Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 30.04.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Аз съм ПОМАКнови  
АвторПOMAK (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 00:04



Аз съм помак.И съм против новините на турски. Едно време бях мюсулманин но вече несъм, и невиждам нищо лошо в това. Сега се чувствам повече Българин и се гордея с това. Случайно видях темата. Чудя се какво толкова ни спрягате нас помаците?Какво против нас имате та постояно ни обиждате?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 10:45



Обиждат ни тези, които не ни познават. Ама сложи си ръка на сърцето и си признай, че иние имаме вина. Защо нашите се юрнаха, наред с пришълците от Турция и гласуваха за Хасан Азис? - за 1-2 стола в администрацията. Някои хора (помаци) са такива продажници че ми се повдига. Ето ти казваш бях мюсюлманин, но за себе си вече си решил какъв си и какви са позициите ти. Но има такива дето се въртят като разгонени кучки и никога не разбираш от кои са, а в действителност те не са от никой защото за постче биха продали и майка си.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторToчeн (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 16:47



И какво от това. Важното е да си почтен човек. И отец Боян Саръев е помак, но делата му го правят велик българин. А те помаците са си чисти българи. На мен ми е много чудно, какво харесват на турците тези помаци, които предпочитат да се турчеят. В световната и общочовешка история турците освен със своята жестокост, със своите античовешки, дивашко-варварски и разрушителни действия - откъдето са минали нищо добро не са оставили - жестоки убийства, изнасилвания, опожарявания, разрушения - това е, с което ги помни човечеството. НИКАКЪВ ПРИНОС КЪМ ЦЕННОСТИТЕ НА ЧОВЕШКАТА КУЛТУРА И ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!! Историческите паметници, към които светът проявява интерес и са огромна туристическа атракция на територията на днешна Турция на практика са РАННО-ХРИСТИЯНСКИ ПАМЕТНИЦИ!!! По показатели, с които се отчита приноса на всеки един народ в световната съкровищница, турците са на дъното, за разлика от българите!!! Основание за срам и позор, а не за гордост е да си турчин и мюсюлманин!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Toчeн]  
АвторACПAPУX (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 21:24



Абе Вие какво бръщолевите!
За какви варварства и разрушения говорите. Ние знаем историята само по книгите, не сме я живяли.
Защо никой не споменава за изживяното преди 15-20 години?
Беше голяма грешка от българска страна че посегна на един народ като Турския благословен от Бога!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ ЕДИНСТВЕННАТА ИДЕОЛОГИЯ КОЯТО НИКОГА НЕ УМИРА Е
НАЦИОНАЛИЗМЪТ!!!
Затова за да просъществуваме ще използваме всички права на конституцията. Да Ви харесва и да не Ви харесва!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторATATЮPK (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 22:33



Не ни харесва, ама никой не ни пита.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 19:58



Няма нищо лошо в това,че си помак-никой не си е избрал какъв да се роди.Това,че вече не си мюсюлманин може само да ме радва.Останалите нека бъдат мохамедани,ако това им харесва,но да не забравят,че са българи,а не турци.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 05:33



Атака срещу тия дето се турчеят!





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: и aз]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 16:29



ПОДКРЕПЯМ ТЕ. СЛЕД КАТО ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ СМЕ БЪЛГАРИ.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторHOB (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 05:59



Ей,много сте готини ,май всички сте едни лапета които са бягали по баровете в час по история.В световната и общочовешка история турците освен със своята жестокост, със своите античовешки, дивашко-варварски и разрушителни действия - откъдето са минали нищо добро не са оставили - жестоки убийства, изнасилвания, опожарявания, разрушения - това е, с което ги помни човечеството. НИКАКЪВ ПРИНОС КЪМ ЦЕННОСТИТЕ НА ЧОВЕШКАТА КУЛТУРА И ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!!Някой да знае какво е правила тази османска власт по време на господството/интересно ако някой народ е поробен и се надигне какво следва ,все едно англичаните са колонизирали половин свят без войни ли?Относно помаците нямам нищо работлив народ са и ми стана интересно като се определил за българин,естевено че си българин и аз като турчин съм от България>а каква религия ще проповядваш си е твои избор никой насила не те кара да бъдеш такъв какавто не искаш,но то4ния доста добре да прочете какво са правили испанските конкастадори ж латинска и америка който не иска да приеме новата религия.И се замислете за османската империя,ако са искали да избият народите чийто са владеели -дали са можели?''Защо след толкова години робство не са изчезнали тези народи-нали някой трябва да работи да дава данък -дали е падишах,крал,везир-все ще се отчитат.Ако някой ми каже с чий пари е построен един от най-известните манастири на България в Рила ,значи е присъствал и знае материала.ИДват братят руснаци да ни освобождават и какво виждат всички хора имат къщи дворове ,ниви ,добитък и се запитали-кого идваме да освобождаваме-А вониците били Крепостни селяни,ако знаете все пак какво е това,така че темата е дълга за дикутиране седнете научете нещо и спорете.Ю:)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: HOB]  
АвторCTAP (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 22:31



А ти май малко на турче ми мязаш или ...



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторSUZY (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 02:13



BLAGODARYA ZA DOBROTO Tİ MNENİYE KIM NAS NO HAN ASPARUH ZNAE6 4E E OT STARİTE TURKİ İ AVARSKİ PLAMENA SMESVAT SE S SLAVYANSKO PLEME TE OBİÇAT VSİ4Kİ ZNAE6 4E STARİTE HANOVE STARİTE TURCİ VYARVAHA V TANGRA PO VREME NA VİZANTİYA PRİEHA ZA EDNA NO6T DRUGA VYARA PONEJE PO TOVA VRME SE PRİEMAHA ZA NEVYARVA6Tİ :) BULGAMAK E STARATA DUMA OT KOYATO PROİZLİZA BULGAR ZNA4İ SMESEN, NAROD V BILGARİYA NYAMA LO6İ HORA :) HAN ASPARUH PO STARİ TURSKİ ZNA4İ SLEDİ NA SAMODİVA ,HAN TERVEL ZNA4İ YAKA RIKA ,HAN KUBRAT KOBURAT ZNA4İ ALEN KON AKO 4OVEK SEDNE DA Sİ POMİSLİ ZA KAKVO E DO6IL NA TOZİ SVYAT 6TE VİDİ 4E E DA SE OBİ4AME VZAİMNO KAKTO STARİTE TURKİ AVARİ SLAVYANİ OBİ4AHA VSİ4Kİ İ JİVEEHA V MİR :) VCİ4Kİ VYARVAT V EDİN BOG NO PO RAZLİ4EN NA4İN :)BOG E EDİN TOY SIZDADE CELIYAT SVAT ;) POMİSLİ Sİ :) 4AO JELAYA Tİ 6TASTIYE I USPEH V JİVOTA :)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: CTAP]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 00:19



НИКАКЪВ ПРИНОС КЪМ ЦЕННОСТИТЕ НА ЧОВЕШКАТА КУЛТУРА И ЦИВИЛИЗАЦИЯ!!! ami nqkoi da znae kakvo e HAMAM
tochno sam go napisal kaakv sam
\oi uchete



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: nov]  
Авторзнaм (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 01:23



хамам е дупка,издълбана в скала,покрай река,в която лятно време се задържа вода,която се стопля и се ползва от някои племена като баня.Ти що питаш?Да не си решил да си правиш лятна баня?С боядисан в черно бойлер е по-лесно.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторHOB (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 18:07



Da taka e moje i taka da e hamam
\no nqkoi da mi kaje otkade idva tova
\CHestita BANQ
\Zashtoto naroda se e kapal samo po praznici i zatova si chestitili banite
\kato se zamisl che chak vav franciq ne sa znaeli kakvo e hamam i ne sa se kapeli i zatova sa noseli golemi peruki a i kakvi hubavi parfiumi veche proizvejdat za teh da ne mirishat.Sednete nauchete malko istoriq i govorete i mi e interesno kak moje ot mule da napravish kon ama mai opitite prodaljavat|:





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: HOB]  
АвторCTAP (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 01:35



Запитали Радио Ереван:

"Може ли мъж да забременее?"

