Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 27.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Козметика "ДЕВА"  
Автор lndignation (възмутен)
Публикувано30.04.06 12:51



Отвратителни резултати от крем "Дева" Q10 - anti age След 20 минути ми се зачерви кожата около очите, подпухна, отече... Кожата изглеждаше като изгоряла, пареше, със смъдящи болки, предизвикващи и главоболие. Отмих крема, но беше вече проникнал навътре и ужаса продължи целия ден, през нощта и на другия ден. Наложи се да налагам с мокри кърпи, разни настойки против изгорено, да мажа с Дефламол... Появи се и треска - лицето и главата им горяха като при силно слънчево изгаряне, а по тялото ме побиваха тръпки. Кожата изглеждаше като полята с киселина.
...
Изпробвах различни неща - зехтин, натурални мазнини, бебешки масла... Най-добре се повлиях от студени компреси, които трябваше да сменям през 10 минути. Също така добре ми повлия и крем "Генерофит" (на фирма Веридия 21), който ми препоръчаха като средство без синтетика. Вероятно заради лавандуловото масло, розата, невена, ментата и чаеното дърво, но това ми поуспокои кожата!... Но закъснях и загубих цяло денонощие в неуспешни опити!!!
И моментните последици останаха! На раздразнетата кожа се образуваха бързо дълбоки бръчки. Оттеклата зода под очите после стана на торбички... Състарих се поне с 5 години!
...
Внимавайте с козметиката! Пълна е със съмнителни химикали! Вероятно "ДЕВА" са целяли ефекта премахване на повърхностния кожен слой, като са имали предвид "подмладяване". Уж пише, че има растителни масла и добавки, ама киселинното му действие е осезаемо!

"Няма нищо по-страшно от активната глупост"


Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 13:53



Също така добре ми повлия и крем "Генерофит" (на фирма Веридия 21), който ми препоръчаха като средство без синтетика. Вероятно заради лавандуловото масло, розата, невена, ментата и чаеното дърво, но това ми поуспокои кожата!

доколкото разбирам, това е някаква смешна реклама на крема Генерофит - ебаси тъпото име. Купувайте скъпи дами, не се блъскайте, айде на лавандуловото масло, розата, невена, ментата и чаеното дърво!!!

Хахахаа



Тема пробвайнови [re: haha]  
Автор lndignation (възмутен)
Публикувано30.04.06 14:17



Купи си ги и двата, евтини са! Кожата ти ще почувства ефекта.... Сега седя с хладни марли на лицето. И крема, за който писах, че ми помогна, доста ми успокои паренето!
Това го пиша не за реклама или анти- такава, а да предпазя други от неприятните усещания!
Ама май тиси от тия, дето гледат с какво да се гъбаркат...

"Няма нищо по-страшно от активната глупост"


Тема Re: пробвайнови [re: lndignation]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 11:28



За моя радост съм от мъжки пол, тъй че не ми се налага да се омаскарявам с никакви средства, независимо от това дали съдържат синтетика, чаено дърво, невен и т.н.
Казваш, двата продукта са евтини - защо си ги купила тогава? Според мен не е трудно да се сравнят цените с тези на водещите марки.
А ако наистина ефекта е такъв, казваш, би могла да търсиш правата си на други места, още повече при тези резултати.



Тема Re: пробвайнови [re: haha]  
Авторзeлeн чaй (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 14:14



всичко е в зависимост от кожата...крема може да струва и 200 лева и пак да не ти понесе



Тема лъжеш като дърта циганка!нови [re: lndignation]  
АвторKaнaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:29



Козметиката Дева е от Рудозем и е много добра. Едва ли биха си позволили да направят подобно нещо. Освен всичко друго май си и гледала някой друг сериал по бТВ, където една много потисната млада жена разработва нови плажни масла, а едни две усоиници и саботират начинанието.
Това и аз го гледах. Но от Дева не мога да се оплача. Радвам се че има такава българска козметика, която е много по евтина от вносните боклуци правени в турция но минаващи за немски.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано01.05.06 20:04



Получила се е алергична реакция, но това може да стане при всяка козметика, независимо къде е произведена и колко струва, както и ако сама си направите крем за лице у дома.

