Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 07.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Някой да знае лек за бенки????нови  
АвторNeshtasten (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 15:44



Моля някой ако знае някакьв езотеричен начин за лекуване или премахване на бенки да каже.Имам много и големи бенки и чрез оперативна намеса не става.Значат ли нещо?Някаде сьм чел че ако имаш еди каде си бенка значи еди какво си и все хубави нвща.Но това е за хора които имат сигурно по една две, а аз няма място кадето да нямам.Дали трябва да лекувам с нещо целия си организьм или не.Консултирал сам се лекар и казват че не са опасни и да не се пипат или премахват или ако се махнат така щели след време пак да се появят.Аз искам да ги махна от естетичвска гледна точка защото ме е срам да се саблека.Моля ви хора ако някой знае нещо по този вапрос да каже ще сьм много благодарен за всякаква информация!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 16:20



мога да ти препоръчам един човек от София, които ги маже с нещо, те се свиват, хващат кора, която до един месец пада и все едно не си имал бенка. Аз лично съм ходила и ми махна 4 бенки на гърба, като едната от тях беше много голяма и тъмно кафява и дори нещо я бях раздразнила. На мои съсед също му махна една на окото. Също лекува и брадавици, кокоши тръни и други. Телефона му е 02/ 8565520 /след 18.00часа/ - Янков



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
АвторMersi! (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 22:45



Moliate samo kaji ostava li niakakv belek ili niakakva sleda.Mersi mnogo za informaciata shte se obadia.I ako vsichko mine ok shte te cherpia!!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:59



Estestveno, 4e ima beleg, koito s te4enie na vremeto iz4ezva, kato ot odraskano e. Nai-dobe se obadi na Qnkov - toi 6te preceni dali da gi mahne. Na men kakto mi kaza, taka stana. Tova go praktikuva ot mn. godini, ba6ta mu e bil lekar i toi e otkril tova mazilo. Jelaq ti kysmet! Pi6i mi na E-mail: mileiina@abv.bg



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано20.03.05 17:12



а какво значат бенките?
и аз имам много, та съм любопитна



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторDDD (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 18:23



Moje6 da gi premaxne6 s lazer,ne e mn skupo,az li4no imam su6ti problem i v ponedelnik 6te si maxna benkite s lazer!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: DDD]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано16.04.05 19:36



а безвредно ли е?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: cuddly]  
АвторNeshtastne (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 13:31



Az dikolkoto znam s lazer e dosta riskovano,zashtoto tribva adski vnmatelno da go praviat da ne izgorat poveche.Na strashno mnogo xora sa im ostanali beli petna sled lazer.Tribva da znaesh pri mnogo opitni da otidesh,a az za takiva ne znam.Edinia medecinski nachin e tova chrez lazer, a drugia dokolkoto znam e chrez izriazvane ama i tova ne e dobre.Az zatova tarsia drug nachin i otidox pri tozi koito mi go dade Milena i toi mi gi namaza s neshto koeto ne e azot.sega sa s korichki i gi chakam da padnat,nadiavam se kojata da se vaztanovi dobre sled tova!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторCпeшнo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 11:54



Милена от Бургас съм и не мога да отида до София дали ще е възможно по някакъв друг на4ин да си набавя това лекарство??



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtastne]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 06:45



Kakvo stana s benkite.Pishi.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторBeauty-spots (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 20:39



Az imam absolyutno sushtiya problem i to ot malka. Ot 5 godini ne sum v BG, no predi da zamina se suvetvah s dermatolozi. Iskaha da mi gi izryazvat no maika mi ya hvana strah i me otkaza. Sega sum v Canada i tuk sluntzeto e mnogo po-silno. Benkite mi se razmnojavat sus vsyaka izminala godina, a drugite mi se uvelichavat. Veche pochvam da imam complex. Maja se sus sunscreen factor 45, no i tova ne vurshi rabota. Skoro imam sreshti s 3-ma dermatolozi, ta da vidim kakvo shte predlojat. Mnogo me e strah ot uslpjneniya ot kakvato i da e protzedura za premahvane.

Molya, ima li nyakakuv nachin, ako se svurja s Dr. Yankov da polucha tozi mehlem tuk? Ili da mi go izprati po blizuk, koito shte putuva nasam? Kolko struva mehlema?

Mnogo sum pritesnena : ( Help!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторNeshtasten (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 22:49



Ami az veche xodix pri nego.Korichkite veche mi padnaha i sega kojata mi otdolo e cherveno,rozovo-lilava i chakam da vidia kak shte se vaztanovi kojata.Mnogo se nadiavam da ne ostanat mnogo vidimi belezi.Samniavam se che shte ima nachin niakoi da ti go donese tova mazilo, toi sam si go prigotvia i procedira s nego.Ne che e slojnotia, s edna klechka s pamuk te maje 2-3 pati dokato ne preceni che e xvanalo.Moje da ima i drugi nachini, obache dokato chovek gi otkrie...Ne barzai da se operirash ako taka ti kajat dermatolozite, to glavnia problem e zashto izlizat.Na men pone nikoi ne moja da mi kaje tochno,edinstvenoto koeto mi kazvaha lekarite e da ne se pritesniavam,to bilo nasledstveno, da se pazia ot slance i da ne gi pipam.Obache da me e sram da se sableka i da otida na more tova ne se izdarja!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Beauty-spots]  
АвторФaтa Mopraнa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:03