Радиото отговорило:

"Засега не, но опитите в Турция продължават."



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: CTAP]  
Авторnow (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 08:50



Опитите продължават
важното е на кой бряг си
:)


нали?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: now]  
Авторнecъм (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 09:25



Те се сменят на опрделено време,така че все тази кой е брега.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Автор sisa23 (непознат )
Публикувано14.12.06 02:27



Mn to4no kazano "ot muleto ne se stava magare ili kon"-togava za6to se opitva6 da se promeni6,sled kato si pomak i takuv ste si ostane6 vinagi.Za6to se sramuva6,da bude6 takuv kakuvto si.No kolkoto i da iska6 da si bulgarin,pri dr hora turci,pomaka si e pomak i 6te si ostane takuv kakuvto e.Vajnoto e da si 4ovek,a ne da se luta6 tuk i tam.No ako si misli6,4e ste 6te se uspokoi6 kato kazva6,4e si ve4e bulgarin-da ti si bulgarin.no ne i hristiqnin ili musulmanin-ti si pomak-tova e istinata.No na kogo mu puka ve4e koi kakuv e bil.Nacionalizma e nai ne4ove4noto.Taka 4e budi prosto 4ovek,budi gord!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: sisa23]  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 00:48



Драга Сиса23!Много ще е добре ако от "маймуницата" на която пишеш постовете си,преминеш на Кирилица!Погледни малко по-горе в сивото поле,където пише"за да участвате в клуба........"Кликни в/у Т У К и ще разбереш как става това.
Сега за поста ти:
"Mn to4no kazano "ot muleto ne se stava magare ili kon"-togava za6to se opitva6 da se promeni6,sled kato si pomak i takuv ste si ostane6 vinagi.Za6to se sramuva6,da bude6 takuv kakuvto si"-прочети още веднъж поста на ПОМАК и кажи къде той споменава,че иска да се промени или,че се срамува да бъде такъв какъвто е?Напротив-той недвусмислено заявява,че е помак и не бих казал,че той се срамува от това!
" No kolkoto i da iska6 da si bulgarin"-да,той Е българин.Това,което казва е,че по-рано е бил мюсюлманин,а сега вече е християнин.Но и в двата случая той Е БЪЛГАРИН.(надявам се да правиш разлика между народност и вероизповедание)
"da ti si bulgarin.no ne i hristiqnin ili musulmanin-ti si pomak-tova e istinata"-Да той е БЪЛГАРИН(още веднъж,че бавно схващаш).И вече е християнин,а не мюсулманин-това разбра ли го?И това ,че е помак не трябва да го обижда-това са най-честните,открити и добронамерени хора,които съм срещал!
А тези,които като изповядват исляма си мислят,че са турци-да прочетат още веднъж поговорката за мулето и коня-тя май за тях е измислена!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор sisa23 (непознат )
Публикувано17.12.06 04:45



skupi Hristiqn4o-neznam koi ne shva6ta,no na teb ne6to ti e bolna temata?misalta mi be6e,4e izob6to ne e nujno da stava hristiqnin ili da ostava musulmanin,a nai dobroto e da si ostane takuv,kakuvto e.Az mislq,4e toi pravi gre6ka,sled kato ot edin stava suvsem drug.Abe negova si rabota.Kolkoto i da ti se spori po tazi tema,ne bi mogul da promeni6 ne6tata.Taka 4e ne se vprqgai tolkova.Okolo men ima i bulgari i turci i pomaci-i az znam kakvo e da si 4ovek,i nikoi ot nas ne pravi razlika pomejdu ni.Nai dobre 6te e i ti da vklu4i6 okolo sebe si hora s razli4ni veroizpovedaniq.Uspeh-priqtelu moi!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: sisa23]  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 23:45



Скъпо Сисенце23!Не знам до колко ми е болна темата,но ми е болно за това,че излезеш ли от Родопите думата "помак" става едва ли не мръсна и обидна дума!!!А става въпрос за едни добри хора,къдърни и добронамерени,които едва ли не крият,че са помаци,защото ще погледнат на тях с друго око...
" Az mislq,4e toi pravi gre6ka,sled kato ot edin stava suvsem drug"-защо си решила,че ти си "капацитета",който може да прецени в случая това грешка ли е или не?Човек идвайки на тази Земя не може да избере родителите си и името си...,но един зрял човек може да прецени какво вероизповедание да изповядва-дали да бъде християнин,мюсюлманин,будист,атеист и т.н.
Всеки има правото да избира какъв да бъде,като трябва да уважава избора на останалите.
"Nai dobre 6te e i ti da vklu4i6 okolo sebe si hora s razli4ni veroizpovedaniq "-аз не избирам кой да включвам покрай себе си, но на работното място ми се налага да контактувам с помаци,турци,роми,един арменец,един полуруснак и др.И взаимоотношенията са ни чудесни по простата причина,че всеки уважава останалите,а в замяна получава тяхното уважение.
Благодаря за пожеланието и нека успеха те споходи и тебе приятелко моя.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано18.12.06 12:19



като гледам таз тема вече се "дъвка" 3 години вече и продължават некви спорове за това кой какъв е.

я ме светенете мене ще е то "помак", че от всичко написано до тука не ми стана ясно и защо е стамно.?

но отговорете бързо, а не след наколко месеца!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 14:45



Нищо против турския народ, ама що пък само той да е "благословен от бога"?!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано18.12.06 16:35



Здрвавейте на всички.
Нова съм тук и не съм още много наясно с този клуб но прочетох мнението на Християнин и на пълно го подкрепям.
И аз съм българка както тебе сиса_23, но важно ли е какъв си? Българин, турчин, помак, циганин, американец, африканец и какъвто и да е било.
Значи позволявам си да се отклоня от темата и да ти разкажа една историика на бързо сиса_23.
Преди година срещах момче което беше турчин и се влюбих в него адски много и дори за малкото време което бях с него той ме носеше на ръце. А съм си имала българи и италианци за приятели които са гледали само някаква изгода от мене!
За това не съди човек по вероизповеданието му а по акъла и начина му на държание!
Искам да те питам нещо просто от лично любопитство ако искаш ми отговори.
С кого предпочиташ да прекараш живота си... турчин, циганин или помак но цял живот да ти е верен, или да си имаш някое българче американче или какъвто и да е друг и цял живот да те тъпче?
Не казвам че не обичам българите, но все пак не сме само ние на този свят а и в света.
Да има много тъпи и кухи лейки така. Аз съм напротив на обществени места да се говори на турски и т.н., но все пак за това не са виновни тези които го правят а тези които го позволяват!!!
А доколкото до тебе Християнин Браво поздравявам те за това че си сменил вярата си и си открил верния път в търсене на истинския Бог!
Поздрави :)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Ъ]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано18.12.06 16:42



Ъ прочети библията и ще разбереш защо.......
За Бог няма бедни богати няма българи и турци, крадци или почтенни за него има само вярващи и невярващи.
Дано ти да си от първите!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 18:42



Браво! Няма почтени и крадци, има вярващи и невярващи. Не е важно да си почтен, важно е да си вярващ.


Освен тва пак не разбрах защо точно даден народ да е благословен от Бога. Ама карай.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторПOMAK2 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 01:15



И АЗ СЪМ ПОМАК.... НО НЕ САМ ПРОТИВ НИКОИ ИСКАМ И НИКОИ ДА НЕ БЪДЕ ПРОТИВ НАС ПОМАЦИТЕ...... ИНА4Е 2-РИ ПРИНЦИП НА МЕХАНИКАТА..



