Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново вниманиенови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.01.05 19:00



Какъв е проблемът мястото и часът на срещата да се напишат тук?



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано04.01.05 19:20



Темата е обсъждана при предложението за предишната ни среща. Аз съм 100% съгласен, че предишния подход беше правилен. А ти поразгледай назад и ще разбереш.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.01.05 19:45



10х, ще проверя. Все пак не мисля, че сме делфин...опс, масонска ложа и трябва да си крием мястото и часа на срещата...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано04.01.05 20:55



Мизрахи. Не мисля, че става въпрос за криене. Аз лично бих нарекъл това дискретност. И честно казано аз го одобрявам. Няма да напиша публично защо за да не ме обвинят пак във страхливост, но няма да отречеш факта, че често пъти едни и същи действия могат да бъдат продиктувани от различни мотиви.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Отново вниманиенови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано05.01.05 23:45



На мен пък ми е писнало от тайни срещи, клубове под земята, зад железни врати, звънци, шпионки и прочее.

Бях казал веднъж по друг повод, че в клуб на страхливите педерасти аз не членувам... и се махнах, но затова друг път.

Сега все пак бих искал да препоръчам - пуснете анкета за публично обявяване на мястото на срещата щом ще си играем на демокрация...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано06.01.05 00:13



Това че ти си решил така да стоят нещата пре тебе не означава че всичко останали са, така че недей да насилваш нещата, всичко с времето си.... Аз съм нов тук, но зачитам възраженията и предпазливостта на някои от посетителите на този клуб. Не можеш да искаш всички те да бъдат активисти и да развеят гей знамената из улиците на София по път към срещата на клуба.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано06.01.05 01:05



Отново си ценична... Страхът не е намесен тук, но все пак някои хора си имат съображения, за да не искат тяхната сексуалност да е публично достояние. Казах, че трябва да уважаваме това тяхно решение и да се съобразяваме, така че за всички да е удобно и конфортно. Какво ти обяснявам на тебе, ти без това не проявяваш признаци да разбираш когато някой ти пише нещо...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано06.01.05 09:22



Няколко основни разлики:

Първо, срещата не клуб Адам и Адам не е парти с цел забавления от типа парти на Куиър за което споменаваш. Бъди сигурна, че не всеки гей в България би отишъл на парти като това на Киуър а и не е нужно. Целта на срещата е да се видят хора, които активно участват в този клуб, но са с различно ниво на откритост пред обществото. Затова не е логично и честно няколкото открити пред обществото тук да развяват знамената и да прадират с това видите ли ние колкто сме смели. Второ, целта на упражнението не е ходене в "гората", та всички да сме out.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.01.05 10:54



Известно време се колебах дали да ти отговоря на тези думи. Все пак ще се съгласиш с някои неща. Никой не говори за биене на тъпани и развяване на знамена най-малкото защото е просташко. На мен подобни неща ми напомнят за Скин Хедс и за нацизма като цяло. И никой не говори за тайни срещи, клубове под земята, зад железни врати, звънци, шпионки и прочее.
В някои отношения има на какво да се поучиш от лесбийките. Не говоря за феминизираните войнстващи такива, които само търсят къде да си избият агресията а за повечето от тях. Те си уреждат нещата без много да шумят около себе си. Понякога с малки промени във формулировката можеш да промениш изцяло външния облик на нещо в очите на хората, като нещото ще си остане същото.
Помисли над тези думи.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Отново внимание [re: AЛБATPOC]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано06.01.05 11:04



Какво значи феминизираните войнстващи такива лесбийки?

Аз лично не познавам такива, камо ли стадо, а наистина има един тип по-бойни момичета, ма тях бих ги нарекла по-скоро "маскулинизирани"..., но и те даже не ходят да бият хора по улицата, и са много мили всъщност.

Ти лично попадал ли си в България на войнстващи, агресивни феминистки-лесбийки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.