Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отново вниманиенови [re: BBourgas]  
Автор eлия ()
Публикувано06.01.05 21:04



Приятелю... когато един човек има ПРАВО на нещо, е нормално да се бори това право да му бъде признато. Дори наличието на такава анкета е ограбване на моето ПРАВО в случая. Нормално е повечето хора да зачитат правата на другите, не е нормално това дали едно ПРАВО да бъде зачетено или не да се подлага на гласуване.

Защото, ако бъде подложено на гласуване от българите дали да се отнеме ПРАВОТО на хомосексуалните да си имат организации, нали се сещаш какъв ще бъде избора. Примерно де...

Така че... да се гласува дали едно ПРАВО дъ бъде дадено или не... може да измисли само един Председател на Джемини. На друг не би му хрумнало.

P.S. "Приятелю" ли написах??? Ах, тази моя лъжлива ръка! Потърсих й отговорност и я наказах с убождане!

Редактирано от eлия на 06.01.05 21:07.



Тема Re: Елия,нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано06.01.05 21:17



Мисля, че за страхотно много неща си права.
Мисля, че за някои не си. Едно от тях е агресията, натиска... не всички са на едно и също ниво в едно и също време. За да е здраво едно общество трябва избързващите да умеят да изчакват изоставащите. И да не им го натякват, защото всеки си има определени причини за начините, по които реагира и те обикновено са лични - а личните причини не могат да бъдат съдени.

Един въпрос - защо би имала (принципно) нещо против мъже да пишат в Евите и защо са нежелани в бглесбиан? Това не е заяждане, а въпрос.

Мисля, че примерът с масата е неподходящ за онагледяването на нещата със стандартите. Да имаш основи на възпитанието не е въпрос на стандарти :) Ако за теб е решаваща формулировката на срещата - по своему си права. Но това е доста повърхностно, под него има още много пластове. И ако сега е времето мъжете тук да си изяснят отношението към жените - мисля, че не е много разумно да го правят под натиск. То трябва да е техен общ (демократичен) избор, градящ се на консенсус. И то именно МЪЖКИ консенсус, защото А&А е мъжки клуб. Всички останали са гости, които един толерира повече, а друг по-малко.
Мисля, че с войнствения си подход повече им пречиш и създаваш напрежение.

Още една "забележка" имам и тя е относно степента на публичност на мероприятието. И пак е свързана с това на какво средно ниво е общността. Не може да се създават условия, при които една част от момчетата да се чувстват притеснени за личната си сфера. Тя е неприкосновена. И ако не искат да се знаят определени неща за тях и това ще ги натовари и ще изпревари готовността им, то смятам, че да се правят сравнения с други клубове и общности е неуместно. Може да ти изглежда страхливо, но никой не може да насили себе си да е по-смел, отколкото е... всеки сам решава какво има да губи и дали иска да рискува. И във всеки живот има неща, които човек предпочита да запази за себе си и за малкото хора, на които може да се довери.

Не знам дали борбата не се превръща в самоцел понякога и така не губи смисъл...

Поздрави :)

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 21:19



Нали разбираш, че тук някой има някакви права, дотолкова, доколкото може да се докаже че именно той стои зад дадения ник. Тоест ... сещаш се. А също би трябвало да се досетиш, че решенията взима мнозинството. След като то е решило че сбирките не трябва да са открити... Изобщо не знам за какво протестираш. Както казах, нито една жена от пишещите не направила проблем. Както виждаш в анкетата убедително надделяват гласовете За това да присъстват жени. Оттук нататък всичките ти еднолични занимавки и изтъквания на това какво имаш и нямаш право, кой щял да ти забрани и други ала бала ми приличат на опити на натрапване и създаване на конфронтация. Считам че бях ясен. Няма да ти обеснявам пак!




Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 21:25



С излагането на всичките ти тези права... какво да ти кажа. Натрапваш се. Що не пишеш до съпорт-а на дир бг и не ги питаш какви са ти правата?! Клубовете не са даденост, те са привилегия, драга.

Всъшност "приятелко" ако трябва да бъда честен, гласувах против в анкетата само заради теб. Жалко, ако заради това се окаже, че някое момиче няма да може да присъства.




Тема Re: Отново вниманиенови [re: AЛБATPOC]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.01.05 21:37



Лесбийките бият тъпаните толкова високо, колкото могат и това е правилно.

Освен това за звънците, заключените врати и мазетата имах предвид стандартната представа за гей клуб - пълна отврат!

Тук някъде се каза, че това ще е среща на клуб Адам и Адам и няма защо да се бият барабани. Съгласен съм. Ето защо няма да качим новината на нито един друг сайт, но като някоя масонска ложа да си споделяме часът и мястото на срещата на ухо, не благодаря...При това положение аз май няма да дойда а това е жалко, защото исках да се запозная с тези, които не познавам, но нищо, ще дойде време и това ще стане...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.01.05 21:41



В постинга ти щеше да има резон, ако бяхте обявили срещата на сайтовете. Но съгласи се, че ако някой прочете и дойде, той по всяка вероятност ще е от този клуб, ще чете, ще се интересува и в този смисъл ще е даже полезен за срещата а не вреден...



Тема Re: Елия,нови [re: eлия]  
Автор Koтkaтa Mapтa (от улицата)
Публикувано06.01.05 21:42



Мисля, че разминаването в гледните точки се дължи на разминаване в темперамента. Аз винаги съм вярвала, че "мекото побеждава твърдото" и че търпението е силно положително качество. И че е грубо и неугледно да бързаш напред, без да се оглеждаш зад себе си. Но и моите, и твоите убеждения се коренят в личния опит, а той е различен.



Важното е да сме здрави, казва моята проф. деформация. За да имаме сили за всичко останало...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 21:45



Разбира се че заради теб гласувах против! Нямам нищо напротив останалите момичета! Наистина ще е жалко, ако се получи така, че някое момиче да не присъства заради теб? Няма ли да ти тежи, на доскоро ***, това?


Редактирано от jaytee на 07.01.05 02:47.



Тема Признавам на елия правотонови [re: prinyo]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано06.01.05 21:52



Признавам на елия ПРАВОТО да организира среща, на която да постави собствени условия кои и колко да са присъстващите, да я обяви в колкото си иска национални ежедневника, и изобщо да я организира по собствените си стандарти.

НЕ й признавам правото да налага собствените си виждания върху всички от клуба. А точно това прави, заливайки темите за срещата на клуба с определено манипулативни мнения.

Ако на някого не му харесва начина на организиране на срещата, да не ходи на нея и най-вече ДА СИ Я ОРГАНИЗИРА ПО-ДОБРЕ.

Честно казано - ПИСНА МИ ! Едно толкова приятно мероприятие (имам предвид факта, че предишната среща си беше повече от ОК) беше превърнато в повод за мрънкане и караници и спорове. Ако всичките си мероприятия организирате така, драги ЛГТБ приятели и приятелки, дупе да ви е яко !



Тема Re: Отново внимание [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано06.01.05 21:55



Вече ти свикнах! Но отново ти обръщам внимание. Писал съм ти го и преди-когато стигнеш до писането на лични нападки към мен, плод на невъзможността да кажеш нещо смислено по даден спор, полето ти за изява се измества







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.