Съжалявам, че толкова късно след откриването на темата я виждам. Преди 2 години по друг повод ходих на лечение при био-енерго-терапевтка. Тъй като я попитах дали има начин за премахване на бенки без операция, тя ми препоръча да пия билката "котешка стъпка"( обръщам внимание това не е "котешки нокът"). Та тази билка "котешка стъпка", която била доста рядка и в България расте само в Родопите, трябваше да я пия под формата на чай - 3-4 пъти на ден по една кафена чаша и за около половин година бенките се свивали до размер на точица, а по-малките дори изчезвали. Аз лично се отказах да пия котешката стъпка, защото като страничен ефект на билката било възможно, според моята лечителка, да се появят сърдечни оплаквания. Ако имаш познат, който да разбира от билки, можеш да разпиташ повече и дали наистина има отрицателно въздействие върху сърцето. Ако не те е страх да пробваш и успееш да си набавиш билката, пиши моля те за резултатите, сигурна съм, че към тази тема има винаги интерес.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Beauty-spots]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 07:41



Az si mahah benka v Canada.Triabva nepremenno da idesh na dermatolog, zashtoto samo toi moje da ti kaje, dali dadena benka e benka ili tumor.Moiata beshe tumor i ia izriaza.Ogleda vsichki ostanali.Premahvaneto stava s mestna upoika i ne e bolezneno.No te savetvam da mahash samo tezi koito sa samnitelni.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор krisy75 (новак)
Публикувано18.07.05 17:37



za da se izbegne strani4nia efekt ot bilkata trabva da se pie po 2 puti na den, sutrin i ve4er po edna goliama glutka - 50-60 ml. I da se pie po-dulgo vreme ot polovin gdina!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: r]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:56



а този Янков колко пъти маже бенката, за да хване коричка и какви му са цените



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: krisy75]  
АвторФaтa Mopraнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:37



Мерси за ценната информация, Криси75, едва днес забелязах, че си отговорила на запитването ми, съжалявам за голямото закъснение, с което реагирам, но още веднъж:Благодаря ти много!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: cuddly]  
Авторstealman (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 11:05



Майка ми е лекар и ме е предупредила че всяко разкървавяване или разчесване може да доведе до рак на кожата. Дори наскоро погребаха нейна съученичка която без да иска е се е почесала по крака и е разкървавила една бенка. Тя умря за по - малко от месец. Аз имам една две малки бенки за премахване, но след тази история се чувствам силно разколебан.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: stealman]  
Авторcuddly (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:36



съветвам те да не ги махаш.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mersi!]  
Авторkocapa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 20:49



imam benka pod lakatq s golemina kolkoto praskova no ne e izpaknala,pohvaliha mi edin himik ot burgas,namaza s ne6to benkata no samo polovinata .sled 10 dni se podu kojata otgore stana kato strupei a pod neq zapo4na da se izgrajda novata koja v momenta po4ti mi e zarasnalo no neznam dali sled vreme 6te se poqvi pak i dali nqma da se polu4i rak na kojata ako nqkoi znae ne6to po tozi vapros molq da me posavetva blagodarq



Тема Re: znam lekнови [re: koko]  
Авторher Niemand (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 23:02



majete benkite sas schvedska gorchivka , ne blagodarete na mene zaschtoto as sam samo edin greschen chovek



Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
АвторDude (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 22:46



Каде можем да я намерим тази шведска горчивка?Как се прилага?Има ли някакви странични ефекти?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторEтo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 06:17







Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
Автор lapdance (непознат )
Публикувано07.03.06 14:29



mojesh li da mi kajesh ot kude da si nabavq taq shevdska gorchivka



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Авторnqma zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 23:29



milena a tozi doktor qnkov pri kogoto ti si xodila, v koq 4ast na sf,na teb li4no kolko pari ti vze,razkaji ne6to po-podrobno za nego..pls! 6te sam ti zadaljena



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторFeq (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 17:40



Dqdo mi po4ina ot raz4oplena benka!Po dobre ne gi pipai:(



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Feq]  
Авторpoly (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 21:09



Edna priqtelka mi kaza, 4e mahnala na gadjeto si bradavica ot liceto, kato q zavarzala zdravo s konec v osnovata. Re6ih i az da probvam, poneje imam takava izpaknala benka i to na mqsto deto me dtazni. Zavarzah si i az konec, stegnah go zdravo, i postepenno zapo4na da izsahva izpaknaloto, poneje ne stiga krav do tam. Sled okolo sedmica mi padna, no ostana samo osnovata - normalna benka. Tova se slu4i predi 6-7 meseca i ne e porasnala. Neznam dali sam postapila glupavo, no se ottarvah ot taq gadna izdadena benka i ne sajalqvam.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: poly]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 08:50



По въпроса за шведската горчивка, можете да си я купите от аптеките. В "Алтернативна" също вървеше темата за бенките, така че може да погледнете и там: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alternhealt&Number=1945765045&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alternhealt&Number=1945780533&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Cпeшнo]  
Авторcli (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 14:11



добър метод за премахване на бенки е мазането им с змийско мляко.или по-специално оранжево-кафявото на цвят.съдържа се в мн растения.като най-силно е в областа на корените.лошото е,че трудно се задържа трайно това мляко,поради което трябва да е от младо растение откъснато.бенките изчезват,остава по светла кожа.друг вариант е мазането с прополисов разтвор(тука подробности нямам).ефектът е същия.за останалите петната е добре да се мажат с мумийо.то има възстановяват ефект на кожата.трудно се намира такова средство,тъй като го има главно в Русия.но мисля че и тук може да се намери.освен всичко това...морковен сок,всяка сутрин на гладно 200мл.след време няма да има притеснения за появяващи се бенки и кожата става по-възприемчива на слънчевите лъчи,но все пак трябва да се пазите и да се свиква постепенно със слънцето :) приятен ден на всички...



