Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Излекувах се от рак в напреднал стадийнови  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано19.01.12 16:07



Миналата година по това време бях болен от рак семином. Тогава писах тук, да питам за разни неща. Сега съм съвсем здрав и изобщо не се сещам за лекарства. Започнах да се уча да карам ски.

Нещата станаха горе долу така:
Миналата зима ми откриха злокачествен рак - семином - вече в напреднал стадий. Това беше по моя грешка, защото признаците, че нещо не е наред, бяха още от лятото, а аз цяла есен отлагах да ида на лекар до последния момент - докато започнаха болки и станаха нетърпими. Чак тогава се обадих на един познат уролог и той ме прати веднага да ида в Пирогов - за да не ми казва той лошата новина. После той много ми помогна, защото ми намираше добри обезболяващи.

Лекарите, през които минах в Онкологията в Дървеница, ме питаха, как така съм отлагал толкова време и що за невежество е това. Щях да си мисля, че съм най-големия индианец, обаче разбрах, че имало и по-големи - една лекарка ми каза: "Ти не си най-големия куриоз, чакал си половин година, а тук имаше един със семином, който беше чакал две години".

Отначало лекарите и близките криеха от мен, как точно са нещата и аз си въобразявах, че като мине операцията - и всичко ще е наред. Оперира ме успешно доц. Нейков (д-р Цингилев ми беше лекуващия лекар, а д-р Табаков ме събуди след упойката). След операцията тежките болки изобщо не намаляха. Тогава от моята приятелска компания пратиха един приятел да ми помага след операцията, докато се движа трудно. Той идваше с желание и стоеше по цели нощи и помагаше и на другите в стаята, понеже ни оперираха почти по едно и също време и те също бяха трудно подвижни.

Чак когато ме пратиха на химиотерапия разбрах защо болките не спират. Там лекарката вече ми каза истината - че целия ми корем е пълен с разсейки и туморите са толкова големи, че тя се чудеше на размерите им и как аз не ги напипвам с ръка. (После ми казаха, че те притискали бъбреците и оттам са болките. На кои органи точно са туморите - във всичката разправия така и все пропуснах да питам - знам че звучи глупаво, просто бях ошематен. Доколкото разбрах, съм имал късмет, че са по стените на стомаха и на органите и не е засегнат пряко никой орган, освен лимфните възли над тестисите. Дали е така или са скрили още подробности от мен не знам.)
Химиотерапевтката ми каза, че идвам много късно и отначало въобще не искаше да ме приеме, защото смяташе, че напразно ще заема място на някой, който все още има шансове да се излекува. Сега изобщо не й се сърдя, защото после тя направи много за мен. Тогава разбах, че умирам и направо ми се стори, че виждам черен тунел без никакъв изход. Изпаднах в паника и три-четири дена не можах да спя. И без това бях станал кожа и кости и много малко можех да се храня и това съвсем ме отслаби.
Лекари ми казваха, че оживява, който се вкопчи за живота, а си отива, който се предаде. И аз се вкопчих и по някое време, не знам точно кога, вече бях убеден, че ще оживея.

Получиха се усложнения, заради тръби до бъбреците - сложиха ми ги между бъбреците и пикочния мехур - и стояха над три месеца, минах и през разни други мъки - месец-два с катетър (на два пъти).
Наложи се между курсовете на химиотерапията да лежа два пъти в една градска болница. Нямаше подобрение и решили да ме изпишат, за да не умра при тях. Тогава приятели се обадиха на техен приятел инспектор в Здравното министерство и той отишъл в болницата да се застъпи за мен и така не ме изписаха. Назначиха ми нови лекарства, преливаха ми кръв и накрая ме закрепиха.

Много ме ободриха думите на една позната болна от рак на кръвта, която идваше да ме вижда и да ми дава кураж - че човек не трябва да се предава в никой случай. Лекарите й казвали: "Това което правим ние е половината от лечението, а другата половина е вашата вяра и воля за живот". Самият й пример ми подейства много - тя е една от най-жизнерадостните личности, които съм срещал. Въпреки, че не е в първа младост, ходи с бастун и доживотно е на химиотерапия, тя работи, гледа си семейството и събота и неделя си копае в градина на вилата. Винаги е весела и в добро настроение и като поговори човек с нея се разведрява и той - не знам как го постига.

Понеже се говори, че много хора се излекуват в манастира на Свети Мина покрай София (Обрадовския манастир) - приятели взеха да ме карат дотам с кола сутрин. И с мене също там станаха необикновени неща - чудо - не един път. На отиване едва вървях, правех десет крачки и кляках да си почина, болките се усилваха от ходенето, болеше ме от друсането в колата. А на връщане, в колата по пътя, болките ми изчезваха напълно и не се връщаха половин-един ден. Не се налагаше да ми бият опиати чак до вечерта или до другия ден. Иначе бях почнал да ги взимам два пъти по-начесто отколкото трябва и пак болките само намаляваха, но трудно се издържаха. Цяла зима много пъти ме караха до манастира и всеки път - без изключение - на връщане болките спираха и не се появяваха до вечерта или до другия ден. Тогава разбрахме, защо в манастира не предлагат преспиване - иначе няма да се отърват от болни, които са усетили и направо ще се заселят там :) Ако не беше зима и студ, направо щях да стоя там денонощно, за да не ме боли и нямаше да могат да ме изгонят по никакъв начин :)

На мене химиотерапията ми понасяше по-тежко, отколкото на повечето хора, а и бях много отслабнал. Направо ми се струваше, че ще ме довърши, даже мислех да я спирам, обаче приятелите и близките ме накараха да продължа да ходя.
За да се съвзема от химиотерапията, тръгнах при един лекар, който прави ирисодиагностика и предписва билки и хомеопатични лекове - д-р

- - препоръчаха ми го познати и ходих при него доста пъти и досега никога не ме е подвел. Той ме лекуваше от пораженията от химиотерапията и радиацията. Каквото ми каза по ириса - после го установиха и в болниците с изследванията. Той е и първия оператор в България на нов апарат от Австрия, който поставя пълна диагноза, лекува с лъчи и сам предписва билки и лекарства.

