Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 12.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: jayteeнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.11.03 03:25



Внимавам, и още как!



Тема Re: jayteeнови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано16.11.03 03:31



Дай боже :-)



Тема Re: jayteeнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.11.03 03:35



Бре, че интересно, така като проследих отново хронологията на събитията, май нещо вие двамата - лове ли е туй, какво ли?



Тема Re: jayteeнови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано16.11.03 03:38



Яааааааа, едно амурче! :-))))



Тема Re: jayteeнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.11.03 03:43



Айде, две да станат!



Тема Re: jayteeнови [re: Jupiter]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано16.11.03 07:47



Пич, както си го подкарал направо изплюй камъчето и изнеси личната информация както е, защото така с недомлъвки и подмятания само внасяш напрежение.
Ако имаш да кажеш нещо против него - кажи го открито, ако не, по-добре не казвай нищо! 5 постинга по-горе пледираш за Етичност и морал, а сега злословиш зад гърба на човека... Единствено мога да се радвам че никога не съм си лафил с теб в ICQ - изнасянето ти на "любопитни намеци" от лични разговори в ICQ е не по-малко гадно и неетично.
Само за информация: един-единствен път съм контактувал със Сам извън този форум и това беше лична белжка в която човека се застъпваше за теб без изобщо да е длъжен да го прави!
Ако ти наистина беше толкова откровен и честен, да му беше казал тез излияния още тогава по ICQ, а не сега тук пред всички точно когато се водят избори. Това е ебаси подлия удар в гръб!
Но защо ли се учудвам, та точно вие двамата със него сте единствените клубари, изявили доброволни желания да бъдат модератори.
Избрал си си доста добър предизборен похват като гледам... успех, хех :).

Редактирано от Keфиc на 16.11.03 08:14.



Тема DRAMA ALERT DRAMA ALERTнови [re: Keфиc]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.11.03 09:18



Е ба си сапунената опера. Направо като си помисля какво му е било на Боян ....
Добре поне че на ББургас не му пука много.

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Предизборна теманови [re: Nikam]  
Автор jism ()
Публикувано16.11.03 09:22



Ники,
като получиш официалния документ за АГ-специалист пусни една бележка,аз си ги чета!
Ще си настроя телепортатора и ще дойда от каменната ера,може да почерпиш с една вафла,била тя и "Кукуруку"!!!
Между другото - момчета,аз познавам Никам добре,той не е толкова опак човек.Даже напротив чудя се защо така се дръвчи непрекъснато!?При това умее да се раздава,ще чакам покана за почерпушката,2 месеца не е много дълъг срок!



Тема Re: Предизборна теманови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.11.03 09:22



Абе вие лекарите сте големи шемети всичките явно.




(Казвам го без никакви лоши чувства, в момента съм на три джина и ми е много весело и към никого не изпитвам лоши чуства)

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.


Тема Re: Предизборна теманови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.11.03 09:25



Да добавя и моето скромно мнение към този много съдържателен по-тред .

I am a death dealer. Е така де вампирите по ме накефиха.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.