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор cli (непознат )
Публикувано17.06.06 14:31



змийско мляко(оранжево-кафяво) - не е мн трайно,затова от младо растение се къса и се маже веднага.най-силно е в областа на корените.друг начин е прополис.същия ефект.остава бяло петенце- по светла кожа.може да се маже с мумийо (руско)- има възстановяващ кожата ефект,не знам дали го има в Бг...освен това всяка сутрин на гладно 200мл морковен сок.чисти шлакове, което е една от причината за бенките; и я прави по възприемчива на слънчеви лъчи.хубаво е да се свиква постепенно с слънцето,тъй като е то е силен фактор за появата на бенки. в комбинация всичко по кожата се оправя.хубаво е да се правят маски не само по лицето а и по тялото.за подхранващ ефект,но не и избелващи.за сега толкова кратко,че няма време.приятен ден и успех на всички :)



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторOO1 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 11:37



Neshtasten, пиши какво стана след лечението при д-р Янков. Махнаха ли се бенките и останаха ли белези. Този Янков всъщност лекар ли е. Има ли някакви проблеми след лечението.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: OO1]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 22:45



Аз съм друг, посетил въпросния д-р Якимов (не Янков!). Човекът си е много скромен и способен, разбира си от занаята. Намаза ми бенките няколко пъти със своето си мазило. Мина вече повече от месец след интервенцията и бенките ми паднаха. Остава белег, но си без бенки - факт! Как ще махаш белега - това си е отделна тема, предполагам, че има козметика за това. И все пак, ако бенката е била по-големичка, петънце няма как да не остане - като белег от ваксина или нещо от тоя род. Друг начин е да накараш организма си сам да се справи с белега. Как? Там е цялото изкуство...





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторГaтьo (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 21:09



А добре де, какви ви бяха бенките, защото аз имам сигурно 200 не големи тъмно кафяви бенки по цялото тяло и искам да знам, дали лекарството на д-р Якимов може да ми помогне?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автордeл (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 20:15



Аз имам много бенки и брадавици.Казват че съм ги наследила от прабаба ми.Продължават да се появяват нови,а старите периодично да нарастват.
Притесняват ме тези на лицето,които никак не са малко и малки.По принцип знам ,че не трябва да се режат,но ако има друг начин да се отърва с част от тях ,ще се чувствам по-спокойна.Ако някой знае координатите и името на лечителя от Пловдив,който ги премахва чрез намазване,нека да ги напише.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: дeл]  
Авторcaлca (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 23:20



Аз имам бенки по цялото тяло(някои от които доста големи) . Едни са изпъкнали , други релефни трети плоски , но факт е че всички пречат (имам на кръста и дори не мога да си взема душ или да седна в автобуса , направо ужас)и създават естетически дискомфорт.Отдавна се лекувам затова ще споделя опита си с и ще коментирам мненията до сега:

1.Ако бенките са големи и изпъкнали като топчета можете да ги махнете като в основата се вържат с копринен конец на куп и всеки ден се пристяга по малко така че всяко пристягане да е достатъчно но без да създава болка и дисконфорт като при всяко пристягане намазвате с дизенфектант(мед.спирт и т.н).След дни тя ще почне да тече( не се страхуваите ) и да изсъхва.На мястото ще остане малък белек.Този метод е подходящ само за изпъкнали бенки но пък е 100% ефективен (така успях да си махна моите изпъкнали)
2.Каквото и да правите хубаво е по време на процедурите да предприемете прочистване на организъма за да мине по - ефективно процеса.
3.Дебели парчета кромит лук се накисват в оцет 24 часа после се чупи парче лук колкото размера на бенката налага се върху нея и се залепя с лекопласт и на сутринта пак се маха и така всяка вечер докато не падне като се внимава лука да не е върху кожата до бенката за да не я изгорите и да остане белег.
4.Мажете със змииско мляко от жълтурче
5.Прави се смес от равни части:
- мед. спирт
- три връзи магданоз
Поставя се в буркан и се държи 7 дни после се прецежда и се маже с нея.
6.Прави се смес от равни части:
- ябълков оцет
- сода за хляб
- вода
- сол
Това ще ги разяде докато ги мажете и ще изчезнат
7.Смесва се сода за хляб и рициново масло и се маже върху бенката(да престои два часа)и така до победата.(Така е лекувал Едгар Кейси)
8.НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ЛАЗЕР И ИЗРЯЗВАНЕ , ЗАЩОТО ЛАЗЕРА УВРЕЖДА ПОДКОЖНИТЕ ТЪКАНИ И КЛЕТКИТЕ , А ИЗРЯЗВАНЕТО НАПРАВО ЩЕ ВИ ОСАКАТИ А ДА НЕ ГОВОРИМ АКО СА МНОГО КАКВО ЩЕ ПРАВИТЕ - ЩЕ СЕ НАКЪЛЦАТЕ НА ПАРЧЕТА ЛИ ?
9.Все пак ми останаха малко плоски така че ще бъда благодарен ако някои е запознот с въпросния господин Якимов.
Успех на всички !!!
За контакти:
shine_25@dir.bg
salsa6@abv.bg



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: caлca]  
Авторyana (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 17:01



Zdravei, Salsa! tvoite metodi za premahvane na benki izglejdat bezobidni i ako naistina rabotqt, 6te e super.Az imam 2 golemi4ki benki na korema- ednata ploska i drugata izpyknala, iska mi se da se otyrva ot tqh do mesec, za moreto.Moje6 li da mi kaje6 koi ot tezi na4ini deistva nai-byrzo i ti li4no vsi4kite li opita...Mnogo ti blagodarq,raz4itqm na otgovor! :)



