Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано06.01.05 13:39



> Клуб Адам и Адам е единствения клуб в който срещите стават тайно, на неизвестни места и по необявено време.

E тва вече са пълни глупости



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор Гъзe ()
Публикувано06.01.05 15:07



>имало е любопитни хетеро, повеселили са се с гейовете...
Веднъж сестра ми направи купон в нас. Покани 7 човека на него (приятели)... дойдоха 50 - почукаха, влезнаха излезнаха върнаха се с алкохол (все едно няма домакин на купона) пускаха си музика и така нататък. Никога няма да забравя този случай....
Според мен ако се изсипят разни "любопитни хетеро" тва няма да е точно среща на "А и А" и именно там е проблемът. В случая няма никво значение тва че сме гей (поне за мен).



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано06.01.05 15:19



"посветените"=желаещите да дойдат и имащите тази възможност. Те сами си решават и се свързват с организатора. Не знам на предната среща някой да е възроптал, че не е дошъл, щото не е знаел как и къде.

На другите (които нямат намерение, желание, възможност да дойдат, случайно минаващите през клуба и т.н.) за какво им е да знаят?!

И какво общо имат ДРУГИТЕ клубове, та постоянно ги намесваш?!

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано06.01.05 15:20



Наистина сме назад, може би и за това не се натискаме да ходи на срещите на Ева и Ева, но ти явно се изживяваш като Адам...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано06.01.05 15:40



Част от хората - определени по полов признак - не са желани от организатора.
Съвсем изпростяваш вече. "Организаторът" дори пусна анкета по този въпрос. Защото му е все едно дали присъстваш или не.



Тема Re: 12 януари - срещанови [re: prinyo]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано06.01.05 18:11



Ще ме светне ли някой за каква среща става въпрос?

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор Guardian_Hearts (.hack//)
Публикувано06.01.05 18:30



Тъй като аз организирах предишната среща, май е крайно време да си отворя и аз голямата уста.

Първо: На предишната среща присътваха жени. Мислех, че това е станало ясно? Да, те не дойдоха в самото начало, и не всички, от първоначално дошлите, присъстваха на продължението на срещата(което бе в компанията на девойките), но то си беше точно това-продължение, част от срещата, и на него присъстваха жени. Оттук нататък какво повече да коментирам?

Второ: Предишната среща беше организирана от мен. Не виждам какви коментари и възражения би могла да имаш, при положение, че не си изявила каквото и да е желание да присъстваш, нито пък си коментирала темата.
Въпросът защо срещите се организират така, го развих там. Ако ти се чете, на теб или на някой друг, моля:




Като цяло не виждам за какво са всичките тия теми, постинги, спорове и чудесии. Вземете си оставете малко материал за спорове и за срещата!

Каквото има да става ще стане, каквото има да не става няма да стане.

Тема Елия,нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано06.01.05 18:58



тук не мога да не се намеся, защото пределно добре си спомням времето, когато ти нямаше "нищо против мъжете по принцип" - само не искаше да ги виждаш в "Евите", както и мисля, че в бглесбиан мъже са нежелани.
Просто ми се струва, че имаш двоен стандарт, може и да си се променила оттогава досега, но не можеш да насилиш едно общество към промяна...
Много по-лесно е да кажеш така - "еди-кога-си ще бъда еди-къде-си и който иска да се види с мен е добре дошъл". И бъди сигурна, че тогава хем компанията ще ти е по вкуса, хем всички дошли ще са направили своя съзнателен избор...

Просто вметка, моля те не я приемай лично...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 20:47



Защо намесваш постоянно другите клубове? При нас нещата си стоят по този начин, примерно в другите клубове имат други правила, нещата стоят ралично, и така ... Примиряваш се и толкова. Ако си заинтересувана да присъстваш пишеш бележка на приньо и толкова. Нещата са прости но ти ги усложняваш. Всъшност сериозно ли смяташ да присъстваш, защото ако е така отново си противоречиш? Преди време беше написала, че на едно и също място с него няма да стоиш.




Тема Re: Отново внимание [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 20:53



Не чувстваш ли че това е само твой проблем?Досега нито една от другите посетиТЕЛКИ не възрази. Има си анкета. Така като гледам, гласовете одобравящи присъствието на жени са повече. Какъв ти е проблема тогава?


Редактирано от BBourgas на 06.01.05 20:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.