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK2]  
Автор .l. (olo)
Публикувано18.01.07 02:44



Това обещание ли е?

olo


Тема айнови [re: ПOMAK2]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано18.01.07 10:56



отговори на това бре





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторeдин бълrapин (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 19:44



помак е българин-мюсолманин а ти явно не си такъв така че не се обиждай за мен си 100 % българин



Тема За ghsнови [re: eдин бълrapин]  
АвторXpитcиянин (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:37



Що е Помак? Чужд сред свои!!!

Или, виж линка!





Тема Re: За ghsнови [re: Xpитcиянин]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано19.01.07 10:50



мерси

ще го прочета



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторtiti (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 23:44



emi iska samo da ti kaja 4e pomacite sa mnogo ''mrasni'' hora.dori turcite i ciganite sa mnogo po-dobri ot tqh.az sam sam se obedil v tova ne6to.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторчyжд (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 19:09



Никой не може да избира както родителите си , така и своята народност.
Затова всеки е такъв, като се е родил.
Помак или не,кикой не го интересува.
Но ако искаш та те уважават другите, научи се първо ти да уважаваш другите.
Нямаш право да обиждаш никой заради народноста му.
Иначе спомни си поговорките:
"Каквото посееш , това ще пожънеш."
"Каквото повикало, това се е обадило."
Както казваше нашият учител:"Всяко действие си има противодействие."
Всяко стадо си има мърша, всеки народ си има и добри и лоши хора.
Затова не оценявайте хората по хародност, а по добродушие.
Такива мисли са фашисцки, и от какива фашисти никой няма нужда, тези вредят дори и на своя народ, спомни си Хитлер.
А това, че турците откъдето са минавали само са всявали жестокост, разсъждавайте сами.
Помислете кои са най големите експлоататорски държави и положението на страните след експлоатацията им. Вижте Африка. Тези страни говорят на английски или на френски.
След 5 века робство коя държава е забравила своя език и говори само на турски.
Ако не искаш да се раздодиш в миналотоо, погледни сегашната картина.
Какво прави СААЩ в Ирак, ти ела от другия край на света и ни убеждавай че носиш Демокрасия. Не забравяй, че там има и български войници.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: чyжд]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано28.01.07 21:29



"Никой не може да избира както родителите си , така и своята народност."
не можеш да ги избираш, но можеш да избереш в последствие дали да си с тях или не. можеш да избереш всякаква народност, стига да спазваш законите и правилата.

"Затова всеки е такъв, като се е родил."
в последните 10 години, може и пич да си се родил, но за седмица да те направият пичка, така че и това можеш да промениш

"Помак или не,кикой не го интересува."
явно доста хора ги интересува, щом сумати години "дъвкат" таз тема(нямам в предвид темата тук в клуба, ами глобално)

"Но ако искаш та те уважават другите, научи се първо ти да уважаваш другите."
това много зависи от човека

"Нямаш право да обиждаш никой заради народноста му."
нямаш право да обиждаш никои по нищо, не зависимо от това дали е народността му или религията, но пък можеш да го правиш когато, където и както си поиксаш. това зависи от възпитанието ти

"Затова не оценявайте хората по хародност, а по добродушие."
тук не виждам някой да оценява които и да е било по народността му

"Такива мисли са фашисцки, и от какива фашисти никой няма нужда, тези вредят дори и на своя народ, спомни си Хитлер.
А това, че турците откъдето са минавали само са всявали жестокост, разсъждавайте сами......и останалото ......"
имаш малко разминаване на мислите и доста далечност от темата



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: titi]  
АвторCTOЯH (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 18:22



ТИТИ, ЩЕ ТИ НАПИША САМО НЯКОЛКО ИЗРЕЧЕНИЯ И НАДЯВАМ СЕ ДА МЕ РАЗБЕРЕШ, ТЪЙ КАТО ПРЕДВИД НА ТОВА КОЕТО СИ НАПИСАЛ/А ЯВНО НЕ БЛЕСТИШ С КОЙ ЗНАЕ КАКЪВ КАПАЦИТЕТ И ПОРАДИ ТОВА НЕ ИСКАМ ДА СЕ ВПУСКАМ В ДЪЛБОКИ СЪЖДЕНИЯ, ЗАЩОТО ЯВНО НЯМА ДА МЕ РАЗБЕРЕШ :
1. НАУЧИ БЪЛГАРСКИЯ ПРАВОПИС ПЪК ТОГАВА РЕШИ ДА ПИШЕШ ПО ТЕМАТА
2. ВЗЕМИ ТА ОТВОРИ НЯКОЯ БЪЛГАРСКА КНИГА /МОЖЕ ДА НЕ Е ФИЛОСОФСКА/ ТА ДА СИ ОБОГАТИШ МАЛКО РЕЧНИКА
3. ОПИТАЙ СЕ ДА СЪБЕРЕШ МНЕНИЯ И НА ДРУГИ ХОРА, ПРОСТО КОНТАКТУВАЙ,ЗА ДА РАЗБЕРЕШ И ТЕ КАКВО МИСЛЯТ ЗА ПОМАЦИТЕ
4. НЕ ГЛЕДАЙ САМО ОТ ТВОЯТА КАМБАНАРИЯ
5. СВАЛИ СИ ЛАМАРИНЕНИТЕ ОЧИЛА И РАЗБЕРИ, ЧЕ СВЕТЪТ СИ СЪЩЕСТВУВА НЕЗАВИСИМО С ПОМАЦИ ИЛИ НЕ И НЕЗАВИСИМО ОТ ТВОЕТО ТЯСНО СКРОЕНО МНЕНИЕ ЗА ТЯХ

ТОВА, ЧЕ НАПРИМЕР ЕДИН ЦИГАНИН МИ Е ОТКРАДНАЛ НЕЩО ТРЯБВА ЛИ ДА МРАЗЯ ВСИЧКИ ЦИГАНИ ИЛИ,ЧЕ ЕДИН БЪЛГАРИН МЕ Е ИЗМАМИЛ В НЕЩО, ТА ДА МРАЗЯ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ- ВЪПРЕКИ, ЧЕ СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ. ТАКА БИХ МИСЛИЛ АКО КАПАЦИТЕТА МИ Е ПОД МИНИМУМА НА НОРМАЛНОТО ОБЩУВАНЕ И РАЗБИРАНЕ ЗА НЕЩАТА.
ВЪЗНАМЕРЯВАМ ДО ТУК ДА СПРА, ЧЕ ТОКУ ВЗЕМА ,ТА ТИ ОБЪРКАМ СЪВСЕМ ПРЕДСТАВИТЕ ЗА ЖИВОТА



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: CTOЯH]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано06.02.07 21:22



ахахахаахахаха добре казано





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторTURClNA (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 13:59



Priyatel koyte styaga tebe ! neznam kakivsi bil kakiv si stanal tova mene nema interesuva samo nedey da zabravyash da bidesh covek i da uvajavash vsicki hora koito jiveyat po tezi zemi sis vekove nared na teb ako netise gledat turski novini po televiziyata smenisi kanala na drugo predavane vse pak nali si imame mnogo natsionalni televiziyi sis uvajenie ot gospodaryat na tezi zami !!!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: TURClNA]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано11.02.07 18:52



малееей колко неграмотни има по таз земя.....





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано12.02.07 09:40



Ей приятел,
ти нещо си се засегнал май ... но не мисля че има за какво.
Казваш помак си. Хубаво. Бил си мюсюлманин, сега се чувстваш повече Българин. И това добре, има доста българи мюсюлмани, а религията не определя националността (както има и турци християни).
А сега за засягането и обиждането ... не ти е добро положението щом се обиждаш, или щом позволяваш да те обиждат. На един като му разбиеш главата и другите ще се замислят след това ... много ще се замислят какво приказват. Няма значение дали ще пребиеш турчин или българин.