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: yana]  
Авторsalsa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 21:02



Мога да ти кажа че е много трудно само за месец да ги махнеш...по описаните начини това може да стане само ако бенката е като топче и се върже с конец...иначе за останалите методи е нужно време и търпение...като се комбинира вътрешно и външно приемане на билки и мазила...Не съм запознат с метода на Янков но долкото разбрах и там е нужно повече от месец...просто няма начин нещо което се е образувало с години да го махнеш за няколко дни или седмици.Но ако питаш мен не се притесняваи като почнеш да прилагаш някаква методика и си упорита няма начин да не успееш ...ако искаш остави имеил за повече подробности...все пак ако решиш обади се и на Янков...Успех



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторtiara7 (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 13:02



През 2002 г. си оперирах бенка на лицето. Остана грозен белег, който дори и след мазане с различни мазила за белези не изчезна.
Така, че не ви препоръчвам оперативно, ако не е наложително.
Пишете ми само откъде е този др. Янков



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторeva (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 02:29



Чак сега прочетох темата, затова дали може някой да ми каже дали въпросният д-р Янков все още практикува и дали отговаря на същия телефон? Трябва ли предварително записване? Може ли някой да ми каже адреса му? Какви са цените му?
Благодаря ви предварително!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: eva]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 22:01



В отговор на:

дали може някой да ми каже дали въпросният д-р Янков все още практикува и дали отговаря на същия телефон?




Отговаря!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Aз]  
Авторeva (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 03:16



Много благодаря!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:58



az sushto imam mnogo benki i ne sa malki i vsika godina ot slunceto mi se polu4avat pove4e i pove4e i vse po golemi.predi edin mesec si mahnah operativno dve golemi na gurba i sega niama nikakvi problemi belezite daje izsvetljvat i sled oshte 3-4 meseca ve4e niama da li4at.po princip benka kojto ne ti pre4i ne se pipa. kogato benkata se premahne operativno niama kak da ti se pojvi pak i to na sushtoto miasto no ako j mahnesh s lazer se pojvjvat pak i iskam da ti kaja 4e ot lazera niama nikakva faida belega stava po goliam otkolkoto e bila benkata.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторmekky (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:11



Има една билка, казва се Змийско мляко- зелено разтение с листа на фистони и жълти цветчета. Расте по занемарените дворове на сянкар като скъсаш листо тече яркооранжев сок, като се намажеш става кафявор но се мие после с вода и сапун. Пресните бенки се махат за 3-4 дена /всеки ден се маже/, а упоритите за 10-15 дни - засъхват и се оронват сами. Късаш листче и се мажеш със сока - не вреди за мазане, за пиене е отровна. Бенки и разни папили се махат. Може да се гледа и в саксия.



Тема Янковнови [re: Mилeнa]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 21:31



Ооо, ходих при Янков!

"Билковото нещо", с което ме третира се оказа течен азот. В малко, мърляво бурканче, от което взе с клечица от подпалките за печката, вероятно, на която намота старо памуче. За да я хване, от мърляво чекмедже извади ръждясали клещички, поиздуха ги от прахта... А върхът беше, когато накрая понечи да ми лепне ЕЛ. ИЗОЛИРАЩО ТИКСО!!!

Ще си докарате някоя инфекция! С течен азот работят и по поликлиниките! Не е нужно да се завирате при "лечители" по села и паланки... като мен.



Тема Re: Янковнови [re: Диди]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 17:17



"Билковото нещо", с което ме третира се оказа течен азот.

Глупости, Якимов (а не Янков!) не работи с течен азот. С течен азот наистина работят в поликлиниките, но неговият разтвор няма нищо общо с това, което ти си си въобразила. Вярно е, че разтворът е някаква химическа субстанция, но не помня някой тук да е казвал, че онова, с което ще те маже е обезателно на билкова основа. Аз съм посещавал Якимов преди два-три месеца и човекът ми махна бенките с това мазило. Повярвай ми, имам представа от течен азот, в поликлиника са ми махали кокоши тръни - не само, че боли, ами и накрая остават белези. Докато Якимов използва друг препарат, с който не само че всичко пада, ами и белезите постепенно се заличават.

Що се отнася до хигиената, права си, но ти изобщо не знаеш какво ми каза на мене за т.нар. маниащина на официалните медици на тема "хигиена". Просто човекът си е народен лечител и не държи нито на общоприети методи, нито на официалности. Факт е обаче, че лекарството му помага. Лично аз съм доволен.





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: mekky]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано30.08.06 23:21



Добре де нали са туморни образувания,като се мажат с нещо не може ли да стане беля??

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: mekky]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 17:41



Az hodih pri Qkimov i mi mahna benkite mn sum dovolna! Iskam da vi blagodarq za6toto blagodarenie na vas nau4ih za nego! I imam 1 vupros! Ostanaha malki belezi vuv formata na benkata !Kum tezi koito sa si gi mahali pri nego -iz4ezvat li i ko0ga! Ima li ne6to s koeto moga da gi9 maja!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: stealman]  
Автор eXeRv (непознат )
Публикувано17.09.06 19:35



Не знам вие как се чуствате ама и на мен не ми е мноо хубаво с тия бенки... Там който каза чрез разраняване на бенка може да се умре незнам колко е вярно ... може би съм безсмъртен щото не веднъж съм се рязал докато се бръсна ... Най кофти ми е че за сега нямам възможност да отида до сф или плд ,а ме съмнява някой от тия лекари да каже с какво си прави тази отвара там..



