Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 24.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: MuTaKa]  
Авторmaria_21O3 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.08 13:34



Искам да попитам дали някой знае координатите на доктор Цветан Каменов от Пловдив, а също и дали някой е посещавал клиниката Пикасо и този модерен лазер с който разполага тя !
Благодаря Ви !



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Автор platonik (непознат )
Публикувано14.09.08 16:54



Икам да ви кажа, че аз сам добре запознат с този проблем, тъй като и аз съм с чуствителна кожа към слънцето, което е истинската причина за поява на бенките.
Искам да ви кажа че тези знахари и гадатели,които използват разни мазила не са хора на които може да им се има голямо доверие и че е вапрос на време някои да пострада,защото бенките не са никак маловажен проблем.Тези хора използват най-често мазила които изгарят бенката или по точно това са някакав вид киселини.

АЗ сам си махал както по тялото така и по лицето. По лицето си махнах 4 като мога да ви кажа че преди малко съм си махнал и последните превразки и ми остава само да ги мажа от време на време с продукт против поява на белези (за секи случаи ). НО АЗ НЯМАМ белези минаха 2 седмици от операцията и аз нямам почти никаква следа. Сичките бенки които сам си махал(10броя) съм ги махал при пластичен хирург при който ме насочи за мене най-добрата дерматоложка в софия която притежава едно от най-доброто оборудване с което на момента изследва бенката без да реже или да зима някакав материал от нея. Операцията става с местна упоика след което със скалп хирурга я премахва като по този начин тои изрязва точно толкова колкото трябва така че да няма опастност от поява на ракови образувания след процедурата и толкова че да е естетически добре, слага конци които след 1-2 седмици отиваш да ти ги махне.ЗА МЕН ЛИЧНО ТОВА Е НАЙ-БЕЗОПАСТНИЯ, А И ЕСТЕТИЧЕСКИ ДОБАР НАЧИН ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА БЕНКИ (които могат да станат мн сложен проблем)



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Фaтa Mopraнa]  
Авторaзз (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 14:30



сигурни ли сте за това - "расте само в родопите" по принцип е доста разпространена в овошни и други градини



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: salsa]  
Автор tupachka (непознат )
Публикувано08.06.09 10:09



салса това отнася ли се и за плоските бенки





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: tupachka]  
Автор lipod (непознат )
Публикувано11.08.09 01:58



аз имам г/д на лицето така повече но мисля даги махна с лазер в софия знам че там са най добирте лекари надявамсе да мине сичко 6 .. дразнят ме когато се брасна :Д трябвада внимавам абе гадно е



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: maria_21O3]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано11.08.09 19:10



Правила съм преводи от руски за Пикасо, прочетох нещата на теория, но и аз самата мисля да пробвам за две-три досадни бенки.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: amazonian]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано11.08.09 22:08



Заслужава ли си риска?




Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: huanji]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано13.08.09 12:09



Не знам



Don't tell me what I can't do

Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: caлca]  
Автор Justin12 (непознат )
Публикувано19.04.12 19:54



salsa , na nomer 6-7 samo 1 put li 6te se namaje sas krem





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор SeoKungFu (непознат)
Публикувано12.12.12 10:29



Тук, в "

" е описано включително това, как "падат" и изчезват след мазане с това забранено масло от това забранено растение.

Не съм го опитвал още, щото няма достатъчно матерял, но съм преживял много гадни ракови разсейки от разкъсвания на такива големи бенки, и проникването и метастазирането им вътре.

Като си взема повечко - от догодина ще си направя рецепта, тук в Чехия е вече медицински легално от петъка, тогава приеха закона - ще си направя масло.

Засега не стига матерял.
Понеже е много, много забранено, както вещиците в средните векове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.