Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 26.04.24 
Градове
   >> Кърджали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано02.09.07 10:08



Откакто съм станала пълнолетна винаги съм ходила да гласувам по изборите без два пъти,защото не виждах за кого по дяволите да си пусна гласа.За новините на турски и аз съм против,но никой не ме бръсне за моето мнение.Много неща не ми харесват,но съм си в България и нямам намерение да ходя по гурбети в чужбина.Ако реша да отида някъде да работя това би било в някой БГ курорт.Английският наистина е световен език,но няма за кога да го уча.за другите езици се пошегувах.стоя предимно в дир понеже тук на пътва страница има актуални новини,а аз трябва да ги следя.Ако ти е любопитно ще ти кажа,че също ми е отворена страницата и на фокус.Работата ми е да следя нета и да обслужвам клиентите когато дойдат тук.Дир е една от тежките страници и по него си правя заключения.имам и много други задължения,но те обслужват сървъра.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторшмaтapok (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 21:02



ам така кажи да те разберем





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: шмaтapok]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано03.09.07 11:24



ОФФФФФФФФФФФ,разгеле,разбрахме се.





Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 21:29



Sto se otnasia do gurbeta- az ne sam tuk na gurbet, tuk sam postoianno jiveest.
A ti ako naistina iskash da rabotish v kurort i tam pitat za angliiski ili i ti si kato vsichki drugi stom se razbirash sas sasedkata poveche ne ti triabva. Nikoga ne e kasno chovek da nauchi neshto novo.I tuk ima takiva Balgari deto ne iskat da uchat angliiski, kazvat che ako anglichanite iskat da se razbirat sas tiah te triabvalo da nauchat Balgarski.Sega nesto mi ia niama muzata za pisane ste ti pisha po natatak. Na kolko godini si ako ne e taina?



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано05.09.07 01:07



не е тайна-на 41 години съм,а през декември ще навърша 42.Завършила съм СПТУ по облекло.Работила съм какво ли не,но сегашното предизвикателство е огромно за мен-Та аз до преди година и половина понятие си нямах от интернет и компютърни технологии.Сега се уча на всичко.Не съм очаквала,че ще се занимавам с ПИАР-стване

-та аз съм толкова стеснителна и срамежлива,но се научих да рекламирам добре продукта ни,мениджмънд,маркетинг,касиерство,да ръководя екипа макар още да е малък,да вземам решения.Да съм оператор и координатор.Никак не е лесно,но след година със сигурност ще съм много навътре в нещата и ще се науча на много неща.Браво на шефа ми,че е кадърен и знае какво и как да работи,а и обяснява спокойно и търпеливо.Много ми се е искало да науча езици,но нещо не ми се отдават.Знам малко от дъщеря ми.Трудно ми е да изговарям думите.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
АвторJiraf (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 20:11



haspuh , golem si aspuh, 6e znai6



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Jiraf]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:18



Abe tape ti kade se barkash kade ne ti e rabota, narochno sam napisal haspuh zaradi takiva kato teb, zastoto po vashia krai ne sashtestvuva aspuh ili Asparuh pri vas e haspuh ili Hasparuh. Tuk mi e pisnalo ot takiva kardjaliiski haspusi kato teb.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: Дивa и щacтливa]  
Авторhaspuh (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:22



zaochnaha da ni se barkat v razgovora moga li da ti pisha na Emaila.



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
АвторJiraf (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 22:36



ae aspuh i az ne sum ot toa krai . Az sum tuka za malko

Ama mnooo si se napu6il e Davai go po-spokojno, 4e savsem izpu6i



Тема Re: Аз съм ПОМАКнови [re: haspuh]  
Автор Дивa и щacтливa (загадъчна)
Публикувано07.09.07 10:47



да,може да ми пишеш в пощата на профила ми:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.