Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 17.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано30.06.07 10:30



Mани...мани....всичко почна от това, че се изказах за шпагат при мъжете,че не могат да го правят

.....че не им е в природата......и се появи предложение за доказателство.........снимки.......пък и други почнаха да се интересуват



Тема Re: Шпагат...нови [re: nyctea]  
Автормapиaн (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 15:43



Ами като си мислите че мъжете сме дървени :))



Тема Re: Шпагат...нови [re: мapиaн]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано05.07.07 17:12



ами така е на някои места





Тема Re: Шпагат...нови [re: nyctea]  
Авторivona (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 16:42



На къде отиде темата





Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 17:00



ми .....наникъде, нещо трае човека





Тема Re: Шпагат...нови [re: dido_1983]  
Автор rayli_dance ()
Публикувано13.08.07 17:08



мммммдддддаааааааа
хубаво си е човек да може да прави шпагат. е поне за мен е така - колкото повече неща се научавам да правя с тялото си, толкова по-добре се чувствам.

За да направиш шпагат се искат наистина много усилия, особено ако започнеш на по-голяма възраст ( като мен например

)

Аз започнах да тренирам модерен балет на 14 години и вложих много усилия, докато най-после на 16 вече успях да направя женски шпагат. Е, успях ,но за кратко! Явно твърде много си повярвах и на следващата репетиция си разтегнах много гадно сухожилие. И така - дотук с щастието. Около 1 година не можех да правя не само шпагат, ами и други движения с десния си крак. Беше пълен кошмар - на репетициите се чувствах ужасно.

Е, слава богу , и това вече мина!

Преди няколко месеца си възвърнах постиженията и вече отново мога да правя женски шпагат. За мъжкия ( делят ме около 4-5 пръста от пода нооооооо) не знам дали ще успея някога, понеже е по-сложен, но нищо и това ми е достатъчно.

Та исках да ти кажа, че допускаш някои грешки, поради което напредваш толкова бавно. Доколкото разбрах от това, което прочетох ти започваш със загрявка, в която упражняваш шпагата. Това е ужасно ГРЕШНО!
Трябва първо много добре да си загрееш тялото, след това да си направиш всички онези упражнения, които правиш, и едва в самия край на тренировката ти да се разтягаш за шпагат, когато тялото вече е добре раздвижено, за да не получиш някоя контузия, а и за да има ефект.

Успех!

PS: Опитай първо с женски шпагат. Мъжкият се отработва по-трудно, а и доколкото прочетох не се занимаваш с дейности, които да ти осигуряват по-голяма гъвкавост на тялото.



Тема Re: Шпагат...нови [re: dido_1983]  
Авторivona (Нерегистриран)
Публикувано11.11.07 14:36



Ако някой иска мога да му пратя клипове с упражнения за разтягане,добри са



Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Авторjenata dnes (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 08:59



da 6te se radvam da gi vidq

Ako moje mi gi prati na isis_@dir.bgPozdravi



Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Авторmarian-hr (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 10:19



Прати и на мен, marian_hr@abv.bg



Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Авторgalja (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 11:43



За какво става въпрос? Нещо съвсем лъбителско ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.