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: evi]  
Автор eXeRv (непознат )
Публикувано17.09.06 19:38



Здр еви :) Искам да попитам пак за адреса на този доктор Якинев ли какъв беше.. в по горните мнения не мога да го намеря..



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: eXeRv]  
Авторdude1 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:10



Mnogo polezna informaciq. Oba4e imam edin vupros - ima li nqkva opasnost ako benkata mi e na poloviq organ ?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: dude1]  
АвторПoйзън (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 01:02



Мен,наистина ли искаш човека да ти маже бубулюнника с мазила за бемки?
Недей така





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Пoйзън]  
Авторdude2 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 16:36



Хахахаха!! По голяма глупост не бях чувал!!! Хахахаха!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: dude2]  
АвторПoйзън (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 01:33



Е

и твоя бисер беше особено гиздав,дори си представих ситуацията ,в която би поставил клетия доктор Якимов
Но така и така не се вижда бемката на бубурлюнника ти,защо ти е да я вазираш,а може и чар да придава



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Пoйзън]  
Авторdude1 (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 09:56



Моля да не ме бъркате с този индивид, който е присвоил прякора ми. Не виждам нищо смешно в моя въпрос. Не съм казал, че нищо за мазане и подобни гей работи, които ви изникват в съзнанията. Интересувам се дали има някакъв риск, все пак е на деликатно място. И мога да ви уверя, че не ми липсва чар ... дори ми е в много





Тема Re: do exervнови [re: dude2]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 20:05



adresut mu e: Sofiq j0ka Pavlovo ulica " kota 1050" ku6ta nomer 13 ! Doi edni viatnamski blokove! $akam otgovor i na moq vupros !





Тема А котешката стъпканови [re: Neshtasten]  
АвторHиkитo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 00:59



Хора,а някой пил ли е котешка стъпка и резултат има ли,
Кажете моля ви!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор Xeлeнa (Buddah Bar)
Публикувано28.09.06 13:47



ne



Тема Re: А котешката стъпканови [re: Hиkитo]  
АвторUnpleasant (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 17:22



В крайна сметка май не стана ясно. Къде се намира докторът, как се казва по паспорт, а не по градски слухове и каква е цената? Дано някой същински застъпник на истината и човек готов да помогне, отговори на въпросите ни.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Xeлeнa]  
АвторUnpleasant (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 17:23



В крайна сметка май не стана ясно. Къде се намира докторът, как се казва по паспорт, а не по градски слухове и каква е цената? Дано някой същински застъпник на истината и човек готов да помогне, отговори на въпросите ни.



Тема Re: А котешката стъпканови [re: Unpleasant]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 23:05



Какво не стана ясно?!? Нали дадох адреса като изкаш по-подробно му звънни! Няма точна цена -зависи от бенките! На мен за 2 с големината на леща ми взе 30 лв! Ти какво искаш да ти сканирам акта му за раждане и паспорта ли?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Unpleasant]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 19:28



Господи!!!!!!!!!!!





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: evi]  
АвторGo6ence (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 01:39



a nqkoi da znae kak da gi nakaram prosto da smenqt cveta si ???



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Go6ence]  
АвторДжaмaл Джeфpиc (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 11:37



Да,това не би трябвало да е проблем.
Пробвай с акварели,пастели или блажна боя.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Джaмaл Джeфpиc]  
АвторMouse (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 13:57



Хаха това с блажната боя е особено добро решение





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mouse]  
Автор:O (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 22:35



Naistina li ako si mahnesh s lazer pak se poiaviava??Niakoi probval li e?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: :O]  
Авторims (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 00:03



iz4ela sam vsi4ko po teya vaprosi vav forumite samata az sam na 15 no sam si operirala 7 benki na garba i sam dovolna,makar naistina beleg da ostava.nedeite da gi 4oplite pipate i vsiakakvi takiva.po svetli4kite da vnimavat i zadaljitelno silen faktor -liatoto i uspokoiavasht losion -predi i sled bania.drugite sezoni sashto e hubavo sas slancezashtiten krem da se majete.shapki,slan4evi o4ila,logi4no e,nali taka?a pe4eneto za nas svetli4kite si e napravo zabraneno,hodia na dermatolog,kazvam vi,no i pod 4adara e sashtoto zaradi otrajenieto na piasaka taka 4e pove4e na sianka,platna naistina.tova koeto 4etoh i mi stana interesno e za soka ot morkov-200 mililitra sutrin za da se predpazim ot poiaviavaneto na novi benki.sashto i za shvedskata gor4ivka koiato e dosta bezvreden podukt i az li4no shte ia probvam i shte vi kaja kakvo e stanalo.po4ti navsiakade ia ima.tva za lazera naistina pasno,za riazaneto-ne 4ak tokova ,no posle triabva da saumee6 redovno da se majesh s lekarstvo-edno v tubi4kqa za da ne ostanat belezi.az ne go pravih-zatova mi ostanaha.no te shte se zali4at s godinite poradi krehkata mi vazrast a i e mn po dobre otkolkoo da ima 4ovek benka na miastoto.opasni sa si i ploskite,i drugite,vobshte,hubavo e da se mahat leka-poleka az taka pravia i ne sam sgre6ila da vi kaja.a i mnogo lesno mogat da se izrodiat za zatoplianeto.triabva da se vnimava s premahvaneto na takiva po intimnite 4asti.tuk moje b triabva pove4e vnimanie da se obarne.pazete se mn,i ima edni dosta razprostraneni hap4eta na karotinova osnova,v Francia znam 4e gi polzvat,mojete da si gi nabavite v apteata,bezvredni sa,primerno mesec predi da otidete na more da si gi vzimate za kojata e dosta polezno-tova ananasi,morkovi-super e za kojata.To4no i vitamin B.Krem4eta po specialni,griji,papkite da ne se izlagat na slance.Badete mn vnimatelni.Tova e ot men.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: evi]  
АвторSankat (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 14:00



sajaliavam 4e se namesvam taka, imam sa6tia problem kato vas i bih jelala da se svarja s tozi doktor- razbiram 4e ste dovolna



