Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 25.04.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: sisa23]  
АвторXpиcтиянин (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 23:45



Скъпо Сисенце23!Не знам до колко ми е болна темата,но ми е болно за това,че излезеш ли от Родопите думата "помак" става едва ли не мръсна и обидна дума!!!А става въпрос за едни добри хора,къдърни и добронамерени,които едва ли не крият,че са помаци,защото ще погледнат на тях с друго око...
" Az mislq,4e toi pravi gre6ka,sled kato ot edin stava suvsem drug"-защо си решила,че ти си "капацитета",който може да прецени в случая това грешка ли е или не?Човек идвайки на тази Земя не може да избере родителите си и името си...,но един зрял човек може да прецени какво вероизповедание да изповядва-дали да бъде християнин,мюсюлманин,будист,атеист и т.н.
Всеки има правото да избира какъв да бъде,като трябва да уважава избора на останалите.
"Nai dobre 6te e i ti da vklu4i6 okolo sebe si hora s razli4ni veroizpovedaniq "-аз не избирам кой да включвам покрай себе си, но на работното място ми се налага да контактувам с помаци,турци,роми,един арменец,един полуруснак и др.И взаимоотношенията са ни чудесни по простата причина,че всеки уважава останалите,а в замяна получава тяхното уважение.
Благодаря за пожеланието и нека успеха те споходи и тебе приятелко моя.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано18.12.06 12:19



като гледам таз тема вече се "дъвка" 3 години вече и продължават некви спорове за това кой какъв е.

я ме светенете мене ще е то "помак", че от всичко написано до тука не ми стана ясно и защо е стамно.?

но отговорете бързо, а не след наколко месеца!!!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ACПAPУX]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 14:45



Нищо против турския народ, ама що пък само той да е "благословен от бога"?!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Xpиcтиянин]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано18.12.06 16:35



Здрвавейте на всички.
Нова съм тук и не съм още много наясно с този клуб но прочетох мнението на Християнин и на пълно го подкрепям.
И аз съм българка както тебе сиса_23, но важно ли е какъв си? Българин, турчин, помак, циганин, американец, африканец и какъвто и да е било.
Значи позволявам си да се отклоня от темата и да ти разкажа една историика на бързо сиса_23.
Преди година срещах момче което беше турчин и се влюбих в него адски много и дори за малкото време което бях с него той ме носеше на ръце. А съм си имала българи и италианци за приятели които са гледали само някаква изгода от мене!
За това не съди човек по вероизповеданието му а по акъла и начина му на държание!
Искам да те питам нещо просто от лично любопитство ако искаш ми отговори.
С кого предпочиташ да прекараш живота си... турчин, циганин или помак но цял живот да ти е верен, или да си имаш някое българче американче или какъвто и да е друг и цял живот да те тъпче?
Не казвам че не обичам българите, но все пак не сме само ние на този свят а и в света.
Да има много тъпи и кухи лейки така. Аз съм напротив на обществени места да се говори на турски и т.н., но все пак за това не са виновни тези които го правят а тези които го позволяват!!!
А доколкото до тебе Християнин Браво поздравявам те за това че си сменил вярата си и си открил верния път в търсене на истинския Бог!
Поздрави :)



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Ъ]  
Автор Seriozno_Momi4e (непознат )
Публикувано18.12.06 16:42



Ъ прочети библията и ще разбереш защо.......
За Бог няма бедни богати няма българи и турци, крадци или почтенни за него има само вярващи и невярващи.
Дано ти да си от първите!



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Seriozno_Momi4e]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 18:42



Браво! Няма почтени и крадци, има вярващи и невярващи. Не е важно да си почтен, важно е да си вярващ.


Освен тва пак не разбрах защо точно даден народ да е благословен от Бога. Ама карай.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK]  
АвторПOMAK2 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 01:15



И АЗ СЪМ ПОМАК.... НО НЕ САМ ПРОТИВ НИКОИ ИСКАМ И НИКОИ ДА НЕ БЪДЕ ПРОТИВ НАС ПОМАЦИТЕ...... ИНА4Е 2-РИ ПРИНЦИП НА МЕХАНИКАТА..



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: ПOMAK2]  
Автор .l. (olo)
Публикувано18.01.07 02:44



Това обещание ли е?

olo


Тема айнови [re: ПOMAK2]  
Автор ghs (v.2)
Публикувано18.01.07 10:56



отговори на това бре





Тема Re: Аз съм ПОМАК [re: ПOMAK]  
Авторeдин бълrapин (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 19:44



помак е българин-мюсолманин а ти явно не си такъв така че не се обиждай за мен си 100 % българин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.