Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 17.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Шпагат...нови [re: jenata dnes]  
Авторgalja (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 18:23



Благодаря ти много



Тема Re: Шпагат...нови [re: galja]  
Авторjenata dnes (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 08:39



Molq pak zapovqdai i dono ne si se stresirala mnogo





Тема Re: Шпагат...нови [re: jenata dnes]  
Авторgalja (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 19:27



Благодаря много на теб и Ивона за клиповете, много ми харесаха



Тема Re: Шпагат...нови [re: ivona]  
Авторdaniel (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 12:29



Davaj, moje da si obmenim klipove i snimki na tema gimnastika, imam strahotna kolekcija. Pra6taj na danielito84@abv.bg



Тема Всички говорят за загряваненови [re: rayli_dance]  
Автор3цxO (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 18:43



А как става ако трябва да играеш спорт който се играе на прилично студено но все пак шпагата е едно от нещата които правят играта по-лесна?

Просто ми е интересно мнението.

Аз играя хокей на лед като вратар. Започнах много скоро и имам крещяща нъжда от упражнения за разтягане.



Тема Re: Всички говорят за загряваненови [re: 3цxO]  
Авторivona (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 17:43



Загряваш преди мача!



Тема Re: Шпагат...нови [re: dido_1983]  
Автор anditoOo (непознат)
Публикувано30.01.08 19:28



Със сигурност не са нужни 4-5 години за да седнеш на шпагат!аз специално го седнах за 2 месеца.Стоях по 20 минути на ден . Ако искаш да го направиш по бързо по добре е да си сложиш единия крак на стол и прожинираш, но преди това разбира се трябва да се загрееш за да не си разтеглеш сухожилията.



Тема Re: Шпагат...нови [re: dido_1983]  
Авторivelin (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 17:56



Interesna tema, pregledah q cqlata, no maj ne widqh nqkyde da ima konkretni preporyki.

A inache temata e interesna za men



Тема Re: Шпагат...нови [re: ivelin]  
Авторgalja (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 19:17



Според мен тук само си приказваме. Ако се интересуваш отиди в някой фитнес с по сериозна инструкторка по каланетика или с индивидуални програми. По рано ходех в един фитнес , Проксима, намира се близо на пресечката на черковна с Оборище. Там имаше една инструкторка, Марина, която е ного добра. Или също можеш да пробваш в Атлетик срещу театър София, там има индивидуални програми. успех



Тема Re: Шпагат...нови [re: dido_1983]  
Авторkickbox (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 17:15



Здравейте хора, интересна тема обсъждате. Аз обаче искам да попитам: Мога ли да получа някакви сериозни травми като правя шпагат? Като например счупване на таза или нещо подобно? Просто се разтягам като правя щпагат на 2 стола като Ван Дам и ме натискат отгоре. При това изпитвам много силна болка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.