Тема Re: do exervнови [re: evi]  
Авторsankat (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 14:04



ne znaia dali otgovora be6e za men, no mnogo blagodaria



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: yana]  
Авторvanka (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:22



lek za benki



Тема Re: Янковнови [re: биorнoзa]  
Авторilia (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 15:13



zd a znae6li adresa na tozi le4itel i az imam benki na garba po korema na tebe premaxnali gi i popitali go dali niama niakvi posledstvia moliate otgovorimi



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 13:53



д-р Каменов от Пловдив премахва всичко само с мазане с нещо.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 17:57



[img]http://img182.imageshack.us/img182/1291/cvet4eqh5.jpg[/img]
brawo



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: caлca]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано25.04.07 00:45



Пробвала съм рецептата на Едгар Кейси със содата за хляб и рициновото масло. За съжаление нямаше никакъм ефект при мен.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: caлca]  
АвторVinagilmaVtori6ans! (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 16:51



Salsa, Bog da te pazi! Ideq si nqma6 kolko sam ti blagodarna za infoto!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: VinagilmaVtori6ans!]  
Авторderek (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:40



изпробвала ли си някои от методите за които писа ,Салса.кои са те и помогнаха ли,пиши подробности,моля!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: :)]  
АвторOXO (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 22:57



Az sam si mahal benki pri Iankov i to dosta. Mahat se samo izpaknali benki. Sled tova ostava pri niakoi beleg, no zavisi ot organizma na chovek. Pri men niakoi ostanaha izduti, koeto e gadno, a drugi sa mi gladki no vsichki sa s razlichen pigment. Nikoi da ne si vapbraziava, che moje da si mahne i da ne si lichi posle nishto. No e po dobre ot kolkoto s benkite de! Np chestno ne moga da vi go preporacham s dve race. Sega razbrah che idva v edna klinika za plastichna hirurgia, poslednia moedel lazer. Koito bil strashen. Ta za da ne se pluchat takiva belezi kakto pri men sigurno shte e po dobre na takav. Az i nego shte probvam, i to za da si mahna tezi izdutini deto mi ostanaha ot mahaneto pri Iankov. Lazera e CO2, a klinikata - saita im ako iskate da vidite http://www.aestheclinic.com/
Emi tova e zasga ot men po tozi vparos. Posle shte spodeliam oshte opit.
Drugoto koeto e sega si porachah tazi koteshka stapka, nos igurno shte triabva da ia vzimam kam 2 meseca za da ima niakaf efekt.Ako ima shte pisha.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: milena]  
Авторbanica (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 00:22



zdravei,az se interesuwam kade si napravi tazi operaciq za premahvane na benkite i kolko struva.\blagodarq ti predvaritelno



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: ims]  
Авторbuhal (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 00:25



zdraveite,az se interesuvam kolko struva i kade moga da si naprava takava operaciq



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: OXO]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 16:32



Какво стана ходи ли в тази клиника за премахване на бенки с лазер?Остават ли белези след интервенцията?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: OXO]  
АвторTonio (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 18:44



Абе всичко разбрах само дето никои не каза колко струват тия премахвания. С лазера, при Якимов, изрязванията? Някои да сподели.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Tonio]  
Автормимeттo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 08:40



това с меда найстина действа аз реших да го пробвам и за 3 дена бенката ми изгоря



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: мимeттo]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 23:29



За какъв мед става въпрос ,нещо май съм пропуснала?
Каква бенка си мазала с мед и за колко време?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Автор 123123 (непознат )
Публикувано25.10.07 23:13



некои добра ли се до секретната отвара на др.Янкнов ?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: вaня]  
АвторPatso_BG (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 10:53



Здравейте на всички!
Първо нека ви кажа, че саществуват над 70 вида различни кожни образования познати като бенки! Всяка от тях има специфична форма и повод за появяванет, както и различни методи за лечение, при някой ако работи един емтод при други няма да работи. Затова от древни времена саществува медицината! Саветвам всички посетили тази тема тук, да се обарнат към дерматолог специалист, който да ви помогне с правилния отговор!
ДА, истина е че може да умреш само при разчопляне на бенка, това е в случаите когато бенката е раково (туморно) обрзувание, а това не може да се кайе с просто уко, взима се проба и се изследва, затова ако имате видимо увеличение на формата и броя на бенките посетете дерматолог, не сешегуваите със здравето си!
второ. Относно въпросния Якимов, ареса му е напиан по горе, както и телефона ако някои иска да науцхи несхто за него нека му се обади, не е нуйно да задавате въпроси тук, каот можете да получите отговора от първоисточника на телефон 02/8565520 Якимов, който не е никав доктор, просто има тази микстура от някаде и тя явно помага в някой случай, но все пак, за тези който са решили да пробват, бадете внимателни! цените при него са около 20-30 лева на процедура!
сега, за лазерната терапия, тя се прави от специалсити които имат много пари за лазерните технологиии, което значи че имат пари и за скапи доктори, може да им се доверите, но преди да седнете на стола прочетете внимателно договора, там с малките букви пише че не поемат отговорност, което ще рече че ако организма ви не приеме лазера и ви остане блег трябжа да се сагласите с това! цената на лазера е около 20 евро на процедура и не премахва бенките трайно, спира разтежа им за нколко години, и е рисковано, дори и малко рисковано има риск... но каде ли няма риск в днешни времена!
Оператвната намеса, тук нямам да кайа много, освен подлагаите се на такава само след консултация на поне двама доктори!
to be...



