Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема предизборна сага в 4 действия  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 02:58







Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: BBourgas]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано07.09.05 14:39



Нищо ти и на тебе де ...:

В отговор на:


-мортър-приказен положителен герой бродещ по тези места, още преди аз да почна да пиша в клуба, хакер от класа та чак мамата си трака, носител на наградата шут на годината, заради темата му с вицове, както и наградата на канал 2001 и световната обединена федерация на фитнес спортовете, заради въздействие от разстояние и намаляване на мастното съдържание в коремната ми област чрез смях. Приживе Ванга, а сега и Алена, на която се набутах да пратя смс до зодиака по бтв преди малко, му предрекоха светло модераторско бъдеще през тази година, защото заради дългото висене пред монитора/приблизително 14 часа на ден/ е събрал достатъчно количество радиацоя за ореолче




Щях да хипервентилирам от смях. Сега ще подишам малко в картонен плик (без лепило) да се освестя !!!



Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: BBourgas]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 17:26



мисля, че след скорощните събития няма нужда да си ясновидец за да предречеш кой е "избрания"

---


искам да ме няма...

Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 18:30



тоест?
как "скорощните събития" ще повлияят на резултатите спорд теб?



Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 18:45



хм... например един от водещите при предишното гласуване се отказа да се кандидатира пак, а друг ми сподели, че се чуди дали изобщо да гласува другата седмица

---


искам да ме няма...

Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:14



Дори и да си искал да кажеш нещо разбираемо тук -не е станало. Някой казал нещо - къде и как и кой и какво? На теб по ICQ-то... Аз съм малко тъп и нищо не разбрах...



Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: prinyo]  
Автор Gnomeo (mellon to all:))
Публикувано07.09.05 19:19



хич не си тъп и всичко разбра. това че използваш ирония обаче ме кара да мисля, че целта ти не е да спориш с мен.

---


искам да ме няма...

Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: Gnomeo]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 19:45



Заклевам се в каквото кажеш, че нищо не разбрах от постинга ти. Нито кой, нито какво точно, нито къде и как е казал...



Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: prinyo]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано07.09.05 20:28



Ще се опитам да си обясня на себе си:
в разговор, проведен в айсикю, някой* казал на гномео, че нямало да се кандидатира на сегашните избори, а друг^ му казал че се двоуми дали да гласува. А гномео го написа защото държеше ние да го знаем

От това може да си направим два извода:

1. или гномео се мъчи да създаде интрига изнасяйки частни разговори от айсикю тук в клуба, тъй като по пътя на логиката не ми беше особено трудно да се досетя/поне според мен/, че :
-някой*= Гъзе , а
-друг = пенсиф

Неща, които досега не са написани от никого досега - тъй че, на - аз ви казвам какво единият от тях няма да направи, апък какво другия се чуди дали... Ха сега гадайте сега кои са тия двамата Mr.някой и Mr.друг

2. или просто групички в клуба наситина съществуват и няма земна сила, която да ме накара да мисля обратното, пък била тя и паранормална


А може би и двете



Тема Re: предизборна сага в 4 действиянови [re: BBourgas]  
Автор prinyo ()
Публикувано07.09.05 21:52



Може би е по-точно "1 и 2", отколкото "1 или 2"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.