Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 24.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема ТОВА Е ЖЕСТОКО!нови [re: pensif]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано18.11.03 23:31



Браво! Много ме накефи. Ти си талантлив!

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Предизборна теманови [re: BBourgas]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано19.11.03 00:10



Баси дългата тема... направо уморителна (в първи вариант - усмъртителна) да вземем да я сменим?



Тема Sam не става за моедераторнови [re: BBourgas]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано19.11.03 23:01



Само да кажа, че ми крайно неприятно да ме обижда,
Модератора не би трябва да има лично отношение към потребителите било то и НЕГАТИВНО.
Форумът не е негов.
Тъй като продължава да се заяжда с мене, започнал още от тука


Твърдо се съмнявам от липса на Злоупотреби с власта на Модератор.



Тема Ето ти един пример:нови [re: BBourgas]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано19.11.03 23:05



този ми каза че имам разстройсто.
Не мисля че трябва да пише постинги противоречащи с
"4. Вулгарни постинги,...в които се съдържат обиди по адрес на посетителите... са ЗАБРАНЕНИ... "



Тема Re: Sam не става за моедераторнови [re: °~џїџ~°]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано19.11.03 23:13



Изключително подходящ пример. Из бих изчистил спама за канарчетата веднага, щом го забележа. Не съм се хванал да броя "мненията" в които беше написал че еди кой си е ято канарчета, но не бяха по-малко от 15 и бяха постнати в поне 3 теми - класически пример за СПАМ.

Модераторът е човек, и не може да няма лично отношение. Въпросът е да не го проявява, когато става въпрос за изпълнение на модераторските задължения. Но точно в посочения случай, ако го бях направил (както вече честно казах, че бих постъпил ако бях модератор), нямаше да е проява на лично отношение, а на изпълнение на задълженията. Схващаш ли - не права, а задължения!



Тема Не се оправдавай ОБИДАТА Е ЕДНОнови [re: Sam]  
Автор °~џїџ~° (|)
Публикувано19.11.03 23:19



Дори повторена много пъти от тебе, те прави още по неподходящ. Да си беше Мълчал.
Спам за канарчета няма. Аз имам Право да задавам въпроси до тогава докато не получа отговор.
Ако ти като модератор мислишщ само да обиждаш както правиш, и да нарушиш правото ми да питам, то много жалко за тебе.
Дали модераторът има лично мнение или не, може да го обсъдиш със сегашния.
Всъшност НАИСИТНА ти БИ СИ ПРОЯВИЛ ЛИЧНОТО МНЕНИЕ точно с една цел:
Да забраниш на потребителите да ПИТАТ, защото някой въпроси са неудобни за ТЕБЕ
по голяма злоупотреба с власта не бих видял



Тема Бъркаш, но това е естествено за тебнови [re: °~џїџ~°]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано19.11.03 23:56



Оправдават се тези, дето си мислят за виновни. В случая не се чувствам виновен (правил съм други глупости, включително и във форума, за които съм готов да се извиня, ама точно това, което си посочил не е от тях).

Та - можеш да задаваш въпроса си колкото си искаш пъти, но посетителите във форума според мен не са длъжни да получават твоя личен въпрос, насочен към точно определен човек по 100 пъти. Решението за теб беше просто - да беше написал 100 или 1000 или 100000 лични бележки. Но не - ти предпочете всички да те четем (всъщност го направиха само тези, дето имат нерви като корабни въжета). Тоест - СПАМ за триене. Веднъж - как да е... може да се пропусне, да се забрави, да се оправдае. Два пъти - хммм... Но всяко нещо трябва да си има мярка.

Нямам какво повече да ти кажа по въпроса. Изобщо.



Тема процедуреннови [re: BBourgas]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано20.11.03 11:10



Простете ми разсеяността, но ми се струва, че има нещо, което не е съвсем ясно във връзка с избора на втория модератор.

Бих искал да зная на какъв принцип ще бъде определен крайният резултат - победителят трябва да събере 50%+1 от подадените гласове или пък ще спечели набралият най-много вотове в своя полза?

"To be natural is such a difficult pose to keep up"


Тема Re: процедуреннови [re: pensif]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано20.11.03 11:33



Според мен трябва да е както на истински избори. Т.е. ако няма събрани 50% + 1 за един модератор, трябва да има втори тур.



Тема Re: процедуреннови [re: Jupiter]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.11.03 13:40



След като основната тема в 2/3 от постингите е клуба и това самозанимаване явно се харесва на повечето хора, дай дса направим избори добезкрай?
То на кой му е интерсно да говори за друго? Само за избори и модератори...
А квалифицирано мнозинство не искаш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.