Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 17.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Елия,нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано07.01.05 01:31



Няма нужда.
Никой не може да бъде повече от това, което е...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Елия,нови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.01.05 01:39



Не ти искаш да си единствената жена на срещата на гейовете! Съзирам някакъв комплекс?!!! Защо мразиш толкова мъжете???!!!!



Тема Re: Отново вниманиенови [re: dexter_sum]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 01:39



Много добре знаеш за какво говоря по принцип. Хайде да не задълбаваме, защото ще стане грозно. Момчетата в клуба не са ми направили нищо за да им развалям атмосферата.
И никъде не съм писал за стадо лесбийки. Те да не са говеда, че да ходят на стада :)))))
Що се отнася до маскулизирането - тази думичка я чувам за пръв път в живота си, но определено мога много добре да почувствам нечие недобронамерено поведение. Дори и да не зная нужната думичка.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано07.01.05 01:40



Елия, моля те изчакай до неделя и като prinyo не ти изпрати подробностите за срещата, тогава протестирай.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 01:51



За мен лично представата за гей-клуб не е много по-различна от представата за който и да е друг клуб. И въпросният гей-клуб ще бъде такъв, каквито са хората, които са го създали. Ако са дребнави и злобни атмосферата ще е лоша. Ако модераторът се държи като добър стопанин атмосферата ще е добра. Що се отнася до компанията на гейовете - аз не намирам никаква разлика с друга мъжка компания. Е, може би нивото на агресия е по-овладяно, но още нямам достатъчно широк поглед върху нещата.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Отново вниманиенови [re: mizrahi]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано07.01.05 01:53



Има хора от фашисткия клуб, които са писали тук...



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: mauer]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано07.01.05 01:56



Среща на тези, които редовно пишат в този клуб, да се видят наживо.



Тема Re: Признавам на елия правотонови [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано07.01.05 02:05



Елия, Сам не е казал, че държи само гей мъже да присъстват на срещата. Аз също съм за присъствието на жени. Ако се обяви публично мястото на срещата, това може да доведе до прекалено много външни хора, което може да се превърне в хубав купон, разбира се, но ще се загуби смисълът на среща на клуб "Адам и Адам". Все пак, правила за организиране на срещи нямаме и затова организаторът е този, който определя правилата.



Тема Re: Признавам на елия правотонови [re: eлия]  
Автор jayteeМодератор (разсеян)
Публикувано07.01.05 03:05



Разбирам те! Но, ако не беше личният конфликт между теб и Павлин, тогава се съмнявам, че на някой изобщо би му хрумнало да мисли по въпроса дали жени трябва или не трябва да присъстват. И жените, които искат да присъстват, биха присъствали, така както са присъствали на миналата среща.

Мисля, че разминаването не е в позицията за жените или относно публичността на мястото на срещата. Това са повърхностни проблеми. Проблемът е, че тези, които не са в добри отношения с Павлин, не желаят да присъстват на среща, организирана от него, в която той им съобщава къде и кога да отидат. Затова е желанието за публичност, затова е и желанието за признаване на правото на всяка жена да отиде. Защото на една специална жена не и харесва да бъде в позицията да и се налага да попита Павлин къде и кога ще е срещата. Сигурен съм, че ти също ме разбираш.



Тема Re: Признавам на елия правото [re: jaytee]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано07.01.05 08:17



Извинявай, с уважение към реалнте аргументи - но този е смешен:
Ако се обяви публично мястото на срещата, това може да доведе до прекалено много външни хора

От достатъчно години пиша в дир-а и на достатъчно срещи съм била, които са били обявени публично и никога не е имали повече хора от тези, които са изявили желание и да се разбрали, че ще отидат. Обикновено и една част от тях отпада, защото не успяват да дойдат в последния момент...
Едва ли клуб А&А прави някакво велико изключение

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.