Други познати ми препоръчаха - за да мога да издържа химиотерапията - да ходя на озонотерапия в "" в Дружба. Там ми правеха и електромагнитна терапия с един апарат на принципа на "Запер" на Хулда Кларк. Ходих доста пъти и тези неща наистина ми подействаха много добре. Толкова бях омалял, че не можех да си стоя на краката. На отиване взимах такси и със зор стигах от таксито до вратата им. Час-два вливане на озон и електромагнитната терапия ме съживяваха и се прибирах с градския транспорт - вървях почти нормално.

Лекувах се с още много неща, както и всички други - които ги пише и тук из форума.
Намерих лечебни гъби на ниски цени от . Консултирах се с нея по телефона и тя ми каза, кои гъби да взимам за семином. Остана ми навик да пия и чаената гъба комбуча (ако на някой му трябва, мога да дам) и млечната "тибетска" гъба "кефир".
Внесоха ми чак от Ирак арабски билки - намерих един възрастен иракски лечител в София - Сатер. Който иска - мога да му дам телефона на лечителя.

Отначало туморите взеха да се стопяват. Така и не довърших химиотерапията, защото някъде по средата й туморите внезапно изчезнаха. Просто поредните туморни маркери показаха, че рака изобщо го няма и показателите са съвсем в нормата като на здрав човек. Лекарката пак се удиви и в първия момент не вярваше на очите си. После го прие - те са свикнали на всякакви аномалии. Лекарите решиха, че е излишна повече химиотерапия. Доколкото помня изкарах три или четири непълни курса, а по предписание трябваше да са общо шест. След това ме изпратиха за всеки случай на лъчетерапия - такава е системата. Аз вече си знаех, че съм здрав и това е излишно, но ходих най-вече за успокоение на близките. След това пак направих туморни маркери тоя септември и пак показаха очакваното - че нямам рак.

В себе си съм убеден и знам, че това е Божие чудо. И отпреди това бях убеден християнин и това ми помогна най-много да имам воля да живея. Даже не мога да кажа, че след това съм станал повече вярващ от преди това. (Само на попове не вярвам, за мене те са пълни лисици :) )

Това, което на мен много ми помогна - сериозно го мисля - е ходенето в манастира "Св. Мина". Много лечебно място, много хора ходят там да се помолят пред иконата на свети Мина. Чувал съм, че има и много други случаи там на излекувани от рак по чудо - не съм само аз. До там ходят две маршрутки от Лъвов мост - маршрутка 11 ходи до самия манастир и е честа и много удобна (обаче трябва да се уговорите за връщането, защото ако няма хора до манастира, върти преди него), а 46 минава до разклона (за пречиствателната станция) на половин-един километър от манастира. Там е хубаво да се ходи сутрин рано - отварят към 7.30 - на първия който иде, му дават ключове да отключи някой от параклисите там - за здраве.

Приятели ме посъветваха да напиша това и да споделя информация или най-малкото - надежда с другите, които се борят със същото. Също и да дам мейл за връка: ivan4o17@abv.bg ; скайп: ivan4o17

Най-странното е, че една от тях преди мене също беше болна от аналогичен рак, само че женски - един от най-бързо развиващите се, няма точна диагноза за него. Пак по чудо й го намерили навреме (а трудно се откривал) и я оперираха и я спасиха. Тогава аз изобщо не знаех - тя и приятелят й криеха това от всички. Казаха ми едва когато и аз се разболях и решили, че в нашата компания се повтаря за втори път някакъв кошмар.

Особено е и това, че всички мои познати, с които заедно лежахме в Онкологията, също се оправиха - и по-късно някои поддържахме връзка - и поне аз не видях случай някой да не е оживял (от тези, които аз срещах).

Ако някой се съмнява, че това е някаква агитация, мога да си сканирам епикризите и да ги дам.

Пожелавам успехи, здраве и живот на всички!
Иван Василев

Редактирано от ivan4o17 на 19.01.12 17:25.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано19.01.12 16:39



От сърце се радвам! Невероятна история, която още веднъж идва да покаже, че Бог е велик и Бог ни помага винаги, когато сме чисти в сърцата и го помолим! Е, разбира се, трябва и да е добре за душата ни, но там сметките вече стават сложни за моята глава:) Слава на Бога, че продължава да прави чудеса!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.01.12 19:26



Жив и здрав да си приятелю! Наистина ти е помогнал манастира,светеца и вярата ти! От тук нататък не се занемарявай и следвай здравословен начин на живот и хранене. И така с Ремисия до края на света! Много се радвам за постиженията ти и преминаването през ада с победа. Дерзай!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор Cleo78 (минаващ)
Публикувано19.01.12 20:49



Невероятна история! Нека бъде пример как човек не трябва да се предава, а да вярва в чудеса, защото те стават...



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано19.01.12 21:29



Браво, човек!!! Искрено много се радвам за теб...Бъди здрав оттук нататък..и както ми бе казал един лекар - Живей си живота!!!Пожелавам го на всички хора тук.....не пиша често, редовно чета....това което прочетох, мога да каже е най-смисленото и окуражаващо нещо ...но не всеки е толкова волеви и му се усмихва щастието....хората сме различни ..и понякога се подаваме на страха си...гнева си...и така...
Още веднъж-много благодаря за написаното...дано вдъхнови повече хора..;)
Само бих искал да попитам ти конкретно какви добавки, хомеопатии и др. неща си пил..и пиеш може би, наред с комбучата и кефирената гъба? Ще съм благодарен, ако не те затрудни да ги опишеш..;)



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор toxygen-169391 (на вахта)
Публикувано19.01.12 22:01



Колега, аз също се борих с рак на тестиса, но несеминомен. От сърце се радвам за теб, дано болестта да си е отишла завинаги! Искам само да те предупредя, че семиномите не винаги са засичани от туморните маркери. За тях е идеален ПЕТ скенер и те съветвам да си направиш, за да си напълно спокоен! Стискам палци!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: Sadness]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано19.01.12 22:37



Ами нямам много силна воля, просто неволята принуждава човека.

