Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 23.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 09:37



purvite 4-5 meseca sa vremeto prez koeto bi trqbvalo da se promenis nai- mnogo, posle tqloto se adaptira kum natovarvaneto i promenite stavat vse po- bavno.
a tova 4e ti ne si postignala nisto za tova vreme govori 4e instruktura ti e oligofren (nai- prosto kazano).
nai- malkoto ne vijdam kakvo mojes da pravis celi dva 4asa v zalata. kolko serii pravis v edna trenirovka?
a otnosno "stqganeto" prosto ne se sestam kak ste stane tova, mazninite trqbva da se svalqt i na tqhno mqsto da se izgradi muskul, ina4e kak moje da se stegnat mazninite prosto neznam ...

nonya bizzz


Тема Re: old strongmen :)нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 10:51



Lamia,
tova ne sa bili "silachi" ot predi 100 godini. Tezi hora sa ot taka narechenite "all-around lifters". Vdigali sa vsiakvi neshta, pravili sa vsiakvi upr. a ne 3 kakto triboicite. Osven tova sa bili atleti, borci, akrobati i vsiakvi takiva. Niakoi ot tiah imat super tela i sila bez gram himia, tova e vajnoto spored men. Bez da sa cheli spisania i drugi neshta horata sami sa trenirali i otkrivali kakvo raboti i kakvo ne raboti. V tiahnite knigi ima mnogo poveche smisleni suveti otkolkoto v koeto i da buildersko spisanie.
Kak ti se struva bent presa sus 200kg(Artur Saxon)? Ili puk ruce 52 sm(Ivan Pudobny)? Ili puk ruce 49cm(Piotur Kriloff)? Bez gram himia!
Inache vsichki sled Steve Reeves sa himici.
Po-zdravi
Hristo



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано28.01.03 11:24



И какви точно резултати тряба да имам за 5 месеца?
На кг не съм мръднала, на обиколки също......леко увеличение на силата, но никъде не се е показало дори и мъничко мускулче, т.е не виждам никакво оформяне.......
Всички в залата се опитват да ме убедят, че трябва поне година да мине.

Ако някой го интересува по-конкретно безполезната ми програма, мога да я пратя, но на мен ми се струва напълно нормална.....чудя се вече дали проблема не е в мен?



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Fast Taker]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано28.01.03 11:35



280 става за тия неща, и аз имам подобни преживявания.
Имам предвид, че по време на тренировка ми е по-добре да не ми се прчекат 10 човека наоколо. А щангистите не тренират пред публика



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано28.01.03 11:58



Какво правя ли за 2 часа? Че те понякога не ми стигат даже!!
Започвам с разгрявка 5 мин.
за гърди 2 упражнения, с по 3 серии и 10-12 повторения;
гръб - 2 упр/ 4 серии по 16-20 повторения
рамо - 2 серии/10-14 повт.
трицепс - 2 серии/20 повт.
за крака 4 упражния/с по 3 серии и 3- повторения
корем 3 упр/3серии х30 повт.
и накрая 30мин степер или колело
Как ти се струва?



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 12:31



i tova go pravis 3 puti sedmi4no???
ima neso vqrno 4e na4inaestite trqbva da zapo4nat s bazovi uprajneniq i trenirovka za cqloto tqlo, no tova e samo purvite 3 meseca, pravi se s cel da se podotvqt muskulite i suhujiliqta za po- golqmoto natovarvane na koeto ste se podlagat zanapred.
no 5 meseca po edna i susta programa (i to takava, koqto qvno vodi do totalno pretrenirane a i ne dava nikakvi rezultati mi se vijda prekaleno mnogo)
mislq 4e ve4e trqbva da si usvoila bazovite dvijeniq i da si vidqla kak se izpulnqvat drugite, ta kato na4alo ti predlagam da mu predlojis na tozi instruktur da varvi na @$ #$!! %^&%^& !!! i da apo4nes da treniras sama.
ot tuk natatuk imas 2 vuzmojni izbora- konvencionalnata trenirovka i trenirovka po metoda "a la Hristo " koi ot dvata na4ina ste izberes si e tvoe resenie, az moga da ti pomogna ako se spres na purviq, hristo i spidercho ste ti pomognat ako se spres na vtoriq.suglasen sum 4e i dvata metoda na trenirane si imat silni i slabi strani (nqkade v starite postingi spidercho izroi tezi na konvencionalnoto trenirane, az puk na drugoto.. )
taka 4e ako resis da iskas savet, pisi i ste se opitam da izmislq nqkakva primerna programa.
a kak si s hraneneto i spaneto? ako qdes samo sandi4i i vsqka ve4er gostuvas na priqtelq si ste e trudno da otbelejis nqkakuv fitness napreduk

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано28.01.03 12:58



Що бе, какво й е на тази програма?
Не го правя три пъти седмично, това ми е единия ден, но ме мързеше цялата програма да изписвам.
На втория ден имам само гърди, гръб и рамо, накрая пак аеробно натоварване половин час, и третия ден съм бицепс, трицепс и същите за крака и корем.
Само първия месец правих тренировка за цялото тяло, след това веднага смених програмата и така на 2 месеца я сменям.
Що се отнася до яденето - не спазвам диети, ям нормално, но и целта ми не е да отслабвам....или даже и за стягането трябва да спазвам режим?



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 13:46



dori i tazi split sistema koqto kazvas ne mi se vijda uda4na, a otnosno "stqganeto" nali se razbrahme 4e takova nesto nqma
a "dieta" ne ozna4ava da umiras ot glad, a prosto da ne qdes razni bokluvi ot tipa na bani4ki, sandvi4i,duneri, poni4ki, soleti i t.n.. ili samo plodove (mogo razprostranena "dieta" v moq ofis naposleduk)
a kolko vreme e po4ivkata ti mejdu seriite i s kakva tejest treniras? t.e. ako pravis da re4em 10 povtoreniq s edna tejest, kolko max povtoreniq mislis 4e ste mojes da napravis s neq ako produljis?
imas li vuzmojnost da si kupis nesto ot roda na fat burners ili vaobste nqkakvi suplementi?

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано28.01.03 14:03



Почивката м/у сериите ми е минимална, мах 1-2мин
Относно тежестите пак всичко е на мах - слагам такава тежест, че след 10-тото повторение примерно повече да не мога.
Fat burner пих един месец, но нищо не стана.



Тема Re: old strongmen :)нови [re: Hristo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 14:19



Дори и в "Плейбой" има повече смислени съвети от билдерските списания Но не това е въпроса.
Все още не мога да разбера какво се опитваш да докажеш.
Че "силачите" са имали хубави тела? Без съмнение е вярно но ако главната им цел беше именно това щяха да изглеждат още по-добре. Именно тук е разликата. Сравни типичния културист Стив Рийвс със Сандоу и няма нужда да обясянвам повече.
Че щом Саксън вдигал 200кг бент преса е ненадминат до днешни времена? Е тва не е вярно. Пак сравняваш ябълки с портокали. Като ще сравняваме дай някое по-популярно упражнение - лег, клек или тяга, например.
Или че всеки ако е упорит може да направи 50см ръка без химия? И това не е вярно. Да направиш 50 ръка зависи до голяма степен И от гена, независимо как тренираш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.