Това ви е грешката на вас българите от помашките райони, много търпите, много навеждате глава !!! На времето това ви е помогнало да оцелеете, но отдавна вече турците не дерибействат както преди ( а и доста бой са яли 1912 година .. и още помнят как е бил превзет Одрин .. НА ЩИК !!! )
Та вдигай главата и смело!!! Знае ли колко помаци са участвали при превземането на най-силната турска крепост ?!!! ...Знаеш ли колко от тях са умрели там ???!!! Няма ли паметник в твоето село, или в съседното ??
А те са умрели за да си свободен ти ... свободен и горд! Горд че си Българин!
Може да ни е бедна страната, но е СВОБОДНА! И всички хора са равни ... няма роби, няма господари ...

Имах няколко помаци в моята рота в казармата. Тормозеха ги циганите, тормоцеха ги и турците. Българите не знаеха как да реагират, защото онези не бяха нито с българите българи, нито с турците турци ... не знаеха как да се самоопределят. А циганите най-много ги тормозеха.
Аз пък ги защитавах ... и тормозех циганите, а понякога и турците. За мен помаците не са турци. И няма как да бъдат.
Можеш ли да ми кажеш как един турчин би станал помак ??!!!


А в турция смятат че "помаците са турци от племето кумани" !

ще ме уморят от смях !

и една българска поговорка: БИЙ ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ !



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторИcпepиx (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:29



Хей, Квадрат смотан, с ръбеста глава!!! Не можеш да се подиграваш и подвизаваш като Аспарух...Ясно ли ти е Чук! Историята не сме я живяли, но са ни я написали и разказали - от живи свидетели се е пренасяло от поколение на поколение и следите са останали от разрушеното по цял свят! "Ръбовете" където са минавали, цивилизацията и културата са замирали! Да знаеш турчин-артист или от този сорт? А най-голямата изметска мръсотия е ставала с децата на нашите българи, които сега се наричат помаци! ТОВА НЕ СЕ ЗАБРАВЯ, ясно ли ти е, Квадрат!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: eFFeXX]  
Авторza kyoravte (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 18:20



Hey Bay Ganyo tıp sı bıl ı tıp ste sı ostanesh tı nesı vınoven za tova vınovnısa tvoyte rıkovodıtelı na koıto ım razreshavate da vı vodyat za nosa



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторAsen (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 18:34



i az sam pomak no ne misla kato tebe po skoro ti nikoga prez jivotasi ne si bil pomak !!! ti po skoro si ahmak a ne pomak !!! i kakvi sa tezi sporove vıv tozi sait BILGARİ TURTSİ POMATSİ TSİGANİ !!! vie vsicki ste nenormalni nyama da ve nareka hora zashtoto vie neste hora a sıshtestva koito ste si zagubili akıla sıs razlicni prazni prikazki !! vajnnoto e da bıdete dostoyni az ne vijdam dostoinstvo vıv vashite misli jalko jalko sıs kakvi zagubeni hora vlezohme vıv Evropeiskiyat sayuz



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: нeизвecтeн]  
Авторant natsonalst (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 10:21



Kakvo pak neste dovolnı ot Hasan Azız dane vıe ebal mamata ce taka pısete ı stıga ste sporılı za Pomatsıte neka vsekı se cuvstva kakıvto e po prıroda ot magare kon ako stane ı ot pomak bılgarın ste stane no ı dvete versıyı sa nevazmojnı



Тема и...нови [re: Asen]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано14.02.07 14:38



... неграмотни



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторnima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 04:25



i az snatiska parcalkite i am pomakinia.i ne mi dreme ot tova na koito my dreme da si naska parcalkite i da ne kazva 4e e takav.nie ne sme turci.a sme si normalni balgari.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: titi]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 05:23



a ti titi sigorna li si ,4e ne si pomakinia.i za6to govori6 taka za pomacite.POMACITE sa strahotni hori .[/purple az sam pomakinia i ne se mislia za po razli4na ot ostanalite?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: nima zna4enie]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 12:28



хайде да се научим първо да говорим на български,че така, както си писала,ще е необходим преводач.





Тема Това не е за украсанови [re: tt]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано22.02.07 13:41







Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторniama zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 14:25



abe ei (ima zna4enie ),ti ot kade razbra 4e ne moga da govoria balgarski ,zadnik takav .TI za kakav se misli6 za mnogoznaiko.pro4eti tova bastyn takav congratulations



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторniama zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 14:33



sega moje da iska6 prevoda4 bastun takav.what do you usually go in for? ta se pravi6 na goliam omnik



Тема ай и на теб [re: niama zna4enie]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано22.02.07 16:07





"what do you usually go in for" - хаахахахахахахахахх тва е най-простият израз който съм чел някога. ахахахахахаххахахах не само Български не знаеш да пипеш, а може би и да говориш, ами и с чуждите езици си за смях. ахахахахахахахаха разкарай се



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: niama zna4enie]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 17:04



ха ха ха ха ха , егати смешника дето си.От сърце ме разсмя,nima zna4enie.Така де, я вземи, че го научи тоз български най-накрая,че да не ставаш за смях и пред хората.Виж,като начало един бг.разговорник ще ти свърши чудесна работа.Така, че, дерзай и успех!





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторniama zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 03:07



v momenta y4a mnogo po vajen ezik koito mi e nujen pobe4e ot bg .taka 4e ne se zanimavai s men iasno.balgarsia go znam dodre



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторniama zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 03:10



ne mi triabva bg re4nik za6toto sam zaeta s us re4nik.sme6koha ha ha





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: niama zna4enie]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано23.02.07 09:38



да личи си.
също така да казваш, че един език е по-важен от друг показва какъв ти е КИ



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: niama zna4enie]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 09:46



малейй,nima zna4enie,ма ти си била жена,а аз те мислих за мъж.Е,още по-лошо тогава.Определено имаш нужда от речник,за да се изразяваш правилно.Горката ти,виждам, че си много зле-граматиката определено много ти куца.И това е очевАдно,всеки,който прочете какво си написала,ще го потвърди.Ха ха ха ха ха , ти наистина доста ме развесели,наистина си била голям смешник.Ами виж сега,по-добре вземи и научи първо българския, а тогава учи друг език,че хептен ще я забатачиш.И още един съвет-не се нервирай, бе, я дай по-оптимистично.Не е здравословно.Това води до бързо остаряване и до поява на бръчки.Смей се повече и..............учи българската граматика





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторnima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 14:45



A taka li be 4ovek ,ti me misli6 za jena .Spoko vzah si re4nik i zapo4nah da y4a balgarska gramatika.I ti dosta me razveseli sme6nik ,a ti Pomak li si,za6toto az sam .I ako ima6 ne6to protiv Pomacite si e tvoe mnenie.SME6NIK





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
АвторNlAMA ZNA4ENlE (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 14:54



NE SE PRITESNIAVAI ZA MOETO OSTARIAVANE ,O6TE SAM DOSTA MLADA ZA BRA4KI.IMA VREMA DOKATO VZAMA DA MISLIA ZA TIAH.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: nima zna4enie]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:18



не съм споменавал, че имам нещо против помаците.Аз ,обаче съм чист натурален българин,кръстен в християнска църква."nima zna4enie",ти пишеш в ж.р.Я се ориентирай правилно-какъв/ва/си по някои атрубути,които различават мъжа от жената

.Ок,де, гордей си се с това,че си помак,никой не ти пречи.Не се пъни толкоз , бе ,човек,че може да се спукаш откъм ръбовете.Абе, знаеш ли , кефиш ме.Щи звънна



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: NlAMA ZNA4ENlE]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:19



мисли се от младини, за старини





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано23.02.07 15:21



тва на чат го обърнахте тука



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ghs]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:36



споко,това е само размяна на реплики



Тема Re: ай и на тебнови [re: ghs]  
Авторbabati (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 12:52



Yob tvoy mat suka yobana idi nahuy slyuha razporanaya amcik



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ghs]  
Авторsidiyata (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 12:55



ami takiv e nashiyat bilgarski narod nikoga neznayat koga i kade kakvo da pishat i prikazvat



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: NlAMA ZNA4ENlE]  
Авторprofesora (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 12:58



tya i maykati taka prikazvashe vhcera ama eygo na dneska taka ne misli



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: profesora]  
Авторima zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:00







Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ima zna4enie]  
Авторeднa бълrapka (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 22:47



Опасна работа сте,ей!Откога не съм се смяла така...



