Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 11.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема За обяснението - докторантура!нови [re: jism.]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 14:47



Докторантура по гинекология, и разбира се на ординаторско място.
За годините работа - отвори си закона, за докторантурата, явяването ми за придобиване на специалност не е задължително, тъй като това става благодарение на темата за докторантура. Това е разликата между специализанти (които според тебе влизат за интеррупцио) и докторанти.
Но, както специализантите, така и докторантите, така и всички ординатори, в СБАЛАГ, дават дежурство задължително в присъствие на главен асистент, което е разпореждане на вътрешното ръководство. Включително и пародията ординатор с 30 години стаж, да е подчинен на главен асистент с 15 години стаж.
Припомни си законите GP!



Тема Re: Предизборна теманови [re: jism.]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 14:51



Далече си от нещата за някои истини.
Всяка болница си има отделни закони, по които върви, а що се отнася за СБАЛАГ - тя е със статут на Научен институт! Така, че би трябвало да си наясно, по какъв начин стоят нещата там, още повече, че май беше минал като студент и оттам, или се лъжа?
В Научните институти със субординирани медицински специалности, нещата в структурната организация имат коренна разлика от една МБАЛ, или МоБАЛ.
Да не говорим, че на третата седмица вече ме хвърлиха в Патологична бременност да дежуря - сам, самичък! Оправи се както можеш, ми рече една от главните асистентки (плацента циркумвалата й казват, щото прическата й има такава форма). Така, че не пояснявай истини, за които не си наясно!



Тема Re: Предизборна теманови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.11.03 15:13



"Оправи се както можеш, ми рече една от главните асистентки" ми звучи доста страшно, когато се отнася за теб



Тема Re: Предизборна теманови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 15:16



Ами въпрос на слухово възприятие!
Между другото - как е Айзенк?



Тема Re: Предизборна теманови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.11.03 15:32



Кой/какво е Айзенк?

Редактирано от BBourgas на 15.11.03 15:33.



Тема Re: Предизборна теманови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 15:44



Ай, Бърджъс, даалинг, уай, както казва Мърдок ни найш?



Тема Re: Предизборна теманови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.11.03 16:00



Не схванах отново!



Тема Re: Предизборна теманови [re: Nikam]  
Автор jism. ()
Публикувано15.11.03 17:09



Никаме,не се лъжеш.
Работил съм в тези стаи, в които сега влизаш и ти...и като стажант,и като специализант,а и като лекар-макар и обикновен.
Поклон пред всички колеги,работещи там,но ти Никаме,много добре знаеш,че не си Г И Н Е К О Л О Г!!!
Още не си придобил такава специалност!!!
Не се кичи с титли,които не притежаваш!

Виж каква бележка съм ти пратил и се замисли малко!
Припомни си и седмата Божа заповед!



Тема Re: Jupiterнови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано15.11.03 18:00



Това, което си написал е най-малкото некоректно и невярно в основната си част.
1. От общуването си с мен не си разбрал съвсем нищо. Нито от нещата, които съм ти казвал. Не ми се случва да мисля едно, а да казвам друго. Да изнасям личните си отношения във форума не ми се струва коректно. Затова и не разбирам как може да очакваш да “споменавам” някакви си неща тук. Във форума влизам, за да обсъждам разни теми, а не познатите си.
2. Темата за нов модератор не съм я повдигал аз. Ето ти трите теми, заради които се стигна до гласуване:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=46&Board=aa&Number=1940547586&page=1&view=collapsed&sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=46&Board=aa&Number=1940547337&page=1&view=collapsed&sb=5

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=46&Board=aa&Number=1940526432&page=1&view=collapsed&sb=5&part=

Не подвеждай хората.



Тема Re: Ооо [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано15.11.03 18:17



Искаш да кажеш, че хетеро лекарите се "дървят" по време на гинекологичен преглед? Те ти булка професионализъм и "пълно обслужване"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.