схващам ние и тримата сме си партньори - все пак платили сме си немалко за това съмнително удоволствие.
Но я ми кажи, Светлосин - ти наистина ли стана ли член на регистрираното сдружение с идеална цел "Проксима", както ти обещаха когато си плати? Или и теб те изпързаляха като мен и всички останали и ни предложиха само да ни включат анонимно в един престъпен бизнес? Разбираш ли за какво говоря? Измамата не е в това, че са ни взели парите - дали сме си ги по-малко или повече доброволно, това е факт. Измамата е, че лица, несвързани със сдружението с идеална цел "Проксима" са ни прибрали парите от негово име, но не са ни включили никъде освен в своите тайни списъци и са ни подвели съзнателно да им станем съучастници в един престъпен бизнес!

И всичко това, както стана ясно от репортажа на Миролюба Бенатова, не без знанието на представляващия това сдружение пред закона - Димитър Христов Златков, който по някаква случайност е съдружник заедно с Иво Димитров (интервюирания в репортажа нов пауърлидер на София), с екс-паурлидерите Кремена Панчева, Диян Дяков и други мили хора в регистрираната по ДДС на 28 октомври 2003 г. фирма "ОХАНА-ГРУП".

Ами как да не си иска парите човек - та това си е чиста измама! Престоят дела, дела и пак дела! Дела - наказателни и граждански... След журналистите идва ред на полицията, а след това на адвокатите, прокурорите и съдиите.

И от кого ще си искаме парите? От нещастните и най-често безмилостно използвани и изхвърлени бушони на системата - консултантите? Нее, няма да успеете да ни подхлъзнете - няма да си ги искаме от тях! Няма да си ги искаме също от Танков и Руснака и от стоящите далеч на север техни господари! Ще си ги искаме от съдружниците от "Охана-груп" начело с шефа на официалното сдружение с идеална цел "Проксима" Димитър Златков! Не зная колко ще ги изръсим, но все един купон за тяхна сметка ще си спретнем!
При това с томбола!

А на Миролюба Бенатова благодаря за честността, смелостта и коректността с която подходи към темата и пожелавам да продължи разследването и го доведе до успешен край! Но с по-далечна цел - да се поставят извън закона като сдружения с престъпна цел всички непрозрачни пирамидални структури със засекретни нива, недостъпни за членовете и от по-долно ниво.
Защото нека не се лъжем - в сравнение примерно с една добре организирана наркомрежа, измамата "Проксима" изглежда като едно мило и почти безобидно забавление на група желаещи да позабогареят малко за сметка на своите ближни си група от неудачни романтични измамници...

Така че на работа, Светлосин! Истинската битка със злото едва сега започва

Искрено твой ПАРТНЬОР



Тема Re: Разобличиха ме :) [re: CBETЛoCиH]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано25.11.03 12:07



Ако трябва да съм честна,аз не бих посмяла да да направя това което направи ти.Поздравявам те за смелостта и ти пожелавам успех в не леката борба.Надявам се да си помогнал на много хора .УСПЕХ.

Редактирано от Taйнa на 25.11.03 12:08.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.