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: eднa бълrapka]  
Авторdon Joan (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 15:10



a ti gotinalisi ako me pitash zashto !! zashtoto iskam da nacukam hubavitsa kato tebe deto nese e smyala otdavna !!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: don Joan]  
АвторДoнa Xyaнka (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 21:39



Много си мъничък, резан и смрадлив...



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ghs]  
АвторGALATASARAY (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 22:39



Приятел.пиша ти от Истамбул.По повода че темата се дъвче три години.Един помак е хвърлил камък в кладенец.сам назови.колко мъдреци се опитват да го изкарат.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторpomak (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:52



Гледайте тук.Регистрационният език е турски но ти можеш да изберете българска опора от вашия площаден профил. www.pomaknet.org



Тема za don joanнови [re: don Joan]  
Авторeднa бcлrapka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 16:18



несъмготина и не те питам защо.Само информативно - не се казва "начукам",а "изчукам".И най-важното - с такива "начукачи" като тебе закусвах преди 10 години...



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторpomako (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 18:40



ti 6toto hemsi pomak hemsi tur4in i bulgarinsi kak staua taka



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторavram (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 20:34



само дето ви понамирисват крачетата и сте яко продажни душици а пък недай си боже да докопате малко власт !



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: titi]  
АвторПлoвдив(Black Belt) (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 00:00



Към Titi Щом мислиш че помаците са по мрyсни от ЦИГАНИТЕ и Турците иди малко поживей в Столипиново за няколко дена и тогава ми говори.Първо на първо помаците са трудолюбиви,грамотни,гостоприемни,приятелски...(при циганите е обратното).Второ на Второ явно не си общувал с Помаци и не си присъствал на техни празници и веселия да за да промениш мнението си за тях.Трето на Трето остави си колата в едно помашко село за една вечер и след това в една циганска махала за една вечер и ще видиш разликата(не забравяй да си вземеш личните докуметни и пари от колата при циганите)Преди няколко месеца най-добрата приятелката Фикрие на моята приятелка ми се обади да отида да я придружа до квартитата и кадето живеятс моята щото я беше страх.на връщане бехме нападнати от 3-ма мангали.Благодарение на бойните умения резултатът беше: 1-ия с счупена челюст, дригия в безсъзнание и 3-тия стое6е свит на кълбо и стенене от силни болки.ял съм бой от цигани като малък,като новобранец бях действан от турци и същото време бех закрилян от помаци.после като Стара КАПА докараха при мене още каратисти на моя служба с които се сприятелих и тва ми помогна да защитавам новобранците от БГ-мохамед. произход от турските стари КАПИ.






Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Плoвдив(Black Belt)]  
Авторavram (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 21:26



Ало, Пловдив ела да поживееш малко в Кърджали и ще си говорим пак.Ако помак ти е подчинен по-голям гъзолизец няма да си виждал,ако обаче недай си боже да ти е някакъв началник,водичка няма да ти даде да пийнеш ...освен ако и ти не си помаче.Имат си и шифър за разпознаване ..." Ъли си от нашине?"... . Но да се върнем малко назад в историята когато гърците и турците са натирили българите от беломорска и одринска Тракия ,на нашта граница по разни тесни проходчета където е живяло компактно помашко население са били нападани от засада и изколвани като пилци.Единственото ценно нещо което тракийците са носили



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Плoвдив(Black Belt)]  
Авторavram (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 21:53



е било изкараното с пот злато пришито по дрехите на жените и децата.Цели родове са закопавани в общи ями като добитък.Има една книжка "Разорението на тракийските българи" там може да се прочете повече.Има и едно друго книжле "Интимният живот на една помакиня" за нея мога да кажа само една мъдрост която споделят по-старите помаци..." ага памак са расспий и памакиня са разе_е вращане назад няма".Общо взето пази боже от човешки индивиди които нямат вяра в нищо.Ако тоя дето е отворил тая тема има куража нека я продължи аз съм насреща.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: avram]  
Авторpopov (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 22:36



Не си мисли, брат, че на помаците им намирисват крачетата и че са били продажни душици, и че ако вземем властта ще е беля. Просто не познаваш помаците, а имаш мнение за тях от други, които също не познават добре помаците. Влез дълбоко в Родопите и чуй говора им и ще разбереш колко истински и чист е. Той е един старинен, архаичен български, такъв какъвто са говорели българите преди 100-200 години. Ако имаш възможност иди в гръцко при някое помашко село и ще чуеш още по запазен старинен български, защото там езика им не може да се смеси с гръцкия или турския и си остана чист. В България този говор почти се смеси със съвременния български. И тогава ще се запиташ откъде идват тия хора, какви са ? Мнението на гръцките власти е , че помаците не са българи, също не са и турци. Те били
славяни, останали нейде по планините и впоследствие през турското владичество потурчени. Всеизвестно е, че турците и помаците не се обичат, но също не се и мразят. Така, че помаците не представляват опасност за България, дори напротив милеят и работят за нея и брат ми , карай я по кротко и се радвай на разнообразието и красотата на нашата скъпа Родина.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: popov]  
Авторavram (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 21:02



Попов?Интересна фамилия,ако идва от "поп" малко не ми звучи помашка. Обикновено са Дафинов,Каменов,Росенов,Бисеров,Ясенов,Огнянов. Общо взето не съм срещал Петров,Димитров,Георгиев,Илиев,Христов,Иванов,не обичате да кръщавате на светии ми се струва само не мога да си обясня защо, нали се българеете уж. Колкото до езика той си е чист помашки диалект с леки византийски примеси неразбираем от никого във България.Четох някъде,че помаците били потомци на древните траки които са живяли по нашите земи много преди заселването на славяните и прабългарите.След това обаче са забегнали по високите и недостъпни върхове на Родопите където са се изпокрили и заживяли в затворени общества далече от войнствените нашественици.Всъщност май са си чисти византийци.Познавам много помаци,бил съм в помашки селища: Кирково, Неделино,Златоград,Жълтуша,Падина,Баните,Давидково и т.н.общо взето бая съм пообиколил региона почти служебно.Вярно че бачкат хората то къщи по на три ката,че на едни стръмнини,свят да ти се извий на всеки син по един етаж.Ама синовете бягат не щат там искат в града че там по-лесно.Вярно гостоприемни са, недай си боже пък да кажеш че си от София ще ти олижат дупето с извинение.Ама тука сина ама щерката "на булкин Герги сватанак-деверовото момче някаква службичка..."А те чисти диваченца. Чао за сега отивам да пийна биричка,че много топло...!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: avram]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано21.08.07 11:07



