Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 18.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 14:44



>> И какви точно резултати тряба да имам за 5 месеца?
Ми ти ше кажеш
Бум-Бум е 200% прав, че такова нещо като стягане няма. Това което си мислиш, че е "стягане" всъщност е релеф. А релеф се постига само с намаляване на сланините и увеличаване на мускулите. Най-вече с първото.
Тоест ако имаш резултат трябва поне малко да свалиш от талията. Доколото разбрах такова нещо не си усетила. Щом всички ти казват, че ти трябва 1 година за да имаш резултати значи самите те все още не са постигнали нищо, самозалъгват се и лъжат и теб.
Трябва ти добра диета, яки тренировки - с тежести и аеробни такива. Зависи и на какво ниво си. Ако си близко до идеалните форми ще ти бъде кошмарно трудно да постигнеш каквито и да е резултати. По-добре ще е да тренираш 5 дни в седмицата по 1 час отколкото 3 дни по 2 часа. Ако нямаш резултати увеличаваш времетраенето/интезивността на тренировката и/или намаляш калориите от храненето (колкото се може по-малко въглехидрати ) без да стигаш до глад.
Това са някакви много общи насоки. Ти трябва да си намериш най-оптималната диета/тренировка. Или да си намериш наистина кадърен инструктор, който да ти следи всичко и да нагажда нещата според прогреса ти.



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 15:02



a s kakvo se hranis, kaji kakvo qdes nai- 4esto, nesto kato primerno menu :)

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: prudlio]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано28.01.03 16:18



кой си ти бе СОПОЛ та да се радваш на тялото на жена ми?

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: CORRADO_16V]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 16:31



opaaaa, aide begaite koi otkade e 4e revniviq saprug se pribra i da nqma shamari :))))

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано28.01.03 16:35



мноо "клевър" си бе батка ...

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: CORRADO_16V]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано28.01.03 16:58



spoko de, maitap da stava. sto se palis

nonya bizzz


Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Bum-Bum]  
Автор CORRADO_16V (нерегистриран)
Публикувано28.01.03 17:17



н.п.

'94 VW Corrado 2000 16V

Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Lara (непознат )
Публикувано28.01.03 18:09



Не бе, аз не знам какво се очаква да е станало след 5 месеца и т.к аз нищо не съм видяла затова питам какви би трябвало да бъдат
Както казах като обиколки няма абсолютно никаква промяна.
Незнам какво имаш предвид дали съм близо до идеалните форми, ако става въпрос за 90-60-90 близо съм но защо мислиш, че това ще ми усложни още живота?
И диети много мразя между другото, наложително ли е да спазвам за релеф?

Замислих се, че от хората в моя фитнес доста малко са тези със забележителни резултати. От мъжете се намират неколцина релефни, но от жените никоя не е постигнала нещо особено, като има девойки които ходят там от поне 2 години........явно има нещо сбъркано в инструктора!



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 01:45



Глупости, не ти трябва никва диета, не разбра ли, че се шегуваме...спокойно можеш да ядеш по 1 печено прасенце на ден + задължителните чипс, сладки и много хляб (намазан със свинска мас естествено) ... релефа ще дойде ей така от въздуха
Сериозно, пак ще кажа, че диета не значи глад. Ако не искаш да пазиш диета единствения изход е да увеличаваш непрекъснато физическото натоварване докато започнеш да виждаш резултати. Но това си има граници.

Имах друго предвид под "идеални форми" но не се изразих добре. Исках да кажа, че е далеч по-лесно от 80 килограма да станеш 70 и да поддържаш така отколкото от 52 на 50. Колкото си по-близо до идеалното състояние толкова по-трудно ще ти е да прогресираш.

Между другото ако се замислиш по-философски ще откриеш, че и липсата на резултат все пак е някакъв резултат Представи си, че не беше тренирала въобще тези 5 месеца - можеше да станеш 100-90-100 за това време



Тема Re: Домашен фитнес VS. тренировки в заланови [re: Lara]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано30.01.03 15:14



задължително е

Луд съм , мамо ! Ям паркет !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.