Запазил съм повечето неща и ги пействам:

Взимах кленов сироп със сода. Много ми го препоръчваха това лечение.
(Трябва да е натурален - понеже има и изкуствени - не вършат работа).
Идеята е, че кленовия сироп привлича раковите клетки, а содата им променя алкалната среда и така ги убива. Има рецепти в мрежата, как се смесва със содата. Някои ги варят заедно, други само ги затоплят.
Цените са много различни, както и за другите такива неща против рак - някои търговци печелят с големи надценки, а надценките не са гаранция за качество. Аз си взех за 35 лв. 300 г, после познати по-евтино пак истински - поне така се предполага.

Червено цвекло - на сок - взима се средата. Много оцветява, по едно време се бях уплашил, че се изхождам в червено, после ми казаха, че е от него.

Чесън. Има и лекарства с чесън - и за рак и за радиацията (лъчетерапията).

Мумио - 12 лв. Това е извлек от влага от скали на голяма височина в планините и го водят много силно.
Лечебни гъби. Определи ми ги д-р Ганчева, защото са различни за различните видове рак. И цените са от нейните магазини, другаде е по-скъпо, а и тя има сертификати на нещата, които внася.
За подсилване, за да не ми прекъснат химиотерапията - Женшен – 10 флакона - 4,50 лв.

Пих и алое:
Купешко - около 30-35 лв. Още по-добре пресни листа, ако намери човек от над 3 годишно растение - има в нета рецепти с домашно червено вино.

Пих и бъзак - казват, че това е черния бъз, много боядисва:
http://www.blitz.bg/article/9576

Кладница - българска противоракова гъба, от Женския пазар - прави се на салата с лимон или се готви като обикновените гъби.

Гъба ганодерма (рейши) - изсушена - 7 лв. - китайски магазин "Цин Бао" - Пиротска 18 - на ъгъла с Цар Самуил. Тел. 981-53-29 ; 987-27-91

Това са общите неща против рак.

...

За последствията от химиотерапията и лъчелечението - д-р Генов ми изписа

(само че са различни видове, мисля, че беше Ентеросан42 и след това - Ентеросан s-2) и чай от невен.
Идеята му е, че като се подсили организма, той сам се бори с рака.
Наистина повечето хора отслабват и общо и като имунна система - и от притеснения и безсъние, и някои нямат желание да се хранят.

Много добавки за подсилване ми изписа д-р Дамянов в "Интегративна медицина", вече не ги помня всичките. Кана за жива и мъртва вода - продават се по 60-70 лв.

Лекувах се и с иракски билки - арабския лечител Сатер ми ги поръча от Ирак. Излязоха ми към 150-200 лева. Той казва, че това е традиционно иракско лечение за всички видове рак и имал доста излекувани случаи. Не мога да твърдя, защото седмица-две след като започнах да ги пия - вече туморите ми се бяха стопили от химиотерапията. Той впрочем изглежда честен старец. Бяха странни билки, определено непознати тук - няколко вида смеси - като ядки или семена от някакви растения, концентриран сироп и други неща - и ги пиех по схема.

Чух и едно доста странно средство - къртица - животното - се разрязва на две и се притиска до мястото, където е рака - изсмуквало го. Хората правят какво ли не...



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: toxygen-169391]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано19.01.12 22:59



Браво Иване, ти си вечерял с Господ, радвам се за теб, прекрасно е, че имаш толкова добри и всеотдайни приятели, роднини, продължавай смело напред и се радвай на живота - това са чудесата които се случват, но и силната воля за живот Сега имаш втори шанс както се казва - възползвай се от него, не спирай да се бориш, успех

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: Kaлoянa]  
АвторSadness (Нерегистриран)
Публикувано20.01.12 00:25



Благодаря много Иване....стискам ти палци...явно не само си "вечерял" с Господа...ами си е направо шуробаджанащина с него....то твоето е цяло постижение...много се радвам...благодаря ти още веднъж за изчерпателния отговор..и желая успех на теб и на всички...;)



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано22.01.12 10:03



Благодаря ти за затова, че сподели историята си! Благодаря ти от сърце! Такива истории ни помагат да продължим и да не спираме!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор elen78 (оптимист )
Публикувано22.01.12 18:23



Mного, ама много се радвам, Иванчо!





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
АвторPSA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.12 14:07



Радвам се да видя добри новини тук! Дано рецептите, които си използвал помогнат и на други.

Напоследък често попадам на информация за излекуван рак с помощта на масло от коноп. Ето един филм по темата:



дали някой го е ползвал и може ли да сподели резултата ? аз за сега не мога да го намеря



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: PSA]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано23.01.12 14:20



Иван4о ,крайно време беше да се появи постинг като твоя !Дано,, повлечеш крак"! Много се радвам -не само за тебе- и за всички и за себе си , естествено!
Чудеса стават ,надежда винаги има!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадий [re: ivan4o17]  
Автор laleto1 (непознат)
Публикувано23.01.12 15:35



Винаги изпитвам огромно щастие, когато чета подобни неща! Вълнувам се, защото само човек, който не е минал по пътя към ада, може да остане безразличен. Искренно се радвам и ликувам, всяка такава победа я приемаме с моя съпруг като лична, защото това е истината - ракът може да бъде победен! С много воля, с много вяра и задължително с комбинацията традиционна и алтернативна медицина. Но най-вече с приятелите и техните съвети, които можем да получим от тук, от този форум! Лични поздрави на теб, Иванчо17 и никога не се отказвай от живота, който Господ ти е дал може би за втори път! Адмирации и за това, че си намерил правилното място, където да споделиш своята победа, защото много хора имат нужда от тази надежда!!!