Четох,четох всички постове и ту ми ставаше забавно,ту се изчервявах от неудобство,че не се знае историята,ту се смях на нелепици,а някъде се смях от неграмотно писане и изказвания.
Та сега да се изкажа по въпроса за помаците.Това си е чисто дело на турските нашественици.Това е бил замисълът-да се промие мозъка на чисто българско население,да се помохамеданстват и след време да не остане и помен от българското население.Я четете ВРЕМЕ РАЗДЕЛНО!Това е една много добра книга.Единственото,което се е постигнало помакът да се чувства чужд сред свои.Това претопяване на едно население в турско е ,че няма византийци.Турската нация е толкова многолика,че просто нямам думи.Откъдето са минали и са се смесявали с местното население.Та както в нашите земи живеем много потомци от различни племена така са и турците.За всичко вината трябва да се търси във Великото преселение на натодите.Не е важна каква религия се изповедва,важно е да си наясно сам със себе си какъв си.Та трябва да се мисли не по религия, а по самоопределяне какъв си.Щом живееш в Германия-ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ НЕМСКИ;ако си в АНГЛИЯ-английски,за Македония няма да казвам,че той си е български,диалектен език.Та щом живееш в БЪЛГАРИЯ първо трябва да знаеш БЪЛГАРСКИ,а тогава и матерския си език.Трябва да се проумее,че тук всички сме българи,но с различен произход.Едва тогава ще си тръгнат нещата както трябва.Всеки народ си има своята мърша.Заради 1000 боклука не може да се лепне петно,че един народ е такъв или онакъв.трябва да има взаимно уважение.Казвате,че били гъзолизци

-та аз познавам не един и двама,които с лакти си пробиват път нагоре към властта и това са си абсолютни българи.Понякога ме е срам като чуя,че българи са хванати в чужбина и се занимават със подземния свят.Защото не се казва,че са турци,помаци,арменци,роми,евреи,а се казва-БЪЛГАРИ!Разделението си го правим сами.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано21.08.07 11:08



Опс-малко уточнение:османските нашественици!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 18:52



Оооо, Дива и щастлива, ей на, и тук се намерихме

А добър ден!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано22.08.07 00:07



Здравей!Ами Шматарок кво да се прави?Дето има теми свързани с историята не мога да не се изкажа.Та това ми е слабост,бе човече.А къде е твоето мнение по въпроса?





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 21:28



Аз съм по петите ти

Какво да кажа аз? То тая тема е поставена преди 100 г. както се казва и много неща се изпонаписаха. И се чудя що ли не я изтрият вече?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано22.08.07 22:33



ами ти къде изобщо живееш,че много шаваш навсякъде?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 22:50



айде сега, къде живея. Живея в Република България

Обаче съм гражданин на света . Че много шавам, така е, шавам си насам натам, ама и тебе като те гледам и ти хич не се спираш Те това е лика прилика сме си



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано23.08.07 00:40



Ако наистина исках да знам откъде си бих те питала на лична бележка.Аз макар да съм закотвена на едно място се чувствам гражданка на света като общувам с много хора.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 09:55



нали това ти казвам и аз





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано23.08.07 09:58



да се спираме,че го обърнахме на чат и тука:)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 12:13



BIITE TURCITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! предлагам да се сабереме сички пред народното събрание и да ги изпратим в турция . това колкото и да не ви харесва е демократично!!!!! който иска да остане тук трябва да кръсти децата си със български имена и т.н. както е в САЩ примерно не можеш да си Иван , трябва да те кръстят Джон. Закон . Това е! Говоря само за новородените , не за старите хора , които освен езика може би въобще не се сещат , че са турци. Спират се абсолютно всички часове и новини на турски и точка.




МАКЕДОНИЯ НА БЪЛГАРИТЕ
ПС: в случая и България



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 20:38



BG prav si te ne sa se nauchili balgarski za tolkova godini i moje bi nikoga niama da se nauchat i za tova moje bi sa gi sajalili i sa im pusnali turska televizia. Men drugo me machi-da ste vidiali balgarin v turskia parlament, a v balgarskia palno fesove, kak mojaha tezi dupedavtsi da napraviat tova, no da se nadiavame che vse oste ima balgari v Balgaria da popraviat greshkata. Po Bai Toshovo vreme gi beshe strah da gledat portreta mu ta kamo li da iskat turska televizia ili glasove v parlamenta. Ste stane Bai Tosho da gi pomete vsichkite chak do Istambul i ste gi nakara tam ot kadeto sa izlezli.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано28.08.07 23:24



А ти като си такъв патриот защо пишеш на латиница?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 10:39



а така, Дива и щастлива, я дръпни една критука , ама ха





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано29.08.07 10:56



Ами май свикнах да се пише на кирилица,а и си има кирилизатор.Щом се прави на голям патриот да пише на кирилица.Нали си се готвя за админ и за мод.Тренирам:)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 19:46



няма ли да са малко множко 2 в 1 , хем мод., хем админ



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано29.08.07 23:18



Няма да ми е трудно.Ще се справя.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано30.08.07 11:22



Молитва за жертвите на масово османско клане
30 август 2007 / News.dir.bg
Заупокойна молитва за загиналите по време на обсадата на Перперикон ще отслужи днес пловдивският митрополит Николай по покана на ръководителя на археологическия екип на разкопките проф. Николай Овчаров.
Преди дни в подножието на Перперикон беше открит голям християнски некропол от втората половина на 14 век, попадащ в очертанията на селище край крепостните стени. В некропола бяха открити 15 гроба, предаде БТА. Шест от труповете са били обезглавени, други са били без крайници. Според проф. Овчаров некрополът е от последната обсада на Перперикон. Откритието е на археолога Хитко Вачев, изследовател на паметници от късното Средновековие, който от тази година работи в екипа на Овчаров.
Изследователите са установили, че в гробовете били погребани мъже, жени и деца с разчленени тела, които вероятно били екзекутирани по време на обсадата на крепостта от войските на турския емир Орхан през 1362 г.
Проучвам средновековни некрополи от 15 години, но това е най-драматичната и емоционална находка, на която съм попадал, коментира Вачев. По думите му, масовите екзекуции са били предприети от нашествениците, за да сломят съпротивата на защитниците на обсадената крепост.
Това е второ Баташко клане, само че 500 години преди него, коментира на свой ред проф. Овчаров, цитиран от Дарик. Пълен комплект робски окови и множество фрагменти от счупено оръжие са намерили още археолозите при тазгодишните разкопки на Перперикон. Екипът на професора е работил в подножието на крепостта, където е имало градско население. Там е била и цитаделата, в която българите са се укрили при нашествието на турците. В нея археолозите са попаднали на около 70 кръстове - железни, сребърни, бронзови, всички осквернени. Екипът е открил и мястото, през което турците са превзели крепостта с щурм, както и колекция монети от времето на емира Орхан.
Според Овчаров, новооткритият християнски некропол е поредното доказателство за трагичните събития в Източните Родопи по време на османското нашествие, описани от Антон Дончев във “Време разделно“.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 21:46



е, то това е явсно като бял ден, че ще се оправиш, защото най-накрая да искаш да искаш и да го получиш, няма накъде повече. Обаче при 2-ма модератори в клуба, що ти е таз работа. Що не ги оставиш те да си вършат работата. Те и без това си я вършат добре.Не изместваш ли единият от линия?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано31.08.07 09:56



Колективът ни е от трима основни човека-шефа,техника и аз и още двама,трима когато е нужно.Шефът повечето време го няма,техника си има други бойни задачи та я ми кажи кой остава на линия?Мисля,че е много ясен отговорът нали?





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано31.08.07 11:52



искаш ли на кафенце? аре да ходим нещо моренце...

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: spider4o™]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано31.08.07 12:49



И кого каниш на кафенце?





