Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 21.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Info Updateнови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.01.05 09:33



Е, явно еуфорията от автомобила ти е издухала мозъка през ушите - аз казах точно обратното - никой не иска да пуска анонс никъде другаде, но е нормално клубът да си обяви срещата тук в отделна тема...

А колкото до чикиджистите, ти най добре си знаеш...



Тема Re: Отново вниманиенови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.01.05 09:46



А какво щеше да ми попречи да доведа Елия на срещата или да й кажа къде да дойде, заедно с една тумба лесбийки, ако нямаше анкета?

Освен това, като и знаеш характера, как си мислиш, че ще клекне да чака да й направиш специална анкета, когато тя има толкова ПРАВО да дойде на срещата на клуб А и А, колкото и ти, защото пише в него. Ако беше забранено за жени да пишат тук, ок, никой нямаше да претендира за нищо, но така хем тя пише, хем ти й отговаряш, пък после като се събираме, ти ще правиш анкета, дали на нея да й се разреши да дойде... Това е унизително.

Определено не ти се отдава да бъдеш дипломатичен - или казано по друг начин - който сее вятър ще пожъне Буря :) За цялата помия по темата за срещата си виновен ти.



Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.01.05 12:42



Ми тайнственост няма. За кой път да го кажа?! Всеки от клуба, който иска и има възможност да дойде, по най-елементарен начин може да получи информация.
Никой не е ощетен.

За откритостта - стотина души преди мен се опитаха да обяснят. Това е среща, на която евентуално ще присъстват хора, които не се познават, среща, в която да се свържат никове с лица и т.н. Не може да очакваме всички да са открити гейове. Не можем да обвиняваме някого за това, че се притеснява. Но ако този човек, с всичките му притеснения, почувства, че му се гарантира поне малко сигурност (макар и чрез смешното на пръв поглед необявяване публично на часа и мястото), той може и да се престраши да дойде и да види, че няма нищо страшно и да се почувства по-уверен и сигурен в себе си. Защото в крайна сметка срещата се прави за нас, за да ни е на нас добре, а не заради това какво щял да си помисли еди-си -кой за "безпаметни оргии" и т.н. простотии. Със същия успех и аз мога да си мисля, че се правят диви оргии из разни други клубове (каквито ти даваш за пример), които открито си организират срещите... по хижи и т.н. И какво от това? Недобронамереният човек винаги ще намери за какво да се хване, дори и да сме обявили часа и мястото, а добронамереният ще прочете за срещата и ще види, че се събираме на по бира, дори и да не сме съобщили публично къде...

А това за примера на другите клубове е просто нелепо да го коментирам.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Не е точно така...нови [re: eлия]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.01.05 13:28



Отново споменавам първото си повдигане на въпроса. То не беше че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да присъстват и жени, а че щом е само за мъже, нека не се води "Среща на АиА" а да се отбележи, че е "Среща на мъжете от АиА"

Интересно какво ли ще представлява тогава една "Среща на жените от Адам и Адам"

Не се ли усещаш вече, че от нямане какво взе да пишеш абсурди?! Май е време да си спомниш за санитарния минимум от постинги, за които сама обеща...

Вече за всички е ясно, че в основата бяха (и са) личните ви отношения с Павлин и фактът каква длъжност заема той в момента - ти пренесе тия отношения и тук. Още като обяви той срещата, ти започна за пореден път с неадекватни и провокативни коментари защо точно той и ала-бала, после пък той ти отвърна с онова за жените, което си беше насочено към теб (явно само ти не си разбрала, особено иронията, още повече, че ти си единствената жена, която пише редовно) и ето ни цяла седмица разправии за изкуствено създаден проблем.

Всички ти го казаха, вкл. и Павлин - проблем с момичетата не е имало и няма. Който е поискал (или поиска) от клуба, е дошъл (ще дойде) на среща. Ти не стига, че не искаш, ами и ни отравяш атмосферата. Не ти ли говори достатъчно и това, че и момичета се наложи да ти обясняват тук, че не си съвсем права?

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 13:53



И като дойдат ще им кажа, че искам жени, но те не ме искат. Ще им кажа и кои и къде не са ме искали. Ще им кажа и защо не са ме искали. Да видим какво ще кажат тогава :)))))

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Не е точно така...нови [re: eлия]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано07.01.05 14:22



Тогава беше единствената, която пише редовно и има претенция да е част от клуб Адам и Адам. Добре знаеш, че се отнасяше за теб.

Аз попитах къде е срещата и не получих отговор.
Много просто. Още не се знае къде и кога, аз също не знам.

Колкото до анкетата, аз също бях против нея в началото, за мен тя нямаше смисъл. Павлин обаче обясни пред всички защо я е пуснал и приех решението му. Защото при така създадената от теб дискусия, която въвлече всички по един или друг начин и започна кой ли не да държи сметка на клуба, един човек не можеше да даде отговор от името на целия клуб.

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 14:24



Добре. Ще ти кажа мястото и часа, където ще се съберем с репортерите. А ти ще имаш грижата да ги доведеш.

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Отново вниманиенови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.01.05 14:38



Никъде в анкетата не се задава въпрос че гласуваме дали да се даде информация на Елия....тебе никой не може да те лиши от информация.......дори по някаква случайност да са пропуснали да ти дадат Мизрахи, твоят верен приятел веднага ще те осведоми!



Тема Добавка.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.01.05 14:47



Ако след това не се видя в новините по телевизията - мисли му. Ще доведа всичките си хетероприятели в клуб Ева и Ева и навсякъде ще тръбим, че сме по твоя покана там :)))))) А и в други сайтове ще се намърдаме :))))))

ще полетиш ли с мен


Тема Re: Признавам на елия правотонови [re: jaytee]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.01.05 18:31



Според самия Павлин, Елия го е попитала. Той й е отговорил " Аз ще направя анкета, дали може да участваш и тогава ще ти кажа..."

При така сложени нещата, аз не бих стъпил на такава среща, но Елия е борец и тръгва да се бори с поредната несправедливост...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.