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Patso_BG]  
АвторAмpит (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 01:29



100 лв. струва с този лазер последна дума на техниката и след това май остава по светла кожа! Без никакъв отпечатък явно не може да се мине!



Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
Авторnz (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 22:37



za kolko vreme trea da se majat s shedskata gor4ivka ?



Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 12:27



за колоко време треа да ги мажем ?с шведска горчивка



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Aмpит]  
Авторhelp! rousse (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 19:27



Здравейте, имам две бенки по лявата част на лицето, под окото. И двете не са изпъкнали, но едната е леко черна (не мога да я определя всъщност ...) Та въпроса ми е дали е възможно някак си оперативно да се премахнат и да не останат белези? Или чрез някакви мазила да се махнат? (Не ме вълнува цената)

Също ако някой знае за доктор, който маха бенки в гр. Русе и е добър в тази работа, моля да сподели!

Благодаря !!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: caлca]  
Автор mom4eto_sf (непознат )
Публикувано06.12.07 17:19



Салса пробвах твоя метод със ябълк.оцед,сода,вода и сол!Сега ги намазах,дано след два-три дни има резултат,и двете ми бенки са много малки,но не си ги харесвам,дали ще се махнат за кратко време?Моляте отговори?





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 22:12



Здравейте всички,
И аз да споделя моят опит с бенките. Всички с подобни кожни образувания знаем колко е неприятно – и аз доста време се колебаех дали да ги махна, ами ако ги махна да не се случи нещо неприятно и т.н В карйна сметка реших един ден и отидох .
През лятото на 2005 махнах 18 бр. бенки от гърба, корема и над едната гърда. Изрязаха ги в една частна клиника. Процедурата отне около 40 мин. Това което остана като последствие, е малко по светла пигментация на кожата и един белег на гърба (плешката). То и него нямаше да го има, но се наложи да шият втори път, защото си разкъсах конците.

Мнението за бенките на лекаря който ми ги маха беше цитирам:
Всички образования в зони където има риск от дразнене , зони пряко изложени на слънчева светлина, се махат ! Естествено задължително се иска мнение от специалист.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mist]  
Авторtamara (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:19



abe hora molq vi kajete mi kakvo stana s dr.qkimov?nqkoi moje li da mi kaje kade e adresa mu i dali o6te se zanimava s tova?az imam edna mn gadna benka(relefna) na gardite!ot mn otdavna q mrazq i daje me e sram lqtoto da hoda s malko po izrqzani teniski i potnici!mn mi e gadno !6te sam vi mn blagodarna ako polu4a otgovor ili nqkakva informaciq!pls!predvaritelno vi blagodarq!





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторAnelia (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 11:57



Ne te suvetvam da si mahash bemkite, osven vsichko drugo te sa i simptom za seriozni zabolyavaniya, v t. ch. rakovi i e opasno da se pipat.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Anelia]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 23:40



някьде бях про4ела за един ''бабешки'' метод ,но още не сьм го пробвала,макар 4е е много прост и лесен....взима се картоф,срязва се на пар4енца и се мажат бенките и брадавиците,след това пар4енцата се зариват в земята...Някакво поверие е и незнам дали би помогнало,но ще опитам



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Дopи]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.01.08 23:09



Същото съм чувала, но за ябълки. Дори тук (или в клуб Алтернативна) бяха описани няколко такива метода. Но имаше изискване да се прави в определена позиция на луната...





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: *jull**]  
Авторjojo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 09:59



Моля някой, който има лични впечатления от премахването на бенки с лазер да сподели! А някакви отзиви за лазерно студио "Пикасо"?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторrpyx (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 01:28



Най-добре не си играй с тези неща, че можеш да си докараш голяма беля. Иди на дерматолог. Ако потвърди, че бенките ти не могат да бъдат премахнати опеативно, сам недей да ги пипаш. Знаеш, че всяка бенка е потенциален меланом, нали?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: rpyx]  
АвторOпитaл (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 16:52



Аз ходих в Пикасо и ми казаха, че за плоски бенки ако се махат с лазер пак ще се появят. За другите май не, които са над кожата!



Тема Re: benkiнови [re: help! rousse]  
Авторkuka6tuka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 23:52



v burgas ima 4ovek,koito gi maha s pomo6tta na mazilo,predi godini sa hodili dve moi leli-ednata e imala ogromna benka na klepa4a ,koiato e izsahnala samo s edno namazvane.Minalata godina sestra mi si mahna benka na liceto-sa6to samo s edno namazvane.4ovekat se zanimava ot godini s tova,hodiat stra6no mnogo hora pri nego ne samo za premahvane na benki,a i na bradavici,koko6i trani ,veneri4eski bradavici i koi znae o6te kakvo. ako niakoi iska pove4e informacia emaila mi e radostina4@abv.bg



Тема Re: benkiнови [re: Cпeшнo]  
Авторkuka6tuka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 23:56



kazva6,4e si ot burgas,ne si li 4uvala za kamen,oi sa6to maha benki,koko6i trani,bradavici,dori veneri4eski bradavici.dvete mi leli sa hodili pri nego i samo s edno namazvane sa padnali.sestra mi hodi minalata godina namaza ia i zabravi za benkata.maha gi po4ti bez pari,po6tata mi e radostina4@abv.bg



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторMuTaKa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 02:45



ето влез тук... можеби ще ти помогне http://picasso-bg.eu/



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: MuTaKa]  
Авторmaria_21O3 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.08 13:34



Искам да попитам дали някой знае координатите на доктор Цветан Каменов от Пловдив, а също и дали някой е посещавал клиниката Пикасо и този модерен лазер с който разполага тя !
Благодаря Ви !