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 13:35



ти шефа го остави и офиса също. Аз ти говоря за модераторите, които са си напълно достатъчни там. И работата си гледат както трябва. Защо ли ми се струва, че искаш да изместиш някой от тях. Толкова драпаше да ставаш модераторка , дали в един или в друг клуб, няма значение-факта си е факт. Само констатирам, нищо лично





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано31.08.07 14:59



нема значка, който дойде.
ще се напием и ще псуваме Румен Петков.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано31.08.07 16:43



Ама не съм искала да ставам модераторка на клубове,бе човеко.Аз ти говоря за нашите си форуми на работата ми.Оф,че не ме разбра..Ще имаме форум на нашата лан мрежа-вътрешен и на ДС++ също има чат.Там ще контролираме темите.дано ме разбра вече.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: spider4o™]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано31.08.07 16:44



И къде ще пием кафе,че да се сберем тайфа та поне да са повече ругатните.Тоя какъв е?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано31.08.07 17:10



не знам, не съм от Кърджали.
ама искам някой де да мина.
тоя е пияница, мани го - престъпник.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: spider4o™]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано31.08.07 20:46



И аз не съм от Кърджали,но пак си драскам и тук





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано01.09.07 17:26



По етнос съм българка и майчин език ми е българският език.Не съм от Кърджали,а от най-младия град в БГ,построен от бригадирите-Димитровград-градът на Пеньо Пенев.Не съм учила английски макар сега да се налага да уча термините на езика на Шекспир-работя във фирма за интернет разпространение.Мога само да кажа,че това е един мгого идиотски език-едно пишеш,друго четеш,а трето изговаряш.Когато бях ученичка в моето училище се изучаваше немски и руски.Сега се замислям дали да подкарам италиянския,че ми идва по-насърце.Аз се гордея с моя си народ и родина.Уважавам си кирилицата и пиша винаги с нея.А ако срава дума за писане на имена мога да си ги напиша на английски,немски,руски.Ще се поровя да видя как да си пиша името на японски-има кого да попитам.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 22:48



Neznaia v kakva firma rabotish, no az ako sam ti shef ste te izgonia vednaga, zastoto kato gledam vse na dir visish.Pak ot de da znam pri vas na tova moje da mu vikate rabota. Tuk za takiva neshta pari ne se plashtat. A sto se otnasia do ezitsite Angliiski govori tsial sviat,Italianski uchat samo tezi koito si zarabotvat parite po lekia nachin, zastoto ot tapia im ezik nito edin biznesmen v sveta ne se interesuva, a dori i da se nauchish da si pishesh imeto i na Patagonski tova niama nikakvo znachenie, zastoto tvoito ime ne znachi nishto za sveta ili kakto kazvat sarbite-" Isti kurats samo drugo pakovanje"
Edno samo se chudia, sled kato si balgarka i da se nadiavame vse oste ima i drugi ostanali v balgaria kak vie vsichki pozvolihte v Balgarskata televizia da ima novini na turski i kak vie pozvolihte Turtsite da imat tolkova glasove v parlamenta, koga ste si otvorite ochit i vidite kakvo tova prichiniava na Balgaria - PROVAL. Te vse oste ni narichat giauri i dokolkoto si spomniam naskoro gotveha vastanie srestu giaurite, kakto se izrazi tapata pomakinia po televiziata. BALGARIA ZA BALGARITE. A ti ako si naistina takava bi triabvalo da me podkrepish a ne da se zaiajdash s man na patriotichni temi.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано02.09.07 10:08



Откакто съм станала пълнолетна винаги съм ходила да гласувам по изборите без два пъти,защото не виждах за кого по дяволите да си пусна гласа.За новините на турски и аз съм против,но никой не ме бръсне за моето мнение.Много неща не ми харесват,но съм си в България и нямам намерение да ходя по гурбети в чужбина.Ако реша да отида някъде да работя това би било в някой БГ курорт.Английският наистина е световен език,но няма за кога да го уча.за другите езици се пошегувах.стоя предимно в дир понеже тук на пътва страница има актуални новини,а аз трябва да ги следя.Ако ти е любопитно ще ти кажа,че също ми е отворена страницата и на фокус.Работата ми е да следя нета и да обслужвам клиентите когато дойдат тук.Дир е една от тежките страници и по него си правя заключения.имам и много други задължения,но те обслужват сървъра.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 21:02



ам така кажи да те разберем





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано03.09.07 11:24



ОФФФФФФФФФФФ,разгеле,разбрахме се.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 21:29



Sto se otnasia do gurbeta- az ne sam tuk na gurbet, tuk sam postoianno jiveest.
A ti ako naistina iskash da rabotish v kurort i tam pitat za angliiski ili i ti si kato vsichki drugi stom se razbirash sas sasedkata poveche ne ti triabva. Nikoga ne e kasno chovek da nauchi neshto novo.I tuk ima takiva Balgari deto ne iskat da uchat angliiski, kazvat che ako anglichanite iskat da se razbirat sas tiah te triabvalo da nauchat Balgarski.Sega nesto mi ia niama muzata za pisane ste ti pisha po natatak. Na kolko godini si ako ne e taina?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано05.09.07 01:07



не е тайна-на 41 години съм,а през декември ще навърша 42.Завършила съм СПТУ по облекло.Работила съм какво ли не,но сегашното предизвикателство е огромно за мен-Та аз до преди година и половина понятие си нямах от интернет и компютърни технологии.Сега се уча на всичко.Не съм очаквала,че ще се занимавам с ПИАР-стване

-та аз съм толкова стеснителна и срамежлива,но се научих да рекламирам добре продукта ни,мениджмънд,маркетинг,касиерство,да ръководя екипа макар още да е малък,да вземам решения.Да съм оператор и координатор.Никак не е лесно,но след година със сигурност ще съм много навътре в нещата и ще се науча на много неща.Браво на шефа ми,че е кадърен и знае какво и как да работи,а и обяснява спокойно и търпеливо.Много ми се е искало да науча езици,но нещо не ми се отдават.Знам малко от дъщеря ми.Трудно ми е да изговарям думите.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
АвторJiraf (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 20:11



haspuh , golem si aspuh, 6e znai6



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Jiraf]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:18



Abe tape ti kade se barkash kade ne ti e rabota, narochno sam napisal haspuh zaradi takiva kato teb, zastoto po vashia krai ne sashtestvuva aspuh ili Asparuh pri vas e haspuh ili Hasparuh. Tuk mi e pisnalo ot takiva kardjaliiski haspusi kato teb.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:22



zaochnaha da ni se barkat v razgovora moga li da ti pisha na Emaila.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
АвторJiraf (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:36



ae aspuh i az ne sum ot toa krai . Az sum tuka za malko

Ama mnooo si se napu6il e Davai go po-spokojno, 4e savsem izpu6i



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано07.09.07 10:47



да,може да ми пишеш в пощата на профила ми:)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Jiraf]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 19:00



Ti napravo me razveseli............... Kato gledam i ti pishesh na latinitsa da ne si i ti v chujbina?





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
АвторJiraf (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 20:21



ti me razveseli o6te kogato zapo4na da pi6e6

Na latinica mi e po-udobno da pi6a



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Jiraf]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано07.09.07 22:15



И на мен клавира ми на латинския ми е по лесен,но пиша с фонетичната и ми е лесно така:)





Тема Re: ЮДО-ТУРСКИ УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИЯнови [re: ПOMAK]  
АвторSTEFAN D-R D TCHOLAKOV-SVERlGE (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 12:56



ЮДО-ТУРСКИ УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИЯ
По книгата „Гетоцид и Холокост над Българите”
Георги Войнов

Юдейският престъпник и отврат Коен
Е пpедал Велико Търнов град свещен
Тази мръсна и престъпна мутра
Е убиеца на Българска държава скъпа !

Турци и Юдей са ни клали зверски
Посекли са ни културата човешки
Тази мръсна и престъпна сган
Е пила кръв за юдейски ритуал !

Убийците на Велико Търново са трима
Юдеите Лазар Коен, Хасон и Челеби Сюлейман Соломон
Те клали са народа за пари
А след това юдеи-Те търгували със български жени !

