Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 04.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Наближава краят...!нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано17.11.03 19:19



С това ми повдигна надтроението тази вечер.
'Съжалението поражда бедност'-верно имаше нещо такова.Да бъдеш безмилостен и безскрупулен,само и само ти да си добре.Това е идеалния начин да те намразят всички..Добре,че се сетих преди да си дам паричките.А имах 500 лева в джоба вечерта в ресторанта,ама си ги стисках като най-голямата скръндза.
.После си ги похарчих за друго и сега поне срещу тях имам нещо налице.Още си ме обичат роднините и приятелите и най-вече спя спокойно.




Тема Проверете "ПроксимА" на Н. Тодоров ли е?нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 12:01



Чета си стари вестници онзи ден, от преди месец-два и .... изведнъж пред погледа ми попада "ПРОКСИМА..." (обаче в регистъра "ПРОКСИМА НТ"), чийто собственик е Николай Тодоров, стрелян (по-късно почина в "Пирогов")от двама мотористи на Околовръстното до "МАкдоналдс", а синът му, 13 г., се опитал под негова инструкция да стреля с извадения от жабката на колата пистолет по мотористите.... Същият собственик е водил съдебно дело в търговски спор за преждевременно прекратяване на договор за наем с ЦУМ за няколко милиона... От къде един "прост" човек като този, живеещ с родителите си в "Малашевци", по-късно с първата си съпруга в панелка в "Кр. село" "заработва" толкова пари и се премества в "Лозенец" с втората съпруга, джипове и т.н.

Та това ли е собсвеника на "Проксима" пирамидата или само лицето, пардон задника?!?



Тема Re: Проверете "ПроксимА" на Н. Тодоров ли е?нови [re: @@@]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано18.11.03 22:19



Ами верно,че нямаше много информация по случая,но наистина фирмата беше негова.Естествено това го разбрах по-късно иначе нямаше да изобщо да се налага да повдихам тази тема.Но лицето Николай Тодоров надали е бил мозъка на всичко свързано с пирамидата.Поставено лице!В миг не се съмнявам за това.А убийството е поръчано или от недоволни партньори или от недоволни работодатели/неговите/Както виждаш дейността на пирамидата си продължава,макар и от тъжната вест за смъртта на шефа..или да го нарека пионката на шефовете.А кои са шефовете?Някои от нашите политици...?А може би мафията?



Тема чететенови [re: CBETЛoCиH]  
АвторPибok (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 10:49



http://www.segabg.com/19112003/p0020015.asp



Тема Re: чететенови [re: Pибok]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано20.11.03 21:12



Добре Рибок,браво!

И аз се поразрових малко:

http://dnevnik.bg/show/Default.asp?storyid=101787



Тема Re: четете 2нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано20.11.03 22:18



Има и още една статия:

Икономическа полиция образува производство срещу "Пауър нет" ("Проксима")

16:17, 18.11.2003
В хода на разследването са установени обстоятелства и факти за извършени престъпления


Направление "Икономическа полиция" при ДНСП образува полицейско производство по чл. 209, ал. 1 от НК по повод дейността на бизнес-обществото "Пауър нет" ("Проксима").


В хода на разследването са установени обстоятелства и факти за извършени престъпления. Нанесени са имуществени щети, чиито точен размер все още не е установен. По този повод от ДНСП умоляват гражданите, които са били измамени от други участници в бизнес-обществото, да се обадят на тел. 982 20 24 или в най- близкото РПУ.


Това съобщиха от БГНЕС за ECON.BG



Тема Репортажът е в неделя!!!нови [re: CBETЛoCиH]  
Автор CBETЛoCиH (защо да не може)
Публикувано21.11.03 23:32



Дерзайте,възмездие има! :)
За първи път,откакто съм се захванал срещу Тях се усмихвам по тази тема.Усмивката ми е на радост на това,което предстои в неделя.Миролюба Бенатова направи успешно репортажа за пирамидата "Проксима".БРАВО!!!В неделя от 19:00 по БТВ ще дават предаването "БТВ репортерите".От днес има реклама за темата, нашата болна тема...
Съжалявам,че опарилите се няма да си върнат парите,но поне няма да има нови такива.Съжалявам и че има хора пострадали повече от някакви си пари...но стига толкоз.
Благодаря на всички,които са помогнали на Бенатова със съдействието си.Благодаря и на вас-влезлите тук,незнаещи нищо по въпроса,но в последствие научили.Това беше целта ми,да разберете,а сега ще разбере цяла България благодарение на най-добрата репортерка в областта. Благодаря ти Мира!



Тема Re: Репортажът е в неделя!!! [re: CBETЛoCиH]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано22.11.03 00:57



Ще го гледам!

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Репортажът е в неделя!!! [re: CBETЛoCиH]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 19:57



Bravo!
Toku-sto gledah novinite po BTV.
Vijdat se veche rezultatite ot usiliata ti.
Jelaia ti po-chesto da se usmihvash. Bydi zdrav i stastliv.
Zaslujavash go.
Dobroto nikoga, ama nikoga ne ostava nevyznagradeno.



Тема Re: Репортажът е в неделя!!! [re: Orange]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.11.03 20:07



И аз ги гледах-страхотно,ще чакам утре репортерите в 19.00.
Чак сега обаче разбирам,че е имало охрана,а не съм видяла на момента-то и няма как,де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.