Тема Лекарства срещу ракнови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.01.12 16:19



Разгледайте и това:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: Tia maria]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано23.01.12 18:11



Надявам се, че хората тук във форума ще са следващите излекувани





Тема Re: Лекарства срещу ракнови [re: *jull**]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано23.01.12 18:18



Четох, че различни лекари са откривали лекарства срещу рак, сред тях и за изпитани клинично и действащи, с излекувани пациенти. Обаче световната банда и фармацията са ги преследвали и забранявали, но това е една друга тема.
Затова и хората не престават да търсят алтернативни средства, заедно с традициционното медицинско лечение.



Тема Re: Лекарства срещу ракнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано23.01.12 19:05



Кленовият сироп
От Канада - и германци го добиват там.
Моят е от магазин на ул. Цар Самуил - между Женския пазар и Пиротска и струва 35 лв. за 250 мл.
Обаче приятели си купиха на по-добра цена и пак е истински - 1 литър за 40-43 лева от аптека Здравница - ул.Неофит Рилски 23. Има и телефон тук

Има и друг сайт на аптеките Здравница.

"Смесете 3 части оригинален кленов сироп с 1 част хлебна сода (без съдържание на алуминий), разбъркайте сместа на слаба температура (не повече от 45 С) в продължение на 5 минути - важното е кленовия сироп да поеме сода. Приемайте по 3 ч.л. дневно в продължение на 1-2 месеца. Ако вкусът е неприятен, значи сте прегорили сместа, което лесно може да стане."



Тема Re: Лекарства срещу ракнови [re: ivan4o17]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано23.01.12 20:43



Сода за хляб, без алуминии, 1 паунд, или 453 грама



и по голямо количество, 6 кутийки



ползвайте и дезодоранти без алуминий, пише на етикетите

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.01.12 23:44



Присъединявам се към другите приятели!
Благодаря ти, че сподели историята си - всички тук имаме нужда от нея! Така, както се нуждаем от това лекарят ни да е добър човек; добавките да ни влияят по начина, по който очакваме; интуицията ни да е подбрала верният път в гъстата и страшна джунгла, представляваща лечението ни.

Историята ти е щедър, безплатен и искрен Лек! Лек, за който не се налага да чакаме одобрението на "богоизбрани и богопомазани"! Лек, който неоспоримо е правилно предписан и приложен

!

Бъди здрав, добър, весел, състрадателен - такъв какъвто всъщност си



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано24.01.12 06:58



Браво. Страхотна новина. Прочетох темата като станах сутринта и направо ми усмихна деня. Поздравления! Аз също мисля, че вярата в Господ и Богородица правят чудеса. Дай Боже по едно истинско чудо за всички болни от този ужас! Още един път поздравления!



Тема Манастира на Свети Минанови [re: Ekna]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано24.01.12 18:18





от блога на Смани:

Фоторепортаж от едно свято място

До там се стига лесно – на излизане от квартал Бенковски на София в посока Околовръстното шосе има табела, която указва пътя.
В близост до входа има паркинг за коли.

Минава се през това малко мостче. Под него има канал за отпадни води от близката пречиствателна станция.




Има и още едно мостче, но по-голямо.



Владайската рекичка.




Входа на манастира.






В страни от алеята има много насаждения и зеленина.















В края на май месец, а мартеничките все още стоят по дърветата.






В дъното е портата към вътрешния двор.




Изображение на св. Мина


Вътрешна порта на манастира.




В комплекса има градина.







Черквата.




В дясно от входа по време на празници се поставя чудотворната икона на св. Мина, за да може повече хора да се докоснат до нея.



(Голямата картина на свети Мина е вътре - Смани не я е снимал. Една приятелка, която също беше болна от ръка, разказа, че когато си сложила ръката на картината на Свети Мина, усетила привличане като магнит и известно време не можела да си отдръпне ръката. Така и тя разбра, че мястото е лечебно. Разказва това често.)


Благодарение на дарения, комплекса се обновява и подържа.




На връщане



Портата към алеята.



(Надолу има различни отзиви.)

Редактирано от ivan4o17 на 24.01.12 21:07.



Тема Re: Манастира на Свети Минанови [re: ivan4o17]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.01.12 18:38



Райско кътче, като оазис, благословено да е, моля те изпрати ако имаш възможност снимки от църквата да видя стенописите, или други помещения - вътрешната част на манастира

Има ли книжка за манастира, или пътеводител, диплянка, абе нещо което да дава указания за историята на манастира, само питам

Продават ли се икони вътре в манастира, или пощенски картички, или сувенири със лика на Св.Мина, може ли да пренощува даден предмет зад олтара, да се направи обред от свещеник, изобщо правят ли се тези ритуали за здраве

Редактирано от Kaлoянa на 24.01.12 18:42.



Тема Re: Манастира на Свети Минанови [re: Kaлoянa]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано24.01.12 19:09



Продават там гривни за ръка - носят се за здраве, черни, можеш нерядко да видиш някой в София с такава - защото ходят за най-различни неща (и хора, които не могат да имат деца и други). Аз носих моята докато се скъса. Или хората имат обичай да ги носят, докато им се изпълни молба и после ги закачват на някое дърво в манастира. Като броеници са - плетени. Има и други.

В магазинчето в двора има икони на свети Мина и всякакви сувенири.
Мисля че може да се оставя дреха да престои там и после се носи за здраве. Записват се и имена за здраве, виждал съм и ритуали, има свещеници.

За историята на Обрадовския манастир съм виждал страници из мрежата.

Най-добре е човек да отдели време и сам да иде, не е много далече и с градския транспорт, но по-удобно е с маршрутката.



Редактирано от ivan4o17 на 24.01.12 19:11.



Тема Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (новак)
Публикувано28.01.12 14:21



Лекарят ирисодиагностик при който ходя - и ми помогна много - е първия оператор в България на нов тип апарат от Австрия - комбиниран за диагностика и лечение - поставя диагноза - улавял всякакви неща, които повечето скенери не хващат - и изписва не само фармацефтични лекарства, а и билки и др. неща от народната мецидина - въведени са му много неща.
Лекува с някакъв тип лъчи, но не запомних какви.
В Австрия от години го ползвали в болниците, изчитствал организма и имал добри резултати при различни заболявания - и при рак.

