Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.01.05 22:22



Тия вафли са сухи и хич не са вкусни !

И тълкуванието на думите ми е произволно. И невярно. Всички знаят защо, а които все пак не знаят, наистина може да гадаят на воля.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор Гъзe ()
Публикувано06.01.05 22:27



Дебатът беше за и против обявяване на публична дата и се опитах да обясня, защо не ми допада. Вашите аргументи са за криене, страх и незнам си какво което е смешно. Искат да се съберът хората от клуба да поговорят наживо. Аз не виждам къде е криенето и страха.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.01.05 22:38



аз пък не разбирам, къде е проблемът в това да се ковне отгоре една тема в която да пише нещо от типа на " Във сряда, 19 януари, от 19 часа в "12 стола" ще има среща на клуб А и А. Всички пишещи във форума са добре дошли..."

Тогава нямаше да има никакви проблеми, нито тонове мастило, изписано тук...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор Гъзe ()
Публикувано06.01.05 23:58



Аз казах, че искам да се видя с вас. Правете каквото знаете, но ако срещата се окаже няква лудница просто ще се врътна и ще си замина



Тема Re: Елия,нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.01.05 00:48



Да... подлагам ги на натиск
Подлагането на натик и простото досаждане са две различни неща. Разбира се това е едно от простичките неща, които не ти е ясно.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.01.05 00:56



Тогава нямаше да има никакви проблеми, нито тонове мастило, изписано тук...
Изобщо не е вярно. Малко преди да пусна анкетата получих лична бележка от елия с въпрос за мястото и часа на срещата. Отговорих й, че ще пусна анкета за присъствието на жени, която според мен ще мине (тоест казах, че най-вероятно клубът няма да се противопостави) и тогава ще й изпратя информацията. След което се появи и тази анкета. Ако имах зор да няма жени на срещата нямаше да пускам изобщо анкета.
Както се вижда обаче нито отговора ми,нито анкетата пречат на елия да повтаря постоянно, че не ми оттървало да идвала и съм организирал среща на жените.
Причините за тази нелогичност са прости. От една страна елия е в криза и най-лесния начин да продължи да е изживява като икона, идол и символ на лгбт е да се изкарва жертва. Ето видите ли колко народ върти интриги само заради нея - значи тя е важна, тя не е кой да е.
От друга страна тя е ****** и ************ и аз дори и червен килим да й постеля, тя пак ще си говори същото. Просто защото фактите нямат никакво значение за нея.

Редактирано от jaytee на 07.01.05 01:37.



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: prinyo]  
Автор borealiss (Хей:))
Публикувано07.01.05 01:13



Здравейте,аз отдавна чета тук,но отскоро и рядко пиша ,но сега ще си позволя и аз да драсна нещо.Прочетох последните мнения и ми се зави свят от цялата шумна кавга ,която се е развихрила.Ами нали ако вземете да се изпокарате после за какво ви е да се събирате и да се опознавате?И изобщо какъв е повода на цялата врява.Аз не познавам лично почти никого от вас.Впечетления за пишещите хора имам главно от това ,което чета тук така може би мога да погледна нещата по-отстрани(не смея да кажа по-обективно)Струва ми се ,че цялата драма произтича от накърненото самочувствие и чувство на гордост на една дама.До тук поне 50 прочетох думите "права" и "накърнени" и като добавим и демократично....Ако хората,които пишат тук искат да си организират среща да си я организират както искат те решат.Ясно е,че няма да може да угоди на всички.Разбира се,не трябва да има ограничения кой да присъства след като няма ограничения и кой да пише тук.Едвали на някой щеше да му хрумне да гони момичета и хетеросексуални момчета ако Елия не беше вдигнала врява до небесата.Аз чета темите тук,защото тук пишат интелигентни хора смислени неща.Лично на мен ще мие приятно да се запозная с тях и на живо,ако разбира се те решат че съм желан притях.Правата са и за двете страни.Другото е болни амбиции,накърнено его и вождизъм,а може би и личностни кавги.Да се опищи света ,че някой е ограничен единствено ще доведе до чувство на натиск и загуба на желание за каквито и да било среши.Това,че ГЛБТ трябва да си търсят правата е добре,но не бива да ства фикс идея и мото за поведение изобщо във всяка ситуация в живота,защото се превръща в изкривяване.Изобщо хората с нетрадиционна сексуална нагласа не трябва да се борят да имат повече првава,а трябва да се стремят да бъдат възприемани нормално,защото те са нормални колкото и всички останали.
Аз ,например съм против да се "ковне" бележка с часа и мястото на срещата.Ако щете чисто организационно трябва да се направи резервация някъде,за което пък е необходимо да се предполага бройката на присъстващите.
След малко ще пратя лична бележка на Приньо,с желание за участие и ако получа отговор ще се радвам да присъствам.

В заключение искам да добавя,че ако човек иска да го възприемат с достойнство единствено е необходимо да се държи достойно.

borealiss: Не се бой,че ще те стъпчат,стъпканата трева се превръща в пътекa!


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.01.05 01:13



Не смяташ ли че започваш да прекаляваш, Пишеш като луда в клуб Адам и Адам, я се осъзнай малко. И постоянно намесваш организации, които нямат нищо общо с обсъжданите тук и в момента въпроси. Ти имаш права, всички останали също, така че престани да претендираш за специално третиране на твоята особа.

Ако толкова не ти харесва как е организрано и обявено това събиране, организирай алтернативна среща, спази правилата, които самата ти си поставила и гледай да видиш колко хора ще ти се отзоват...

И не ми отговаряй, защото няма смисъл да повтаряш това, което си написала вече 20 пъти....не сме малоумни!



Тема Re: Елия,нови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.01.05 01:15



Според мен ти не само че качи краката си на масата в този клуб, ами даже се опитваш да катурнеш масата....е, хайде няма нужда....



Тема Re: Елия, [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 01:30



За Елия не зная, но определено Евите си имат двойни стандарти. Искат да бъдат приемани от останалите, но те самите не са готови да приемат никого. А ако не ми вярваш мога и да ти посоча къде и какво имам предвид.

ще полетиш ли с мен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.