Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 23.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: за добрия външен виднови [re: llusion]  
Авторrpeшиш (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:08



Ако серията Дева се прилага съвместно с крем Геронтофит, резултатите са поразителни! Може би заради ментата, чаеното дърво, лавандулата...Така че, ти си се набутвай по 50 лева





Тема Re: за добрия външен виднови [re: rpeшиш]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:18



"Ъхъ. 100 % подкрепям.
Козметиката на Арома и на Рубела (Дева е това) примерно е много по-подходяща от чужбинските козметики, защото се тества при нашите води, климатични условия, местния тип кожа и т.н. "- цитат от по-горен постинг.

Работя в козметична фирма. Съставките, така наречени химикали, се внасят масово от...Китай! Не се учудвайте! Боя за коса, кремове, маски..... Материалите пристигат със кодови наименования. Изследват се само лабораторно в лабораторията на предприятието. Това, че се тестват при наши води, климатични условия и местния тип кожа си е чисто и просто едно добре съставено рекламно изречение без покритие.
И за да сте спокойни ще ви кажа, че няма хубава българска козметика. Ейвън и другите такива само замазват положението.
Доверявайте се на марки , които не се рекламират, но са световни. Възмножно е и някои от тях също да не подействат добре на кожата ви, защото съвършенни неща няма.
Изборът оставям всеки сам да си го направи.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 13:45



ще внимавам



Тема Точно така,нови [re: llusion]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.05.07 19:17



аз лично от години ползвам Нивеа Визаж, сега ползвам крема им с креатин, който не е толкова скъп като Рок, например, а съм пробвала и средни тестери на Биотерм - Аквасорс, нещо страхотно.
Странното е, че за Виши не чувам добри отзиви.



Тема Пълна глупост, извинявай.нови [re: Paя]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано19.05.07 19:20







Тема Re: Точно така,нови [re: Bambi*]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:32



Нивея е добър продукт, но едва ли има някакаъв ефект. Не дразни кожата, но става само за хидратация. Темата по-горе беше за кремовете от серията lift, което ще рече подмладяващи, за жени над 40. Нивея имат такива продукти, но за съжаление без никакъв ефект. Не казвам, че са лоши, но фините бръчици си стоят. Нивеята е за млади хора





Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
Авторпpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 17:21



Цялата им козметична серия съм я изпробвала и бих казала ,че за сега са супер!Незнам какво целиш и колко е истина което казваш ,но на мен ми мирише на анти реклама!!!!!!!Моляте когато копуваш козметични препарати-кремове лосиони и там разни чети и мисли!Ако не си сигурна дали достатъчно добре познаваш кожата на лицето си консултирайсе с козметик тествай я .Небива да се ползва всичко на всяка цена!Успех в самолечението!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.