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Автор platonik (непознат )
Публикувано14.09.08 16:54



Икам да ви кажа, че аз сам добре запознат с този проблем, тъй като и аз съм с чуствителна кожа към слънцето, което е истинската причина за поява на бенките.
Искам да ви кажа че тези знахари и гадатели,които използват разни мазила не са хора на които може да им се има голямо доверие и че е вапрос на време някои да пострада,защото бенките не са никак маловажен проблем.Тези хора използват най-често мазила които изгарят бенката или по точно това са някакав вид киселини.

АЗ сам си махал както по тялото така и по лицето. По лицето си махнах 4 като мога да ви кажа че преди малко съм си махнал и последните превразки и ми остава само да ги мажа от време на време с продукт против поява на белези (за секи случаи ). НО АЗ НЯМАМ белези минаха 2 седмици от операцията и аз нямам почти никаква следа. Сичките бенки които сам си махал(10броя) съм ги махал при пластичен хирург при който ме насочи за мене най-добрата дерматоложка в софия която притежава едно от най-доброто оборудване с което на момента изследва бенката без да реже или да зима някакав материал от нея. Операцията става с местна упоика след което със скалп хирурга я премахва като по този начин тои изрязва точно толкова колкото трябва така че да няма опастност от поява на ракови образувания след процедурата и толкова че да е естетически добре, слага конци които след 1-2 седмици отиваш да ти ги махне.ЗА МЕН ЛИЧНО ТОВА Е НАЙ-БЕЗОПАСТНИЯ, А И ЕСТЕТИЧЕСКИ ДОБАР НАЧИН ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА БЕНКИ (които могат да станат мн сложен проблем)



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Авторaзз (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 14:30



сигурни ли сте за това - "расте само в родопите" по принцип е доста разпространена в овошни и други градини



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: salsa]  
Автор tupachka (непознат )
Публикувано08.06.09 10:09



салса това отнася ли се и за плоските бенки





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: tupachka]  
Автор lipod (непознат )
Публикувано11.08.09 01:58



аз имам г/д на лицето така повече но мисля даги махна с лазер в софия знам че там са най добирте лекари надявамсе да мине сичко 6 .. дразнят ме когато се брасна :Д трябвада внимавам абе гадно е



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: maria_21O3]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано11.08.09 19:10



Правила съм преводи от руски за Пикасо, прочетох нещата на теория, но и аз самата мисля да пробвам за две-три досадни бенки.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: amazonian]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано11.08.09 22:08



Заслужава ли си риска?




Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: huanji]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано13.08.09 12:09



Не знам



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: caлca]  
Автор Justin12 (непознат )
Публикувано19.04.12 19:54



salsa , na nomer 6-7 samo 1 put li 6te se namaje sas krem





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор SeoKungFu (непознат)
Публикувано12.12.12 10:29



Тук, в "

" е описано включително това, как "падат" и изчезват след мазане с това забранено масло от това забранено растение.

Не съм го опитвал още, щото няма достатъчно матерял, но съм преживял много гадни ракови разсейки от разкъсвания на такива големи бенки, и проникването и метастазирането им вътре.

Като си взема повечко - от догодина ще си направя рецепта, тук в Чехия е вече медицински легално от петъка, тогава приеха закона - ще си направя масло.

Засега не стига матерял.
Понеже е много, много забранено, както вещиците в средните векове.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: kocapa]  
Автор kaleroya (нов)
Публикувано09.06.13 09:14



откъсваш едно листо от смокиня и слагаш белият сок, който изтича от листото на бенката и държиш така докато сокът засъхне на бенката, после се обличаш, не цапа...например сутрин и вечер процедурата, на мене бенката ми падна след тридневна процедура, отначало малко сърби, но е е болка за умиране.. почвай листата на смокините отдавна излязоха





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: SeoKungFu]  
Автор veselkad (непознат )
Публикувано02.10.14 03:17



добре,но как да отворя това,,тук в Run from..>



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: дpyr]  
Автор gadeva (непознат )
Публикувано25.02.17 08:19



Здравейте,

едва сега попаднах на темата -
може ли да ми кажете как да се свържа с
д-р Якимов, знам че са минали толкова години, но съвсем случайно един човек ме спря и ми каза за човек от Павлово, който махал бенки, тъй като моята е на дясната ми буза, и с годините излиза все по навън.
От тогава просто ме чопли това и искам да я махна - родила съм се с нея.
Та ако може нещо по подробно да ми кажете, тел. или адрес и дали с годините сте попаднали и на други такива случай. благодаря



Тема Чакайнови [re: gadeva]  
Автор nbb (минаващ)
Публикувано10.05.17 15:07



да ти разкажа какво си причиних сама преди 2 седмици. Прочетох в списание " Осем " за дядо Владо, който махал бенки и брадавици чрез намазване с млечка. Намазах три на лицето си само по веднъж и не мога да ти опиша какво ми се случи - цялата се обринах и подух. Имах обриви и в ушите, за лицето няма да ти казвам. Добре, че знам много неща за изчистване на организма, та успях да се справя без да се довърша. И температура вдигнах, няколко дни ме тресеше от токсините, които се отделиха. Предполагам, че знаеш, че тези израстъци са като айсберг- вижда се отгоре малко, но не се знае какво се крие под кожата. Та внимавай какво си причиняваш, защото не всички сме еднакви.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.