Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Jupiterнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано15.11.03 18:53



Искаш да кажеш, че съм разбрал всичко погрешно? Възможно, но се съмнявам. Не говоря да изнасяш личните си отношения с хората, а мнението си за хората. Аз или казвам какво мисля за някой пред всички и пред самия него, или си мълча и нищо не казвам, обаче да казваш едно за някой във форума, а друго на АйСиКю когато си говориш с мен лично е некоректно, както вече ти казах. Не съм казал да обсъждаш познатите си във форума, ама не го прави и пред мен на личен разговор. Или каквото казваш на мен, имай смелост да го кажеш и пред останалите, или не ми го казвай. Така че не съм аз човека, който подвежда хората. Кoлкото до линковете, които си пуснал, не виждам как те са довели до нуждата от нов модератор. За модераторите в тоя клуб не се е спирало да се пише, точно тия теми дори са нищожни в сравнение с други, в които е обсъждано модераторството. Във всеки линк, който си посочил има нещо от предизборната ти кампания. Много успешна бих казал, но подла и двулична. От личните ти разговори с Ббургас по АйСиКю, които си ми пействал, ясно личат модераторските ти амбиции. Сега не искам да цитирам какво си казал за него и модерирането му, ама е подло, щото никога не си го заявявал пред всички, дори пред него самия.



Тема Re: Jupiterнови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано15.11.03 20:27



Плюенето и помията е нещо, за което дори и "кандидат-модератор" трябва да е готов. ББургас го знае на собствен гръб, Боян заради това се отказа. Но не излагаш мен, излагаш себе си. Твой проблем. Аз нямам проблем нито със себе си, нито със съвестта си. И ти нямаш. Но това май е защото ти липсват определени качества. А аз - защото вярвам в това, което правя

Колкото до линковете - те са на разположение на всеки.



Тема Re: Jupiterнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 22:08



Смени го тоя прилеп, че ужас уе!



Тема Re: Предизборна теманови [re: jism.]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.11.03 22:16



Я да взема да проверя списъците! Ми така де, и без това са ми под ръка, да видим дали ще те намеря като специализант.

А за титлите - не само, че я имам вече, благодарение на научните публикации, но и конкурса ми изтича след 2 седмици, така, че който учи - той напредва и ще сполучи! Нали знаеш, че за докторантурата, е достатъчно само писмено доказателство, и каквото трябва го придобиваш, след което просто доработваш! Така, че аз съм това, което съм!
Не ми пука, какво пишеш, и как го тълкуваш, но от твоето време - Каменната ера, нещата са коренно променени!
А останалото - за бележките - казах ти - не ми ги пращай - не ги чета.

Я, поздрави на жена ти! Да не те храни сутрин с вафла Кукуруку?



Тема мистерия?нови [re: BBourgas]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано15.11.03 22:27



За тези, които са пропуснали, искам да кажа, че тези избори за модератор бяха провокирани от някой, който преди няколко нощи в продължение на няколко часа пусна над 20 нови теми, всяка от които съдържаше обидно изречение и/или отвратителна картинка, насочени срещу BBourgas. Няколко часа след публикуването им BBourgas ги изтри и след това обяви гласуването за втори модератор.

На мен лично ми е много трудно да гласувам в тези избори преди да ми стане по-ясно кой беше този спамаджия с неизвестен ник? Ако той остане неясна фигура, тогава някой хора може и да бъдат подведени в избора си, което може и да е целта на някого, но би било много жалко... От петък насам дори ме хвана параноя и се чудя на кого да вярвам и на кого не. Съжалявам, ако вземам нещата прекалено сериозно и се вживявам повече, отколкото трябва...

Редактирано от jaytee на 16.11.03 01:28.



Тема Re: Jupiterнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано15.11.03 22:32



Съжалявам, че се чувстваш оплют. Както казах, изказвам открито мнението си за хората, може и да не е приятно, но е такова... мнението ми за теб... и не виждам защо да го крия, както правиш ти с мнението си за останалите. Случва се да греша в преценката си за хората... но това е, което мисля за теб сега... Аз нямам проблем, но ти напротив - пролем с това да бъдеш открит в отношенията си с хората и да казваш открито какво мислиш за тях. Определено ми липсват много качества, но не и откритост и то е качество, което много ценя в хората, с които общувам. Признавам, че е наивно да мисля, че всички хора са непринудени и открити, какъвто може би съм аз, не го правя, но другата крайност я ненавиждам... все пак разбирам, че има различни хора, които са в състояние да покажат по-малко или повече от истинската си съшност, обаче това да се правиш на един а да си друг всъщност не го разбирам. Да се правиш, че ги уважаваш и им мислиш доброто, а всъщност да си мислиш нещо съвсем друго за тях, от това, което показваш открито. Това ако не е двуличие?!
Но както казваш, важното е да вярваш в това, което си и което правиш. Пожелавам ти още по-силна вяра, ще ти е нужна, ако продължаваш така... вярвай силно в това, че не заблуждаваш хората за себе и същността си.
Moже да се излагам пред всички, ти също се излагаш - пред мен, другите нека си вярват заедно с теб... поне мога да се похваля, че те познавам.



Тема Re: Jupiterнови [re: Jupiter]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано16.11.03 00:25



"поне мога да се похваля, че те познавам" - точно това можеш, разбира се, но няма да е вярно.

Останалото дори не заслужада коментар.



Тема Re: jayteeнови [re: Jupiter]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано16.11.03 02:54



Доколкото имам спомени, идеята за втори модератор възникна покрай воплите на Никам и последвалите кавги.

Първата бележка, която предлагаше това да бъде Сам, която аз видях, беше на big&thick.

А този, който според моите спомени пръв приведе аргумента за непосилността на модераторството само за един човек, бях лично аз.

Този аргумент не бе единствения, който имах, но ми се стори неуместн да споделям останалите, а сега е вече и ненужно, понеже нуждата от втори модератор бе определена от независим арбитър -- админ на дир.бг

И тогава имах наум трима души като най-удачен вариант от всички редовни посетители в клуба, проведох няколко лични проучвания и Сам се оказа най-добрия кандидат според мен.

И сега продължавам да мисля по същия начин. И все така стоя зад отдавна подадения си глас в темата за гласуване.

Мисля, че всички сме достатъчно достатъчно на себе си и можем да преценим хората лично по поведението им, доколкото имаме поглед над него.

Гласувайте, пичове :-) За който намирате като най-подходящ. Именно така постъпвам аз. Не ви давам себе и за пример. Опитвам се да кажа, че гласовете ви решават нещата :-)

Редактирано от Hopтттчe на 16.11.03 03:00.



Тема Re: jayteeнови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.11.03 03:03



И кое му е подходящото да бъде модератор? И колко пъти ще пускаш едно и също нещо?
Вече се повтараш през две мнения! Няма ли да напишеш нещо по-различно?
Разбрахме, че си му говорител на изборния щаб - стига вече!
Воплите на Никам - ай стига бе!
Пууу, аман от философи!



Тема Re: jayteeнови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано16.11.03 03:17



Никаме, ако не внимаваш в контекста на събитията, това си е твой проблем.

Както съвсем ясно казах, всеки сам си преценява за кого.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.