Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: dude1]  
АвторПoйзън (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 01:02



Мен,наистина ли искаш човека да ти маже бубулюнника с мазила за бемки?
Недей така





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Пoйзън]  
Авторdude2 (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 16:36



Хахахаха!! По голяма глупост не бях чувал!!! Хахахаха!!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: dude2]  
АвторПoйзън (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 01:33



Е

и твоя бисер беше особено гиздав,дори си представих ситуацията ,в която би поставил клетия доктор Якимов
Но така и така не се вижда бемката на бубурлюнника ти,защо ти е да я вазираш,а може и чар да придава



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Пoйзън]  
Авторdude1 (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 09:56



Моля да не ме бъркате с този индивид, който е присвоил прякора ми. Не виждам нищо смешно в моя въпрос. Не съм казал, че нищо за мазане и подобни гей работи, които ви изникват в съзнанията. Интересувам се дали има някакъв риск, все пак е на деликатно място. И мога да ви уверя, че не ми липсва чар ... дори ми е в много





Тема Re: do exervнови [re: dude2]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 20:05



adresut mu e: Sofiq j0ka Pavlovo ulica " kota 1050" ku6ta nomer 13 ! Doi edni viatnamski blokove! $akam otgovor i na moq vupros !





Тема А котешката стъпканови [re: Neshtasten]  
АвторHиkитo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 00:59



Хора,а някой пил ли е котешка стъпка и резултат има ли,
Кажете моля ви!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Автор Xeлeнa (Buddah Bar)
Публикувано28.09.06 13:47



ne



Тема Re: А котешката стъпканови [re: Hиkитo]  
АвторUnpleasant (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 17:22



В крайна сметка май не стана ясно. Къде се намира докторът, как се казва по паспорт, а не по градски слухове и каква е цената? Дано някой същински застъпник на истината и човек готов да помогне, отговори на въпросите ни.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: Xeлeнa]  
АвторUnpleasant (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 17:23



В крайна сметка май не стана ясно. Къде се намира докторът, как се казва по паспорт, а не по градски слухове и каква е цената? Дано някой същински застъпник на истината и човек готов да помогне, отговори на въпросите ни.



Тема Re: А котешката стъпка [re: Unpleasant]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 23:05



Какво не стана ясно?!? Нали дадох адреса като изкаш по-подробно му звънни! Няма точна цена -зависи от бенките! На мен за 2 с големината на леща ми взе 30 лв! Ти какво искаш да ти сканирам акта му за раждане и паспорта ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.