Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Значи Никам е бисексуален... така си и знаех...нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 18:12



Ох, ама пак си чела и не си дочела!
Да си сложиш микроскопа, моля, щото явно лупите не ти стигат като диоптър!
Нищо лично!



Тема Re: Защотонови [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано14.11.03 18:13



Първото твърдение е направо смехотворно. Защо, ами първо женитбата може и да не се консумира. Второ, при добро желание и гей мъж може да прави секс. Колко ще е добър сексът е друг въпрос. Доста гейове познавам, които могат или са правили секс с жена. То не е като да видя цици и да ми падне.

А ти защо си мислиш, че ние се крием изобщо?



Тема Re: И още нещо!нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 18:14



Бургазинио, ще ти отговоря, когато построиш едно смислено изречение с цялата му пунктуация, граматическа категория и логична последователност на изказа! Едва тогава, като ти дам пример за Е-етикет, ще ме разбереш!

Редактирано от Nikam на 14.11.03 18:15.



Тема Re: Предизборна теманови [re: jism.]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 18:21



Точно щото си лекар, е позор да не знаеш разликата между хомосексуален, хетеросексуален и бисексуален!



Тема Re: Предизборна теманови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 18:27



Само една бележка - продължих да пускам линкове в други теми, именно защото Бургасс, ми заключваше темите! Нямаше да го правя, при условие, че си имах една тема, в която да си ги пускам. Не виждам какво пречат и на кого, и то при условие, че за час, посещенията им скачат двойно.

Освен това, той е заключил и другата тема за линкове!
Не получава лични бележки, когато му се пращат линкове, или просто не ги чете - не знам! И после, къде да си пращаме линковете? Нали именно затова беше създадена тая тема!



Тема Re: Уместно неуместна намеса....нови [re: eлия]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано14.11.03 19:13



Добре, със Сам общувам по ICQ от близо две седмици и съм убеден, че не е подходящ за модератор, като изключим сексуалната му ориантация. Няма да казвам защо мисля така, щото ще трябва да изнасям лични дани и да цитирам лични разговори, а не искам. От общуването си с него, съм останал с убеждение, че не е подходящ за модератор. Толкова.



Тема Re: jayteeнови [re: Sam]  
Автор Jupiter (Optimus Maximus)
Публикувано14.11.03 22:34



Може и да си против делението, но не отричай, че го има, и не само във форума.
Събираме се заради общото по между ни, окей, ама кое е то? Че харесваме мъже? А кои са нещата, по които не си приличаме? Много повече и доста по-значителни от това да харесваш мъже.
Радвам се, че се срещаш с гей и бисексуални повече отколкото с хетеро, много хубаво, ама какво от това? Какво трябва да ми говори? Че си контактна личност? Ми хубаво.
За функциите на модератора, които си изброил съм съгласен, но не съм убеден, че ти точно ще можеш да ги изпълняваш.
Освен това, както казах, от общуването си с теб знам, че си доста по-различен от човека, който се опитваш да бъдеш във форума. Както казах няма да цитирам разговори или лична информация, но много рядко ми се е случвало да попадам на такива... двуличници... май е правилната дума. Само ще кажа, че доста неща си казал по адрес на клубари, които открито във форума не си ги споменавал, дори напротив, имаш добри отношения с тях. Лошо е да си мислиш едно, а да казваш друго, това е двуличие, ама то рано или късно ще си проличи.
Сега разбирам защо си го правил и защо подхвана темата за втори модератор. Ти беше този, който тръгна да съжалява Ббургас затова, че имал много работа и предложи да има втори модератор. Докато през цялото време се правеше на света вода във форума, на ICQ ми говореше съвсем различни неща и то за доста хора от клуба.



Тема Ооонови [re: shutUPandTakelt]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 23:00



ами ти от коя крипта се показа бе?
А?
Брей, как така влезе тука? Я, че интересно!
Няма я! Затова има бисексуални!
Мъж, спящ и с жени и с мъже, както и женен, не е гей, а е бисексуален. Колко по-просто да ти го напиша, че единствената ти мумифицирана мозъчна клетка да го озънае?
Ай, ще ти се незнае, малоумието!?



Тема Re: Защотонови [re: Nikam]  
Автор shutUPandTakelt (непознат)
Публикувано14.11.03 23:02



spam:

"Internet spam is defined as follows:

Internet spam is one or more unsolicited messages, sent or posted as part of a larger collection of messages, all having substantially identical content."

http://www.monkeys.com/spam-defined/


http://mail-abuse.org/standard.html
STANDARD:

An electronic message is "spam" IF: (1) the recipient's personal identity and context are irrelevant because the message is equally applicable to many other potential recipients; AND (2) the recipient has not verifiably granted deliberate, explicit, and still-revocable permission for it to be sent; AND (3) the transmission and reception of the message appears to the recipient to give a disproportionate benefit to the sender.




Тема Re: Ооо [re: shutUPandTakelt]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 23:10



Абе ти вред ли си въобще се питам?
Как трябва да ти се обясни, че хората затова му викат - ГЕЙ - ХОМОСЕКСУАЛИСТ щото не спи с жени, не да прикрива, ами ако ще и главата в пясъка си да завре, геят с жена не може да приспи - и то брачни задължения.
Явно е, че си девствен, и не си спал нито с мъже, нито с жени, че да познаваш психологията на сексуалните отношения.
Всеки спящ системно с мъже и жени е бисексуален! От това, по - ясно обяснение няма. Даже и имбецилът ще разбере, какво пише!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.