Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Езотерично лечение
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Aз]  
Авторeva (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 03:16



Много благодаря!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:58



az sushto imam mnogo benki i ne sa malki i vsika godina ot slunceto mi se polu4avat pove4e i pove4e i vse po golemi.predi edin mesec si mahnah operativno dve golemi na gurba i sega niama nikakvi problemi belezite daje izsvetljvat i sled oshte 3-4 meseca ve4e niama da li4at.po princip benka kojto ne ti pre4i ne se pipa. kogato benkata se premahne operativno niama kak da ti se pojvi pak i to na sushtoto miasto no ako j mahnesh s lazer se pojvjvat pak i iskam da ti kaja 4e ot lazera niama nikakva faida belega stava po goliam otkolkoto e bila benkata.



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: Neshtasten]  
Авторmekky (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:11



Има една билка, казва се Змийско мляко- зелено разтение с листа на фистони и жълти цветчета. Расте по занемарените дворове на сянкар като скъсаш листо тече яркооранжев сок, като се намажеш става кафявор но се мие после с вода и сапун. Пресните бенки се махат за 3-4 дена /всеки ден се маже/, а упоритите за 10-15 дни - засъхват и се оронват сами. Късаш листче и се мажеш със сока - не вреди за мазане, за пиене е отровна. Бенки и разни папили се махат. Може да се гледа и в саксия.



Тема Янковнови [re: Mилeнa]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 21:31



Ооо, ходих при Янков!

"Билковото нещо", с което ме третира се оказа течен азот. В малко, мърляво бурканче, от което взе с клечица от подпалките за печката, вероятно, на която намота старо памуче. За да я хване, от мърляво чекмедже извади ръждясали клещички, поиздуха ги от прахта... А върхът беше, когато накрая понечи да ми лепне ЕЛ. ИЗОЛИРАЩО ТИКСО!!!

Ще си докарате някоя инфекция! С течен азот работят и по поликлиниките! Не е нужно да се завирате при "лечители" по села и паланки... като мен.



Тема Re: Янковнови [re: Диди]  
Авторбиorнoзa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 17:17



"Билковото нещо", с което ме третира се оказа течен азот.

Глупости, Якимов (а не Янков!) не работи с течен азот. С течен азот наистина работят в поликлиниките, но неговият разтвор няма нищо общо с това, което ти си си въобразила. Вярно е, че разтворът е някаква химическа субстанция, но не помня някой тук да е казвал, че онова, с което ще те маже е обезателно на билкова основа. Аз съм посещавал Якимов преди два-три месеца и човекът ми махна бенките с това мазило. Повярвай ми, имам представа от течен азот, в поликлиника са ми махали кокоши тръни - не само, че боли, ами и накрая остават белези. Докато Якимов използва друг препарат, с който не само че всичко пада, ами и белезите постепенно се заличават.

Що се отнася до хигиената, права си, но ти изобщо не знаеш какво ми каза на мене за т.нар. маниащина на официалните медици на тема "хигиена". Просто човекът си е народен лечител и не държи нито на общоприети методи, нито на официалности. Факт е обаче, че лекарството му помага. Лично аз съм доволен.





Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: mekky]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано30.08.06 23:21



Добре де нали са туморни образувания,като се мажат с нещо не може ли да стане беля??

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: mekky]  
Авторevi (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 17:41



Az hodih pri Qkimov i mi mahna benkite mn sum dovolna! Iskam da vi blagodarq za6toto blagodarenie na vas nau4ih za nego! I imam 1 vupros! Ostanaha malki belezi vuv formata na benkata !Kum tezi koito sa si gi mahali pri nego -iz4ezvat li i ko0ga! Ima li ne6to s koeto moga da gi9 maja!



Тема Re: Някой да знае лек за бенки????нови [re: stealman]  
Автор eXeRv (непознат )
Публикувано17.09.06 19:35



Не знам вие как се чуствате ама и на мен не ми е мноо хубаво с тия бенки... Там който каза чрез разраняване на бенка може да се умре незнам колко е вярно ... може би съм безсмъртен щото не веднъж съм се рязал докато се бръсна ... Най кофти ми е че за сега нямам възможност да отида до сф или плд ,а ме съмнява някой от тия лекари да каже с какво си прави тази отвара там..



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: evi]  
Автор eXeRv (непознат )
Публикувано17.09.06 19:38



Здр еви :) Искам да попитам пак за адреса на този доктор Якинев ли какъв беше.. в по горните мнения не мога да го намеря..



Тема Re: Някой да знае лек за бенки???? [re: eXeRv]  
Авторdude1 (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:10



Mnogo polezna informaciq. Oba4e imam edin vupros - ima li nqkva opasnost ako benkata mi e na poloviq organ ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.