Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 11.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: beastie]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано27.01.03 11:23



Честно да ти кажа най-много ме притеснява точка 1.

С парите за 2-3 години фитнес мога да си накупя всякакви и доста качествени уреди, но друг е въпроса дали ще ги ползвам ако много ме мързи


Оф незнам, чудя се и аз още.



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано27.01.03 11:41



neznam za vas, no za men zalata e i nesto kato mqsto za socialni kontakti, vse edno da ides na kafe, v zalata se sabirame s priqteli, prikazvame si glupusti, ei takiva raboti. .. az li4no ne mislq 4e bih mogal da se zatvorq u nas i da si vdigam sam.

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано27.01.03 12:20



napulno e vqrno

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано27.01.03 13:24



Да, и това ме разколебава.

В началото никой не познавах, но сега сме като един отбор и ми е много приятно с хората в залата....



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
АвторSunFlower (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 13:32



Пълноценно можеш да тренираш и в зала и у вас. И двете места имат и плюсове и минуси.
Да поговорим и двете:
Преимуществата да имаш зала у вас:
1. Тренираш когато искаш, според свободното ти време.
2. Тренираш с какъвто екип искаш (по-гола по-добре, за да наблюдаваш мускулите си, а в зала това е трудно:)
3. Избираш музиката на която тренираш:)
4. Можеш да съ4етаваш тренировките с козметиката:) (говорили сме си затова )
5. Не даваш пари за зала, защото ве4е си ги дала за домашен фитнес.
6. Не губиш време да стигнеш до залата.
7. Можеш да се отпуснеш в изпълнение на вси4ките упражнения без да се притесняваш от околните.

Недостатъците:
1. Ще трябва да затвориш доста голяма сума пари за уреди вкъщи.
2. Мястото наистина трябва да е проветливо и удобно за спорт.
3. Няма да имаш голям избор на всякакви тежести и уреди, за да сменяш програмите си.
4. Няма е атомосферата, каято е във залата (там ентусиазмът и енергията на някои са направо заразителни).А и като ти е под носа вси4ко ще отлагаш и ще се самооправдаваш 4е си изморена и т.н....
5. Няма да се развиваш, защото ще се налага до вси4ко да стигаш сама, без да има с кой да споделиш и от кой да нау4иш нещо ново.
6. Няма да имаш инструктур, а засега ти е нужен.

Може би изпускам някои неща,но това е засега.




Тема Re: ...нови [re: justagirl]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано27.01.03 15:15



Момиче, съжелявам, че трябва да ти го кажа но ... не си права! И дори говориш глупости. Аз не съм станал "клечо", а винаги съм бил такъв. Второ никой не е говорил за нарастване на обем - нито аз, нито момичето. Чуй ме и запомни, АЗ НЕ ТРЕНИРАМ ЗА ВЪНШЕН ВИД!

Пътечка и степер за загряване казваш - а за какво ти е това точно загряванве? обясни ми! Огромна мотивация казваш, че е нужна - а за какво са тогава приятелките и техния аналог - инструктура? Опнасност да изпълняваш грешно има дори с инструктор! А програми има много, повечето от които вредни.

Препоръчваш Тае-бо - какво знаеш за Тае-бо? Отговори ми!



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано27.01.03 16:06



С фитнес се занимавам от почти половин година. За това време се уверих, че това е спортът с най-ОГРОМНИТЕ заблуди! За щастие усетът ми /опит + още нещо/ ме накара да повярвам на написаното на fit.cult.bg. Веднага започнах по система основаваща се на принципите посочени там. Резултатите се появиха ... ВЕДНАГА. За 2-3 месеца вече бяха доста значими. Сега чета книги писани от силните хора от края на 19-ти и началото на 20-ти век. Смело заявявам, че фитнесът е малоумен в днешния му вариант, а как се се стигнало до тук незнам засега.

Няма защо да ти е трудно да повярваш в постигнатото от мен, защото това е факт. Останалите в залата обикалят уредите като инспектори, а аз идвам, те са вече там, тренирам и си тръгвам преди тях. Ако за 5 месеца нямаш резултат - това означава само едно - НЕЕФЕКТИВНО ТРЕНИРАНЕ! - загуба на време, енергия, мотивация, пари ... Инструктурът ти или е некадърен или е лъжец!

В началото като започвах всички ме гледаха странно и ми казваха, че ще се контузя, това не се правело така. Всякакви съм ги чувал. Постепенно станах "тоя дето тренира странно", но вече никой не ми даваше съвети, а ме подпитваха какво, как, защо. Говорил съм с шефовете на фитнеса дето ходя за това какво и защо правя - и двамата са големички, над 190 см и над 100 кг. И така ... снощи идва при мен единия от тях и ми казва:
- Колега, знаеш ли к'во, аз ше взема да тренирам по твоя начин, че те гледам, в началото те мислех нещо, че не си наред и ше се повредиш, ама вече бая вдигаш, а и гръб и гърди направи. Та я ми кажи ся какво да прая ...

И така, човекът когото в началото питах как да правя правилно някои упражнения и ми ги показа правилно, вече вижда полезност в това, което правя. Това във връзка с верването и неверването на околните

Ти какво целиш с тренировките?



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: beastie]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано27.01.03 16:15



Прав си, че обстановката в залата предразполага към концентрация.



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Fast Taker]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано27.01.03 16:21



На мен многото хора не ми действат добре - все едно съм в автобус 280
Предпочитам да е празничко и да оставам сам със себе си.



Тема Re: old strongmen :)нови [re: Spidercho]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 16:56



Spidercho,
ne znam dali go znaesh tozi site:
http://www.sandowplus.co.uk/
Ima mnogo mnogo info za silnite hora otpredi 100-200 godini, snimki, knigi, linkove. Izobshto kato se ima vpredvid kakvi kg sa vdigali predi vremeto na steroidite, suvremennite builderi sa naistina zabavni geroi.
Po-zdravi
Hristo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.