Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: znam lekнови [re: koko]  
Авторher Niemand (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 23:02



majete benkite sas schvedska gorchivka , ne blagodarete na mene zaschtoto as sam samo edin greschen chovek



Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
АвторDude (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 22:46



Каде можем да я намерим тази шведска горчивка?Как се прилага?Има ли някакви странични ефекти?



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторEтo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 06:17







Тема Re: znam lekнови [re: her Niemand]  
Автор lapdance (непознат )
Публикувано07.03.06 14:29



mojesh li da mi kajesh ot kude da si nabavq taq shevdska gorchivka



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Mилeнa]  
Авторnqma zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 23:29



milena a tozi doktor qnkov pri kogoto ti si xodila, v koq 4ast na sf,na teb li4no kolko pari ti vze,razkaji ne6to po-podrobno za nego..pls! 6te sam ti zadaljena



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
АвторFeq (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 17:40



Dqdo mi po4ina ot raz4oplena benka!Po dobre ne gi pipai:(



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Feq]  
Авторpoly (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 21:09



Edna priqtelka mi kaza, 4e mahnala na gadjeto si bradavica ot liceto, kato q zavarzala zdravo s konec v osnovata. Re6ih i az da probvam, poneje imam takava izpaknala benka i to na mqsto deto me dtazni. Zavarzah si i az konec, stegnah go zdravo, i postepenno zapo4na da izsahva izpaknaloto, poneje ne stiga krav do tam. Sled okolo sedmica mi padna, no ostana samo osnovata - normalna benka. Tova se slu4i predi 6-7 meseca i ne e porasnala. Neznam dali sam postapila glupavo, no se ottarvah ot taq gadna izdadena benka i ne sajalqvam.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: poly]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 08:50



По въпроса за шведската горчивка, можете да си я купите от аптеките. В "Алтернативна" също вървеше темата за бенките, така че може да погледнете и там: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alternhealt&Number=1945765045&page=0&view=collapsed&sb=5
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alternhealt&Number=1945780533&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Cпeшнo]  
Авторcli (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 14:11



добър метод за премахване на бенки е мазането им с змийско мляко.или по-специално оранжево-кафявото на цвят.съдържа се в мн растения.като най-силно е в областа на корените.лошото е,че трудно се задържа трайно това мляко,поради което трябва да е от младо растение откъснато.бенките изчезват,остава по светла кожа.друг вариант е мазането с прополисов разтвор(тука подробности нямам).ефектът е същия.за останалите петната е добре да се мажат с мумийо.то има възстановяват ефект на кожата.трудно се намира такова средство,тъй като го има главно в Русия.но мисля че и тук може да се намери.освен всичко това...морковен сок,всяка сутрин на гладно 200мл.след време няма да има притеснения за появяващи се бенки и кожата става по-възприемчива на слънчевите лъчи,но все пак трябва да се пазите и да се свиква постепенно със слънцето :) приятен ден на всички...



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Neshtasten]  
Автор cli (непознат )
Публикувано17.06.06 14:31



змийско мляко(оранжево-кафяво) - не е мн трайно,затова от младо растение се къса и се маже веднага.най-силно е в областа на корените.друг начин е прополис.същия ефект.остава бяло петенце- по светла кожа.може да се маже с мумийо (руско)- има възстановяващ кожата ефект,не знам дали го има в Бг...освен това всяка сутрин на гладно 200мл морковен сок.чисти шлакове, което е една от причината за бенките; и я прави по възприемчива на слънчеви лъчи.хубаво е да се свиква постепенно с слънцето,тъй като е то е силен фактор за появата на бенки. в комбинация всичко по кожата се оправя.хубаво е да се правят маски не само по лицето а и по тялото.за подхранващ ефект,но не и избелващи.за сега толкова кратко,че няма време.приятен ден и успех на всички :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.