Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не е добре!нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 11:54



Разбира се, че няма да е продуктивен, като ти за пореден път изказваш хомофобски мисли - като тълкуваш нещата тебе-изгодно.



Тема Re: Защотонови [re: Nikam]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано14.11.03 11:59



Ало,
тука избираме модератор на ФОРУМ, а не цар на ГЕЙОВЕТЕ.
Модератора трябва да може да влиза често и да трие спам-а, това е, не е нужно да е пъдар, нито пък психолог и дълбок познвач на гейската натура и душевност за да го прави.
Изобщо колкото по-малко се меси модератора, толкова по-добре за клуба, все пак това тук е отворено демократинчо общество и функциите на мода е добре да бъдат много строго административни без да засягат и цензурират контента на съобщенията, освен когато наистина неоспоримо се налага.
Това е.

П.С. - освен това ТОЧНО в България извън големите градове, а дори и в тях почти няма гей който да не е женен "за прикритие", да не говорим да е открит! Изключая малките общности от младежи които послендите няколко години се завъртяха покрай заведения от типът на Кайо, като дори и там подозирам че едно 50% са бисексуали или дори хетеро, понесли се на вълната на модата да бъдат "гейове" покрай Мариус и сие :).

И с риск да те засегна наистина жестоко, абсолютно съм убеден че точно ти изобщо не си "открит" в обществото, ама хич.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: Какво е това спам !?нови [re: Hopтттчe]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано14.11.03 12:01



Монти Пайтън е известна комедийна трупа от 60-те години . Правят много свирепи сериалчета ... някой от тях са с подчертана гей насоченост, други с подчертана анти гей насоченост ... заслужават си (някой от тях) .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Защотонови [re: Keфиc]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 12:19



Та значи:
1. Няма женен гей за прикрите! Просто защото геят не се възбужда сексуално от жена, та как ще изпълни задълженията си? Ти тая жена за дърво ли я взимаш? Следователно всички те са бисексуални.
2. Не правиш разлика между бисексуален и хомосексуален, щом ги слагаш под един знаменател.
3. Не е мода да си гей, напротив, това е стереотип на живот, поради това, че ти се раждаш с определена сексуална ориентация, която те прави такъв-или не.
4. Стига с тоя спам бе - - нито един от вас не знае кво е това спам, и като сте го лапнали това нещо все за него говорите! Аман! Едно време като малки имахме един израз, дъвчиш го като корекомска дъвка. Та и това със спама е същото! Знаеш, незнаеш - спам било. Ай, ще ти се незнае.
5. За откритото гейство - аз не се крия от околните , че съм гей! Това е. Моите приятели, познати и близки го знаят и то може да си 100% сигурен в това. Не ми пука, какво мислят, това не е тяхна работа, аз съм такъв, какъвто съм. А това, че ти се напикаваш от страх, да не разберат около тебе, че бършиш сълзи, по някоя мъжка цепка, си е твой проблем. преодолей го, както аз съм го направил преди време. Трудно или не, но трябва да се направи. Нямам и намерение да се женя за да се прикривам, просто защото не изпитвам влечения към жени, което ясно доказва, че съм хомосексуален.



Тема Re: Какво е това спам !?нови [re: martyr]  
Автор jaytee (fruit & nut)
Публикувано14.11.03 12:20



Монти Пайтън е оригиналът на българските "Ку-Ку" и "Каналето". :-)

Понякога дават стари шоута по британския Парамаунт. От някой скечове направо получавам дежа ву... Имат аналогични скечове с травестити, и скечове с баби... no comment!

Редактирано от jaytee на 14.11.03 12:21.



Тема Re: И още нещо!нови [re: Keфиc]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.11.03 12:21



Ало - в пощата и на телефона, тук не се чуваме. Е-етикет му казват!



Тема един страничен въпрос, понеже ми стана смешно:)))нови [re: Nikam]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано14.11.03 12:37



а на другите клубове примерно някой музикален или нещо от рода ако модераторът е хомосексуален кво? не тряя да е модератор...хаха ай не се излагай, мойто момче

всички виждат, че си против ббургас, без нито един ОСНОВАТЕЛЕН довод...само циркове правиш. удоволствие ли ти доставя?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: един страничен въпрос, понеже ми стана смешно:)))нови [re: mireto:)]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано14.11.03 12:38



Ахх ето пак !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Защото [re: Nikam]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано14.11.03 12:38



а ти знаеш ли кво е спам? айде научи ни


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Защото [re: mireto:)]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано14.11.03 12:39



Мисля, че четеш избирателно ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.