Докторът каза, че още докато го разучавали, апарата му намерил тения и още нещо подобно. Той взел лекове и ги изхвърлил - оказало се, че апарата не е сгрешил.
За цената на лечението с апарата - мисля че беше ок. 200 лв. и лекаря ми каза, че за мен няма смисъл, защото тогава бях вече почти излекуван, но си мисля, че при по-големи проблеми си заслужава.







Формално се води очен лекар, но досега не съм видял някой от пациентите му да е отишъл за очи. Търсят го за всякакви други неща. Аз последно ходих за болки в ръката, той веднага напипа някакви възли по гръбнака, откъдето идваше болката и отново лекарствата, които ми изписа ми помогнаха и ръката ми се оправи.

Редактирано от ivan4o17 на 28.01.12 14:32.



Тема Re: Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано09.02.12 20:29



Отговор на мой въпрос, дали апаратът помага при рак:

Ташко Генов

Здравей Иване! Едно малко уточнение. Апаратът се произвежда
от швейцарската фирма Vitatec. Принципно може да помага при
всякаква патология, но всеки случай се анализира индивидуално. Ако е необходимо се прилага и хомеопатия, билколечение и т.н.



Тема Re: Апаратът на д-р Геновнови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.02.12 20:12





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор Велина Узунова (непознат )
Публикувано01.03.12 13:33



Аз съм от Пловдив и бих искала да се сдобия с тези две гъби. Ако някой знае откъде мога да ги взема нека пише на имейл - velina_62@abv.bg



Тема Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано02.03.12 22:16



Ако някой се интересува - телефона на иракския лечител не е отговаряше известно време, сега отново работи. :)



Тема Re: Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано02.03.12 22:40



искам да попитам дали се приемат по време на химиотерапия и ако е да , ако е удобно да ми пишеш-vilimecho@abv.bg Радвам се от сърце на победата ти, на куража и вярата!Бъди здрав!



Тема Re: Арабските билкинови [re: puma69]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано02.03.12 23:53



Да, аз ги пиех заедно с химиотерапията, няма проблем.
Благодаря и дай Боже за всички да е така!

Редактирано от ivan4o17 на 02.03.12 23:54.



Тема Re: Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.03.12 00:56



Моля те да напишеш тук телефона на иракския лечител, за да не си го разменяме на лични.
Благодаря ти за всеотдайността да публикуваш цялата информация толкова подробно и систематизирано.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Арабските билкинови [re: *jull**]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано03.03.12 10:13



Постингът е изтрит по молба на автора

Редактирано от *jull** на 05.03.12 13:00.



Тема Re: Арабските билкинови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.03.12 11:07



Благодаря!


Не публикуваме лични телефони, за да не се злоупотребява с това.
Да попитам дали този Сатер може ли сам да поставя диагнози?
А също на каква цена приблизително са билките (напр. дозата за 1 месец).

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Арабските билкинови [re: *jull**]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано03.03.12 12:56



Той ми искаше да види епикризите, за да уточни кои билки и смеси да ми даде.
На мен ми излязоха около 150-200 лв. и ги пих няколко месеца - целия курс е три-четири месеца, доколкото помня.
Цената зависи от граничните мита - те я вдигат, доколкото знам. Странно е че всичко се обмитява така, на всичко отгоре май са вдигнали още митата но... какво да се прави.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор bolka (непознат)
Публикувано03.03.12 16:48



jull az sam Ivelina Iskam da popitam moje li da picha na latinica zashtoto nqmam kirilica





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: bolka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.03.12 00:05



Ивелинче, вдясно над прозореца, в който пишеш, има един надпис KREDOR
- това е активиран бутон за смяна на латиницата и кирилицата.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: *jull**]  
Автор bolka (непознат)
Публикувано04.03.12 01:41



Благодаря ти много jull





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: *jull**]  
Автор bolka (непознат)
Публикувано04.03.12 02:48



КАК се пие този НАТАНАЛ прочетох че в напреднал стадий се пие по 4 шишета на ден вярно ли е това?Може ли да се приема по време на лъчетерапия или трябва след това?каква е точно дозата и може ли да се приема с други билки като гъбите кленов сироп и други



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор bolka (непознат)
Публикувано04.03.12 03:32



Ванка аз сам Ива.Отново много се радвам за теб можеш ли да напишеш какво си взимал преди вилките от Сатер защото казваш че преди тях резолтатите ти вече са били добре.Ако имаш някаква схема за деня и какво е това Мумийо?



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: bolka]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано04.03.12 12:23



Виж за нещата, с които се лекувах преди арабските билки по-нагоре в коментарите - писах всичко по-важно за което се сетих.
Отначало и аз пробвах различни неща безразборно, после д-р Генов ми изписа само билки за бактериите в червата, които бяха объркани от химията.

За мумиото виж повече тук:



Мумио - древен "чудотворен балсам", то е сок от скалите. Хората от векове го наричат "кръвта на планината".

Намират в труднодостъпни за човека скали, в пещери във вид на висулки, натрупани по тавана на пещерата, изтичащи от пукнатините на скалите. На цвят пречистеното минерализирано мумио е тъмнокафява течност, разтегляща се лепкава маса, омекваща от топлината на ръцете. Има смолиста специфична миризма и се разтваря във вода с малко утайка, на вкус е горчиво.

Съдържа в състава си 28 химични елемента, 30 макро- и микроелементи, а също 10 различни окиси на метали, 6 аминокиселини, редица витамини – В12, Р-167, В1 и други, етерични масла, пчелна отрова, смолоподобни вещества, всяко от които е способно да повлияе на съответните обменни процеси в организма. Усилва регенеративните процеси в различните тькани, действа като противовъзпалително, антитоксично, общоукрепващо средство, възстановява понижените функции на периферните нервни центрове или анализаторните центрове на главния мозък. Положително участва в биосинтеза на ДНК клетките.



Мумио / Мумийо / Шиладжит - универалният лек срещу болестите на столетието





Мумио - имуностимулант
Тонизира организма, спомага за бързо възстановяване.

Цена:

Мумио-Шилажит -60капс. х 250 мг.- адаптоген 12,00 лв.


