Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 19.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема dyrta ciganka lyjlivaнови [re: lndignation]  
Авторrumen (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 17:07



Deva sa super ka4estvena kozmetika,6ampoanite im kremovete boite ,pastite na Rubela vsi4ko e na svetovno ka4estvo,a ti si sedbala da lyje6 i da pravi6 reklama na nqkyv si krem det sigurno si go proizvejda6 v garaja



Тема Re:нови [re: rumen]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 01:47



Jenata e polui4ila alergi4na reakcia-normalno e , vseki ima razli4na koja i t.n. i tova ne zna4i 4e lyje ili 4e tezi koito haresvat markata lyjat. Az li4no ne sam polzvala mai ni6to na deva a ina4e si kopuvam stra6no mn kozmetika i po4ti nikakyv krem ne mi ponasq ( polu4avam li6ei, kojata mi se beli i t.n.). A na jenata i prepory4vam , kakto i na vsi4ki dr izpadnali v podobna situaciq da potyrsqt lekar (dermatolog) za da se vidi kakyv e problema i da nqma uslojneniq i da si napravqt test za alergii za da se vidi kym kakvo to4no sa alergi4ni i da izbqgvate tezi ve6testva.



Тема абе лайно селско от студенски граднови [re: viki]  
АвторKaйa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 05:47



Да си чувало, че се пише на кирлица, а не като при вас на село с некакви измислени букви, дето да ги разберат англичаниете като искат да чукат майка ти сложила табелка на вратата ви:
"cena 10lw na minet"



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
АвторDevata (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 13:43



Zena mi gi polzava i ima gladka koza. ne e vjarno towa koeto se kazwa tuk.
Izberete balgarskoto!!



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: Devata]  
АвторAнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 23:41



Ъхъ. 100 % подкрепям.
Козметиката на Арома и на Рубела (Дева е това) примерно е много по-подходяща от чужбинските козметики, защото се тества при нашите води, климатични условия, местния тип кожа и т.н.
А иначе за първия постинг - баси, колко мъка има по тоя свят, не е истина просто...



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: lndignation]  
АвторOM (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 17:52



"И моментните последици останаха! На раздразнетата кожа се образуваха бързо дълбоки бръчки. Оттеклата зода под очите после стана на торбички... " -ало-о-о, това да не ти е научна фантастика!!! Много добре съм запозната с алергичните реакции, за това лично за мен разказът ти е съшит с бели конци. Да не говорим, че това е чисто и просто тъп опит за реклама на поредното "вълшебно" кремче.
П.П. Хора, винаги правете тест за чувствителност към даден козметичен продукт! Ако кожата ви е много чувствителна се насочете към медицинска козметика. Никога не прибягвайте до самолечение ако сте получили алергична реакция!
"загубих цяло денонощие в неуспешни опити" - много мазохистично от твоя страна, не искам да си мисля, ако се залееш с киселина колко време ще изгубиш преди да отидеш на лекар...





Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: OM]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 06:14



Ot 5 godini polzvam tozi krem ot koito gospojata se oplakva. Haresa mi ot samoto nachalo, niamah nikakav stranichen efect, naprotiv deistvashe mnogo dobre i prodaljavam da go ползвам. Moja prijatelka sasho go polzva ot 4 godini. Ne razbiram kak moje da se poluchi takav efect. Mисля си 4е госпожата не казва истината.



Тема Re: Козметика "ДЕВА"нови [re: mina]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано30.01.07 22:12



Да ти кажа всичко си е до човека.
Мене ми е суха кожата на лицето и пробвах някъв крем, сега не си спомням какъв - на другия ден се едно ме бяха сбили някъде - бимбаец

На други хора пък им понася иди го разбери.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: за добрия външен виднови [re: lndignation]  
Авторllusion (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 16:10



Козметика Дева??!!??!!!Това пък какво е?Ххахаха.Ако наистина държите на перфектен външен вид мога да ви препоръчам марките Avene,Bioderma,Roc.Има и други добри но аз само тези харесвам.Да,няма да платите за дневен крем 5 лева, а 50,но поне си заслужава за да нямате отново същите главоболия.Не съм ползвала,нямам и намерение да ползвам тази марка Дева,за това не мога да дам мнение конкретно за нея,но почти всичко евтино знаете че е боклук,а се замислете че все пак си го слагате на лицето,не къде и да е.Така че другия път като отидете за крем се замислете коя марка ще изберете!!!!!!!!!!



Тема Re: за добрия външен виднови [re: llusion]  
Автор scorpia (®)
Публикувано17.05.07 09:58



ако става въпрос за червената серия на дева, мога да споделя, че преди година-две я взех като подарък за майка си и околоочния крем не й понесе, очите й се зачервяваха и пареха.. но мисля, че съставките на крема са се оказали несъвместими с кожата й и тя просто престана да го ползва.. останалите продукти от тази серия тя си оползотвори и остана доволна!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от scorpia на 17.05.07 09:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от scorpia на 17.05.07 09:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.