Това черно и престъпно юдейско религиозно племе
Убивало е България през вековете
Сюлейман Паша – Соломон престъпник със аскер
Изклал е народа в Старозагорски вилает !

Юдейските убийци са наследство със престъпен ген
В концлагера „Росица” е престъпник юдата Коен
В комунизма пиха кръв юдейските свине
Леа Коен, Соломон Паси са мафия от нова ПЕСТ !

Да изхвърлим тези юдо-турска мафия позорна
От България всички да изгоним без условия
Българи вдигайте се, сега е време
Да строшим юдо-турското правителство Злодейско !

/ Послепис, азиатските евреи ”ешкенази”
Са създали първо геноцида над българите.
Те са в основата на разделението на Българското
Царство, за да падне под Турско робство и да ни
Колят турци и юдей 500 години !
Четете книгата „Геноцид и Холокост”
От Г. Войнов !

11 декември 1906 година, Българският парламент
Приема закон, с който се ограничава изселването за
Америка и забранява заселването на руски еврей
Стр. 82 от „KRONIKA ÖVER 20 ÅRHUNDRADET „
BONIERS FÖRLAG - SVERIGE

Стефан д-р Д Чолаков

6 септември 2007
Швеция

--
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=131717&srcpos=6

--

ДРАГА МАРИЯ - БЕЗ-ИМЕННА ....
Автор: Stefan d-r D Tcholakov-SV
Получено на: 8 Септември 2007 12:21
ДРАГА МАРИЯ - БЕЗ-ИМЕННА ....

Виждам, че имаш и Ти литературни напъни. Може ли да направиш разбор на следващото ми стихотворение ? Преди това обаче прочети книгата на "Георги Войнов" - "Геноцид - Холокост над Българите" - извършена от юдей, турци, гърци, руснаци, сърби, комунисти, масони, богоборци, глобалисти, ционисти"
НЯМАМ ПРЕДСТАВИ И ОТ КОЙ ЩЕ СЕ ОПРЕДЕЛИШ В ГОРНИТЕ ЦИТИРАНИ УБИИЦИ !

Приятно четене и обучение !

Стефан д-р Д Чолаков
Швеция


Относно: pisaniata na d-r Tcholakov
Автор: Maria
Получено на: 8 Септември 2007 11:21
Uvajaemi ekip na Mediapool, kak opredeliate stihopletstvoto na uvajaemia doktor? Rasistki si sa spored vas? ili prosto ste vuv vacancia i ne vi interesuva kakvo se publikuva na sita vi.
Tova e nNEPROFESIONALNO.
Da poemate obeshtania, koito ne spasvate i tak obijdate chitatelite si - s mebrejnost i nepukisum





Тема Re:нови [re: STEFAN D-R D TCHOLAK]  
АвторБЪЛГAPИЯ (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 00:56



ЮДО-ТУРСКИ УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИЯ
По книгата „Гетоцид и Холокост над Българите”
Георги Войнов



[img]http://www.stefan-tcholakov.com/pic/5642.JPG[/img]

Юдейският престъпник и отврат Коен
Е пpедал Велико Търнов град свещен
Тази мръсна и престъпна мутра
Е убиеца на Българска държава скъпа !

Турци и Юдей са ни клали зверски
Посекли са ни културата човешки
Тази мръсна и престъпна сган
Е пила кръв за юдейски ритуал !

Убийците на Велико Търново са трима
Юдеите Лазар Коен, Хасон и Челеби Сюлейман Соломон
Те клали са народа за пари
А след това юдеи-Те търгували със български жени !

[img]http://www.stefan-tcholakov.com/pic/5649.JPG[/img]



Това черно и престъпно юдейско религиозно племе
Убивало е България през вековете
Сюлейман Паша – Соломон престъпник със аскер
Изклал е народа в Старозагорски вилает !

Юдейските убийци са наследство със престъпен ген
В концлагера „Росица” е престъпник юдата Коен
В комунизма пиха кръв юдейските свине
Леа Коен, Соломон Паси са мафия от нова ПЕСТ !

Да изхвърлим тези юдо-турска мафия позорна
От България всички да изгоним без условия
Българи вдигайте се, сега е време
Да строшим юдо-турското правителство Злодейско !

[img]http://www.stefan-tcholakov.com/pic/5650.JPG[/img]



/ Послепис, азиатските евреи ”ешкенази”
Са създали първо геноцида над българите.
Те са в основата на разделението на Българското
Царство, за да падне под Турско робство и да ни
Колят турци и юдей 500 години !
Четете книгата „Геноцид и Холокост”
От Г. Войнов !

11 декември 1906 година, Българският парламент
Приема закон, с който се ограничава изселването за
Америка и забранява заселването на руски еврей
Стр. 82 от „KRONIKA ÖVER 20 ÅRHUNDRADET „
BONIERS FÖRLAG - SVERIGE

Стефан д-р Д Чолаков

6 септември 2007
Швеция




Тема Re: ЮДО-ТУРСКИ УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИЯнови [re: STEFAN D-R D TCHOLAK]  
Авторnqkoi (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 21:51



tupo kopele ot 4ii hui si i ti sdelan a ?neznae6 no ina4e si stihoboec i patriot ql si i ti kebap4eta ot saborite



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: нeизвecтeн]  
Автормюcлюмaнka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 13:24



Проблемът си е твой, дали си помак или не ,ама да беше понаучил малко и граматика/българска/,че не се пише мюсулманин,а МЮСЛЮМАНИН.Моля,няма за какво да ми благодарите!





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: мюcлюмaнka]  
АвторД-p Гpaмaтиk (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 23:08



Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха!!! мюслюнке, има си правила в Българската Граматика. 'Айде обратно в първо отделение.


МЮСУЛМАНИН, хайде повтори го няколко пъти.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Иcпepиx]  
АвторSMlRT ZA LAJTSlTE !! (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:34



YA DA SI ZATVARYASH USTATA TRIIGILNIK !! TAKIVA KATO TEBE SA YA IZMISLILI TAZI LAJLIVA ISTORIYA ZASHTOTO ZA NISHTO DRUGO NEVE BIVA ISI FANTAZIRATE TAKIVA PRIKLYUCHENIYA!! UMIRAY UTREPKO



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: и aз]  
АвторALLAH VE ZOVE (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:41



DA VI GO DAM V USTATA VIE STE EDNA SHEPA HAYMANI NYAMATE SI DRUGO SIS KAKVO DASE ZANIMAVATE PONE SI SMENETE RELIGIYATA OT KAKVITO STE VIV ISLYAMSKATA ZADA IMA SIS KAKVO DA SE ZANIMAVATE TOGAVA PONE SHTESE MOLITE PO PET PATI V DEN I NYAMA DA MISLETE ZA GLUPOSTI !!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: CTAP]  
АвторAMl TAKA E (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:50



NE E VAJNO NA KAKVO I KOGO PRILICHA ! VAJNOTO E CHE IMA SMELOSTA DA RAZKAZVA ISTINATA !! TOVA KOETO NEMOGAT DAGO NAPRAVYAT IZVESTNITE ISTORITSI I AKADEMISIENI ZASHTOTO TE SA VLYUBENI VIV SVOITE LIZLIVI IDEI !!



Тема Re:нови [re: БЪЛГAPИЯ]  
Автор(* (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 13:59



ABE VI VSE OSHTE SAS GLUPOSTILI SE ZANIMAVATE MAMKAVI EBLIVA



Тема Re: ЮДО-ТУРСКИ УБИЙЦИ НА БЪЛГАРИЯнови [re: STEFAN D-R D TCHOLAK]  
Автор(* (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:01



GLUPAVI IZMAMENI NATSIONALISTI



Тема are stigaнови [re: ПOMAK]  
Авторkin_kong (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 18:39



........вече сте повдигали тема от преди 4-ри год.Таз тема трябва се заключи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.