Магазин ТНТ - ул. "Цар Асен" №2 (до Съдебната палата)
тел.: 02/ 857 01 95
бул. „Пенчо Славейков” №43 (срещу УНСБАЛ СВЕТА ЕКАТЕРИНА)
тел.: 02/ 954 59 05

За Натанал - аз го взимах при лъчетерапията - чесъна бил полезен при радиация - от аптеката срещу входа на Онкологията в Дървеница. В упътването пише дозировката. Има с алкохол и без алкохол, едно шише стига за няколко дни или седмица - зависи за какво се ползва. Въобще чесъна го водят противораково средство.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано04.03.12 17:33



Иванчо здравей и от мен,
поздравления за добрите резултати

. Пожелавам ти само здраве и доживотна ремисия!
Бих искала да те попитам за иракският лечител. До каква степен смяташ, че именно неговите билки са оказали положително въздействие в твоят случай? На тях ли дължиш подобрението си?
Искам да те попитам и как диагностицира лечителят, само с епикриза ли или с пулсова диагностика? И може ли да изпише лекарсва и билки без присъствието на пациента на място, само с епикриза занесена от негов близък?
За иракският лечител лично аз чувам за втори път. Много добри отзиви съм чувала от човек лекувал съпругата си при него. Имам информация, че лечителят е доста странен, лекува със странни билки и неща, лечението продължава няколко месеца и струва към 500-600лв, но ме увериха че билките му дават сигурен добър резултат. При него се лекували много богати и известни хора. Много по-добри резултати давали неговите билки, ако човек не е минал или се откаже сам от ХТ.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: nelly_83]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано04.03.12 20:54



Не знам дали става дума за един и същ човек, не съм чувал такива неща. Не мога да преценя от кое съм се излекувал, защото се лекувах с различни неща.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано05.03.12 00:15



Какви са тези билки които струват 150-200лв?Този лечител специалист по UNANI ли е?Защото ако не е такъв,значи не е лечител изобщо и няма право да лекува.Който не знае UNANI - е традиционата арабска медицина която е продължение на тази на Хипократ и Гален.Това е медицината на Авицена и теорията на четирите хумора.Там се ползва много строга и сложна система на диагностика и лечение.В Ирак това е господстващата медицина от векове.Не съм чувал в България да има такъв човек.Освен това знам какво ползват в фармацевтичния си арсенал арабите и тези цени са абсурдни.Нищо не струва толкова .Техните неща струват колкото нашите,колкото всичко което расте по целия свят.
Всичко това ме навежда на мисълта,че тази история е измислена.Просто е направена да звучи добре -обстоятелствена е и са вмъкнати доста линкове на разни ,,лечители,, както и ,,лекарства,, и разни центрове.Може да си слагам грях на душата с това твърдение ,но този агитационно -рекламен подход се набива на очи.ДАНО ДА ГРЕША!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано05.03.12 04:58



Добре, приеми, че е измислена и не взимай отношение повече по темата, моля те, където и да отидеш, все каши забъркваш

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 05.03.12 05:03.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано05.03.12 07:24



Точно затова казвам, че мога да покажа епикризите си, стига някой да ги поиска. Понеже очаквах подобни коментари. Не ми е проблем да ги сканирам и да ги кача някъде :) Нормално е на днешно време човек да се съмнява във всичко и във всеки. Който иска да ги види, трябва да го каже обаче. Смятам, че така е честно. Иначе - да си подхвърляме "неангажиращи" обвинения е най-лесното нещо.

Между другото днес съм на скенер в Онкодиспансера в Младост, стискайте палци :)
Макар че аз не очаквам по-различен резултат от предишните изследвания. За мен всичко е Божа работа :)

Също искам да питам Хоспиталиер - според теб кое точно "няма право да лекува"? Билките и природата ли нямат право да лекуват

А отровните химии на фармацията - според тебе - повече право ли имат?

Редактирано от ivan4o17 на 05.03.12 11:32.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.03.12 08:32



Стискаме ти палци!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано05.03.12 10:32



Иванчо, от цялото си сърце и душа ти пожелавам да покаже ЗДРАВ, не в ремисия, а ЗДРАВ:)
А по отношение на това дали историята е измислена... Аз съм сигурна, че не е. Всички тук познават Иванчо... Дори аз съм чела постингите му от преди време!!! Естествено е и да не знае от какво точно се е излекувал, защото когато човек поема много неща няма представа дали едно от тях или цялата комбинация е помогнала. А при Иванчо е налице нещо, което няма нужда от обяснения - Божията помощ! Така че, Иванчо, чакам добри новини! Другите ги изключвам



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано05.03.12 20:30



много се радвам за теб,Иване!дай Боже само такива неща да споделяш с нас.
Имам въпрос:кога се смята,че човекът се излекувал и кога,че е в ремисия?по какво се определя?има ли разлика?



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: leonidas22]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано05.03.12 23:25



Формално медицински се води, че "излекувани няма", а само "ремисия" и "не се наблюдават вече тумори".
Буквализирано е вярно донякъде - във всеки организъм има подобни клетки, но при здравите хора те не се развиват патологично.
Но по тоя принцип - всички хора са болни от рак



Разбира се, че има излекуване - имам и други приятели и познати, които са се излекували - кой по-скоро, кой отдавна - и живеят нормално.
Може би най-важното е след това човек да не се психира, защото някои излекувани стават параноици... от целия стрес...
Но има и съвсем различни хора - то е и до личен избор.
Така смятам аз.