Нямам оплаквания от Дева - имам някои продукти от тази серия и макар че по принцип използвам австралийска и новозеландска козметика, Дева досега ми е правила само добро впечатление, поради което и продължавам да я използвам. Предимно маската за третирата коса, някои шампоани и кремовете против целулит и за около очи.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 11:53



Аз пък съм много доволна от новия им крем за ръце, който наскоро си взех от Билла - подхранващ с бадемово масло и витамини Е и F. Невероятен аромат и много приятен като консистенция. Досега не съм попадала на толкова хубав и от чуждите марки. Техен крем за лице не съм опитвала обаче досега.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: M]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано02.05.06 15:25



Аз пък миналата година си взех менен спийд стик - много хубаво мирише, на ментол едно такова. Само дето от него ми се свлече кожата - като след слънчево изгаряне, та го изхвърлих. Досега с никой продукт не съм имал такива проблеми, но винаги има първи път. Това явно не ми понесе.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Автор SoulMate (ultimate)
Публикувано02.05.06 16:01



Описваш тежка алергична реакция, която може да е резултат от дефектен продукт. Защо не се свържеш с Рубела и не опишеш случая си? Вслучай че не проявят интерес към теб, като споменеш права на потребител и разни организации, които ги защитават, може би ще се загрижат.
Но не мисля, че "Дева" е лоша козметика, та и да води до такива стряскащи резултати, просто лош късмет си имала.





Тема dyrta ciganka lyjlivaнови [re: lndignation]  
Авторrumen (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 17:07



Deva sa super ka4estvena kozmetika,6ampoanite im kremovete boite ,pastite na Rubela vsi4ko e na svetovno ka4estvo,a ti si sedbala da lyje6 i da pravi6 reklama na nqkyv si krem det sigurno si go proizvejda6 v garaja



Тема Re:нови [re: rumen]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 01:47



Jenata e polui4ila alergi4na reakcia-normalno e , vseki ima razli4na koja i t.n. i tova ne zna4i 4e lyje ili 4e tezi koito haresvat markata lyjat. Az li4no ne sam polzvala mai ni6to na deva a ina4e si kopuvam stra6no mn kozmetika i po4ti nikakyv krem ne mi ponasq ( polu4avam li6ei, kojata mi se beli i t.n.). A na jenata i prepory4vam , kakto i na vsi4ki dr izpadnali v podobna situaciq da potyrsqt lekar (dermatolog) za da se vidi kakyv e problema i da nqma uslojneniq i da si napravqt test za alergii za da se vidi kym kakvo to4no sa alergi4ni i da izbqgvate tezi ve6testva.



Тема абе лайно селско от студенски граднови [re: viki]  
АвторKaйa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 05:47



Да си чувало, че се пише на кирлица, а не като при вас на село с некакви измислени букви, дето да ги разберат англичаниете като искат да чукат майка ти сложила табелка на вратата ви:
"cena 10lw na minet"



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
АвторDevata (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 13:43



Zena mi gi polzava i ima gladka koza. ne e vjarno towa koeto se kazwa tuk.
Izberete balgarskoto!!



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: Devata]  
АвторAнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 23:41



Ъхъ. 100 % подкрепям.
Козметиката на Арома и на Рубела (Дева е това) примерно е много по-подходяща от чужбинските козметики, защото се тества при нашите води, климатични условия, местния тип кожа и т.н.
А иначе за първия постинг - баси, колко мъка има по тоя свят, не е истина просто...



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
АвторOM (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 17:52



"И моментните последици останаха! На раздразнетата кожа се образуваха бързо дълбоки бръчки. Оттеклата зода под очите после стана на торбички... " -ало-о-о, това да не ти е научна фантастика!!! Много добре съм запозната с алергичните реакции, за това лично за мен разказът ти е съшит с бели конци. Да не говорим, че това е чисто и просто тъп опит за реклама на поредното "вълшебно" кремче.
П.П. Хора, винаги правете тест за чувствителност към даден козметичен продукт! Ако кожата ви е много чувствителна се насочете към медицинска козметика. Никога не прибягвайте до самолечение ако сте получили алергична реакция!
"загубих цяло денонощие в неуспешни опити" - много мазохистично от твоя страна, не искам да си мисля, ако се залееш с киселина колко време ще изгубиш преди да отидеш на лекар...





Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: OM]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 06:14



Ot 5 godini polzvam tozi krem ot koito gospojata se oplakva. Haresa mi ot samoto nachalo, niamah nikakav stranichen efect, naprotiv deistvashe mnogo dobre i prodaljavam da go ползвам. Moja prijatelka sasho go polzva ot 4 godini. Ne razbiram kak moje da se poluchi takav efect. Mисля си 4е госпожата не казва истината.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: mina]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.01.07 22:12



Да ти кажа всичко си е до човека.
Мене ми е суха кожата на лицето и пробвах някъв крем, сега не си спомням какъв - на другия ден се едно ме бяха сбили някъде - бимбаец

На други хора пък им понася иди го разбери.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: за добрия външен виднови [re: lndignation]  
Авторllusion (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 16:10



Козметика Дева??!!??!!!Това пък какво е?Ххахаха.Ако наистина държите на перфектен външен вид мога да ви препоръчам марките Avene,Bioderma,Roc.Има и други добри но аз само тези харесвам.Да,няма да платите за дневен крем 5 лева, а 50,но поне си заслужава за да нямате отново същите главоболия.Не съм ползвала,нямам и намерение да ползвам тази марка Дева,за това не мога да дам мнение конкретно за нея,но почти всичко евтино знаете че е боклук,а се замислете че все пак си го слагате на лицето,не къде и да е.Така че другия път като отидете за крем се замислете коя марка ще изберете!!!!!!!!!!



Тема Re: за добрия външен виднови [re: llusion]  
Автор scorpia (®)
Публикувано17.05.07 09:58



ако става въпрос за червената серия на дева, мога да споделя, че преди година-две я взех като подарък за майка си и околоочния крем не й понесе, очите й се зачервяваха и пареха.. но мисля, че съставките на крема са се оказали несъвместими с кожата й и тя просто престана да го ползва.. останалите продукти от тази серия тя си оползотвори и остана доволна!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от scorpia на 17.05.07 09:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от scorpia на 17.05.07 09:59.



Тема Re: за добрия външен виднови [re: llusion]  
Авторrpeшиш (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:08



Ако серията Дева се прилага съвместно с крем Геронтофит, резултатите са поразителни! Може би заради ментата, чаеното дърво, лавандулата...Така че, ти си се набутвай по 50 лева





Тема Re: за добрия външен виднови [re: rpeшиш]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:18



"Ъхъ. 100 % подкрепям.
Козметиката на Арома и на Рубела (Дева е това) примерно е много по-подходяща от чужбинските козметики, защото се тества при нашите води, климатични условия, местния тип кожа и т.н. "- цитат от по-горен постинг.

Работя в козметична фирма. Съставките, така наречени химикали, се внасят масово от...Китай! Не се учудвайте! Боя за коса, кремове, маски..... Материалите пристигат със кодови наименования. Изследват се само лабораторно в лабораторията на предприятието. Това, че се тестват при наши води, климатични условия и местния тип кожа си е чисто и просто едно добре съставено рекламно изречение без покритие.
И за да сте спокойни ще ви кажа, че няма хубава българска козметика. Ейвън и другите такива само замазват положението.
Доверявайте се на марки , които не се рекламират, но са световни. Възмножно е и някои от тях също да не подействат добре на кожата ви, защото съвършенни неща няма.
Изборът оставям всеки сам да си го направи.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 13:45



ще внимавам



Тема Точно така,нови [re: llusion]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.05.07 19:17



аз лично от години ползвам Нивеа Визаж, сега ползвам крема им с креатин, който не е толкова скъп като Рок, например, а съм пробвала и средни тестери на Биотерм - Аквасорс, нещо страхотно.
Странното е, че за Виши не чувам добри отзиви.



Тема Пълна глупост, извинявай.нови [re: Paя]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.05.07 19:20







Тема Re: Точно така,нови [re: Bambi*]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:32



Нивея е добър продукт, но едва ли има някакаъв ефект. Не дразни кожата, но става само за хидратация. Темата по-горе беше за кремовете от серията lift, което ще рече подмладяващи, за жени над 40. Нивея имат такива продукти, но за съжаление без никакъв ефект. Не казвам, че са лоши, но фините бръчици си стоят. Нивеята е за млади хора





Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Авторпpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 17:21



Цялата им козметична серия съм я изпробвала и бих казала ,че за сега са супер!Незнам какво целиш и колко е истина което казваш ,но на мен ми мирише на анти реклама!!!!!!!Моляте когато копуваш козметични препарати-кремове лосиони и там разни чети и мисли!Ако не си сигурна дали достатъчно добре познаваш кожата на лицето си консултирайсе с козметик тествай я .Небива да се ползва всичко на всяка цена!Успех в самолечението!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.