Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторBeauty-spots (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 20:39



Az imam absolyutno sushtiya problem i to ot malka. Ot 5 godini ne sum v BG, no predi da zamina se suvetvah s dermatolozi. Iskaha da mi gi izryazvat no maika mi ya hvana strah i me otkaza. Sega sum v Canada i tuk sluntzeto e mnogo po-silno. Benkite mi se razmnojavat sus vsyaka izminala godina, a drugite mi se uvelichavat. Veche pochvam da imam complex. Maja se sus sunscreen factor 45, no i tova ne vurshi rabota. Skoro imam sreshti s 3-ma dermatolozi, ta da vidim kakvo shte predlojat. Mnogo me e strah ot uslpjneniya ot kakvato i da e protzedura za premahvane.

Molya, ima li nyakakuv nachin, ako se svurja s Dr. Yankov da polucha tozi mehlem tuk? Ili da mi go izprati po blizuk, koito shte putuva nasam? Kolko struva mehlema?

Mnogo sum pritesnena : ( Help!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторNeshtasten (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 22:49



Ami az veche xodix pri nego.Korichkite veche mi padnaha i sega kojata mi otdolo e cherveno,rozovo-lilava i chakam da vidia kak shte se vaztanovi kojata.Mnogo se nadiavam da ne ostanat mnogo vidimi belezi.Samniavam se che shte ima nachin niakoi da ti go donese tova mazilo, toi sam si go prigotvia i procedira s nego.Ne che e slojnotia, s edna klechka s pamuk te maje 2-3 pati dokato ne preceni che e xvanalo.Moje da ima i drugi nachini, obache dokato chovek gi otkrie...Ne barzai da se operirash ako taka ti kajat dermatolozite, to glavnia problem e zashto izlizat.Na men pone nikoi ne moja da mi kaje tochno,edinstvenoto koeto mi kazvaha lekarite e da ne se pritesniavam,to bilo nasledstveno, da se pazia ot slance i da ne gi pipam.Obache da me e sram da se sableka i da otida na more tova ne se izdarja!!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Beauty-spots]  
АвторФaтa Mopraнa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 14:03



Съжалявам, че толкова късно след откриването на темата я виждам. Преди 2 години по друг повод ходих на лечение при био-енерго-терапевтка. Тъй като я попитах дали има начин за премахване на бенки без операция, тя ми препоръча да пия билката "котешка стъпка"( обръщам внимание това не е "котешки нокът"). Та тази билка "котешка стъпка", която била доста рядка и в България расте само в Родопите, трябваше да я пия под формата на чай - 3-4 пъти на ден по една кафена чаша и за около половин година бенките се свивали до размер на точица, а по-малките дори изчезвали. Аз лично се отказах да пия котешката стъпка, защото като страничен ефект на билката било възможно, според моята лечителка, да се появят сърдечни оплаквания. Ако имаш познат, който да разбира от билки, можеш да разпиташ повече и дали наистина има отрицателно въздействие върху сърцето. Ако не те е страх да пробваш и успееш да си набавиш билката, пиши моля те за резултатите, сигурна съм, че към тази тема има винаги интерес.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Beauty-spots]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 07:41



Az si mahah benka v Canada.Triabva nepremenno da idesh na dermatolog, zashtoto samo toi moje da ti kaje, dali dadena benka e benka ili tumor.Moiata beshe tumor i ia izriaza.Ogleda vsichki ostanali.Premahvaneto stava s mestna upoika i ne e bolezneno.No te savetvam da mahash samo tezi koito sa samnitelni.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Автор krisy75 (новак)
Публикувано18.07.05 17:37



za da se izbegne strani4nia efekt ot bilkata trabva da se pie po 2 puti na den, sutrin i ve4er po edna goliama glutka - 50-60 ml. I da se pie po-dulgo vreme ot polovin gdina!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: r]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:56



а този Янков колко пъти маже бенката, за да хване коричка и какви му са цените



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: krisy75]  
АвторФaтa Mopraнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:37



Мерси за ценната информация, Криси75, едва днес забелязах, че си отговорила на запитването ми, съжалявам за голямото закъснение, с което реагирам, но още веднъж:Благодаря ти много!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: cuddly]  
Авторstealman (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 11:05



Майка ми е лекар и ме е предупредила че всяко разкървавяване или разчесване може да доведе до рак на кожата. Дори наскоро погребаха нейна съученичка която без да иска е се е почесала по крака и е разкървавила една бенка. Тя умря за по - малко от месец. Аз имам една две малки бенки за премахване, но след тази история се чувствам силно разколебан.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: stealman]  
Авторcuddly (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 14:36



съветвам те да не ги махаш.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Mersi!]  
Авторkocapa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 20:49



imam benka pod lakatq s golemina kolkoto praskova no ne e izpaknala,pohvaliha mi edin himik ot burgas,namaza s ne6to benkata no samo polovinata .sled 10 dni se podu kojata otgore stana kato strupei a pod neq zapo4na da se izgrajda novata koja v momenta po4ti mi e zarasnalo no neznam dali sled vreme 6te se poqvi pak i dali nqma da se polu4i rak na kojata ako nqkoi znae ne6to po tozi vapros molq da me posavetva blagodarq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.