Но нека да кажат и останалите, каква е разликата.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано06.03.12 00:01



Ремисия е в първите пет години, а в някои държави вече 10 години. Ако след тези години няма рецидив и метастази човека се води излекуван. Зависи от вида рак също така, при някои критични са първите две години, при други първите пет, при трети до десетата година. Но в общи линии се приема, че ако десет години след диагностицирането няма проблем в тялото рака е малко вероятно да се върне. Но това не значи, че никога няма да се върне, просто вероятността е същата като при човек, който не е боледувал от рак. Така че излекувани има и те са много. Дори и от гледна точка на традиционната линия. Има и още една подробност, че човек който е имал далечни метастази и е успял да стигне до ремисия няма да бъде "воден" като здрав, дори и след десет години отсъствие на болестта. Това се нарича дългосрочна ремисия, а тя може да продължи, колкото Бог реши. Познавам жена със седемнайсет годишна ремисия, рак на шийката на матката, метастази в лимфни възли и бял дроб. Но това преди 17 години. И днес я водят в ремисия, поради стадия на болестта. Мисля, че няма особено значение дали те водят дългосрочна ремисия или здрав

Важното е гадове да няма

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: Kaлoянa]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано06.03.12 01:37



Ти не ми казвай дали да взимам отношение повече по темата или не.Имам мнение-аргументирам се и това е.Който иска го приема -приема,който не- жив и здрав.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано06.03.12 03:48



И още нещо - от този, който поиска да ми види епикризите, очаквам да е готов да направи точно същото - да представи своите, за да видя, че разговарям с човек, който е изпатил същото.
С любопитни сеирджии не ми се занимава.

И на анонимните от темата за Интегративна медицина ще задам същия въпрос като на теб, в една тема за по-лесно:
Ако не сте болни от рак какво - смятате да се разболявате ли?


Да ви дадем малко?

Редактирано от ivan4o17 на 06.03.12 03:48.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: megolina75]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано06.03.12 15:00



благодаря за отговори!аз също знам,че абсолютно всеки човек има в себе си ракови клетки,но е здрав докато негова имунна система го защитава.Сега вече ми е ясно и всичко останало.Дай Боже да сме всички във ВЕЧНА РЕМИСИЯ,пак да го наричат както си искат


Ние също пием много различни добавки.Пием и мумие,но понеже го купуваме натурално,направих сравнение с цената и малко се замислих,какво се слага точно в добавките и колко.Ние купувахме по 5-6 лева за грам,а в момента по 4лв.,а в този магазин струва толкова малко.Знам от човека,който лично го събира в 4-то поколение(семейството им се занимава само с това) и той ми обясняваше,че не може да струва толкова евтино истинското мумие,защото го има много малко в природа и трудно се събира,че това което е като добавка почни не съдържа мумието,както се казва има следи от него.А иначе сме много доволни от него.
Аз лично смятам,че непрекъснато трябва да се пият добавки за да се помага на имунитета да се бори с "ненужните" клетки.
Бъдете здрави!!!
Господ да е с нас!АМИН!



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: leonidas22]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.03.12 15:10



leonidas, мила, прати ми на лични някакви координати за това мумийо, което ползвате вие. Преди доста години ми го носеха от Русия, знам, че е тибетско средство за лечение, сега прочетох, че и в Родопите се добивало. Колко грама е дозата например за 1 месец и в какъв режим се приема (количество за 1 ден)?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано07.03.12 01:32



Някои мои документи от болници





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.12 07:50



Иванчо, не виждам нищо ненормално , в това че си се излекувал..Ракът на тестисите се води един от почти 100% лечимите, дори и в по-напреднал стадии..Пример, голям..Ланс Армстронг..имал е разсейки дори и в мозъкът, а белите му дробове са били на решето от метастази.....е вече 15 години е жив и здрав...Желая ти здраве и хубав живот





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: yraaa]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано07.03.12 09:24



И на мен ми казваха някои познати лекари и близки, че този вид е силно податлив на химиотерапия. Тогава не знаех дали да вярвам или това са поредни думи за "успокоение и кураж". Още повече че че самият химиотерапевт не даваше особени надежди, заради дългото ми закъснение и силното развитие на метастазите. Но явно не са ме лъгали.

Благодаря за пожеланието, от това по-добро пожелание няма, желая същото и на теб.



..................................

Една приятелка, която също се оперира от рак и все още има някои проблеми е научила за нов апарат и е много обнадеждена от това, което е научила за него.
С него вече били снабдени лекари от различни градове.
Счита се, че унищожава раковите клетки с излъчване на определени честоти - определят се индивидуално с друг апарат за диагностика.

Доколкото разбирам апаратът обхваща различни честоти и е по-усъвършенстван в сравнение с другите "Запер"-и и подобни апарати за които съм чувал досега.

Това е форума за повече информация:

Честотен генератор -

Синхрометър, който прави диагностиката -


Аз също ходех на процедури с апарат, който работи на сходен принцип:

Редактирано от ivan4o17 на 07.03.12 09:41.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор skala58 (hope)
Публикувано08.03.12 16:32



Здравей Иванчо,

Първо ти пожелавам здраве и дълъг живот:) Прочетох за Честотния генератор на Gogo55,но не открих никакви номера за контакт. Поне в саита ,който си посочил -няма опция за контакти.Можеш ли да ми помогнеш,ако знаеш такива. Бих искала да си поръчам такъв генератор.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: skala58]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано09.03.12 17:13



Благодаря, пожелавам ти и аз оздравяване, здраве и пълноценен живот!

Виж тук:



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор skala58 (hope)
Публикувано09.03.12 22:07



Благодаря ти,ще се свържа непременно с него:)

Здраве и дълъг живот:)



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: hospitalier]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано12.03.12 11:01



Грешиш,на мен пък ми харесват тези реклами,ако ще довет билките до имуностимулиране и радни витамини,особено от страни без радиации и заводи,специално отглеждани за човека и спасението му.
Всеки има право на избор.
Чудно защо някои химиотерапии довеждат до метастази и смърт,ама не това не е реклама и увреждане..
Желателно е да бъдеш по-учтив,тук е форум на надеждата все пак.
И съвет:щади си нервите с нещо полезно,не с негативизъм,защото застраховани НЯМА!
Нищо лошо няма в билките,та нали и много лекарства от там извличат лековете си

.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано27.03.12 12:56



Радвам се искрено за теб! още дълги години живот и здраве ти желая, за да славиш божието чудо!



Тема Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано29.03.12 08:03



Хоспиталиер е съвсем прав, че историята му се струва измислена, защото е така.
Писах глупости, че съм бил убеден, че ще живея, че не съм се предавал, че съм слушал лекари, които са ми казали, че волята за живот лекува и пр.
Няма такова нещо.

Бях се отчаял съвсем и сам се бях отписал. Най-вече когато научих че имам и разсейки, но не само тогава.
Изобщо не съм сигурен, че волята за живот лекува. Нито че нещата стават със самоубеждаване. Истината е, че се бях предал.
Всичко е Божа работа.
След първия или втория курс химиотерапия влязох Първа в градска болница и там ме пратиха на ехограф. Лекарката ми каза, че нямам никаква следа от тумори. Не й повярвах, казах й че идвам от Онкологията в Дървеница, за епикризите и пр. Тогава тя втори път ме прегледа на ехографа и пак каза категорично, че нямам следи от рак. Пак не й повярвах, помислих си, че ехографа нещо не ги хваща - и продължих химията. Знаете че практиката е изследвания да се правят след третия курс. После и те показаха същото.

Бях излекуван по Божие чудо. Не с воля или някакви такива глупости.
Понеже не съм нито първи нито последен случай - чувам от различни хора, също и от лекари - за такива случаи на излекувани по чудо - смятам, че ходенето до манастира на Свети Мина е помогнало повече от всякакви други неща.

Най-вероятно съм подвел хора с писанието си.
Най-малкото накарал съм ги да се чувстват едва ли не виновни, когато се отчайват и да се самонавиват. А почти всеки се отчайва. Самонавиването едва ли върши работа.



Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано29.03.12 10:01



Иванчо, жив и здрав да си! Слава на Бога! Сърцето ми се радва за теб и Бог!
И на мен сега ми трябва истинско чудо...
Бъди здрав и щастлив!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!


Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Авторvesirad (Нерегистриран)
Публикувано29.03.12 18:07



Здравей , радвам се за теб и нека все повече хора да успеят.Аз съм оперирана от рак на гърдата.Бих искала да ми дадеш телефона за арабските билки - както ти е удобно - на и-мейл- radulovi_vesela@abv.bg или на скайп radvesi.Благодаря.Ще чакам.



Тема Re: Излъгахнови [re: ivan4o17]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано30.03.12 13:26



А,убеден???!!!!
Е как се убеди сега пък в другото,защото е обратното или също е измислица


Не се поддавай на отчаянието!
Разбираемо е след като е доказано, че след химиотерапия имунната система се обезобразява,то и рака точно и навременно напада безпощадно.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано16.07.12 20:49



Когато изпадна в "дупка"чета твоите постове.Дай Боже всекиму здраве.
Ти как си .Скоро не си писал?Размърдай с оптимизъм темата





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано17.07.12 09:09



Това за разумният начин на живот съм съгласна до някъде ,защото не мога да си обясня как хора живели цял живот на село ,яли чесън и всякакви други зеленчуци,между природа и хармония пак са болни от рак.Аз нито пуша ,нито пия - пък ей на,при вас съм.Ами малките деца?Заради всички тези въпроси се чудя има ли полза от диети и т.н.Най-вероятно има .Но според мен всичко си е много индивидуално и най-вече КЪСМЕТ.
Желая успех.



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: ivan4o17]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано30.07.12 12:57



Ех Иване,Иване,дано си на по-добро място,там където не подвеждат,не лъжат,там където не боли,там където ..

С последните си съобщения,Иван иска да предупреди..До последно е останал ЧОВЕК!

"От: ivan4o17
Получена: 21.07.12 09:51
Здравей, не исках да ти казвам, обаче много го загазих - течност в белия дроб - плеврален излив отдясно. Тия дни ме изписаха от ВМА - извадиха течността, но още съм зле - трудно дишам. Не мога да се храня и много съм отслабнал. Понеделник вероятно ще влизам в окуда.
Надявам се ти да си добре!"

"От: ivan4o17
Получена: 25.07.12 13:55
Пиша ти нататък. Покрай Генов загубих ценни 2-3 месеца - той до последно твърдеше, че ми няма нищо на белия дроб. През това време тумора е растял и вече десния дроб не работи изцяло, дишам трудно.
Взех да не мога да вървя.
Колегите се разтичаха, вкараха ме във ВМА, там ми източиха течност от десния бял дроб, помогна за ден-два, но ме изписаха без повече лечение.
В Токуда ме залъглваха няколко дни без лечение, само за пари.

Накрая се сетихза Интегративна медицина в Дружба. Разгеле - там почнаха да ме лекуват!
Иначе навсякъде само ме мотаят, Раковата в Дървеница също.
Такива работи. Стискай палци да оживея!

Как си ти?"

Мъката ми е огромна..На последната ни среща ние се врекохме да сме брат и сестра,да сме още повече от приятели..Загубих най-добрия си приятел,чивекът който не преставаше да мисли за всички,да дава надежди..Господи..



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: AsqAsq2O746O]  
Автор vesirad75 (непознат )
Публикувано30.07.12 15:23



Иване , дано си на по-добро място.
Не те познавах лично ,но ми е много мъчно.
Нищо друго не мога да кажа.





Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: vesirad75]  
Автор AsqAsq2O746O (непознат)
Публикувано30.07.12 16:27



Сега изчитам наново темата му.Разбирам с какво се е борил,след като е закъснял,вероятно от ужас да не приеме диагнозата.
Абе хора вижте си епикризите.Навреме се ходи на изследвания!За да се хване на време и да се изреже всичко засегнато!
Химиотерапия се прави на засегнатия орган с нужните "лекарства",но само за този определен орган.После може да се назначат още химии за метастазите,затова някои болни ходят с години на химии..
Много мъчно,хора като излезете и запалете по една свещичка в близката църква,да си намери светлинката и пътя новото ангелче Иван..мир на душата му..



Тема Re: Излекувах се от рак в напреднал стадийнови [re: AsqAsq2O746O]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано01.08.12 00:08



Ужасна новина, мир на душата му. Съболезнования на близките.

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.